X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukochany bo to koniec tygodnia, w końcu się wyspie. A na dodatek dzisiaj mam jeszcze pazurki umówione. Więc aby wytrwać do 15.30 i relaks ;-)

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dr Szkodziak przyjmuje też w Ovum. Jest taniej. Wizyta z usg kosztuje 100.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Marleni jak tak Cię czytam to Ty ciekawa persona jesteś:)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    też lubię piątki ale ten dzisiejszy nie...od wczoraj zmagam się z migreną :( i nie wychodzi mi...potrafi na 3 dni wyłączyć z życia...

    miłego dnia wszystkim :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj w ogóle zazdroszczę Wam teraz optymizmu, ja siedzę teraz w mega dole.

  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak latalam wszędzie i codziennie 1000 spraw ale przed ślubem, po jakoś wolimy w domu posiedzieć film obejrzeć czasami winko wypić jak stare dziadki :-P już nawet na imprezy nie chce mi się chodzić,

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka wrote:
    Ja tak latalam wszędzie i codziennie 1000 spraw ale przed ślubem, po jakoś wolimy w domu posiedzieć film obejrzeć czasami winko wypić jak stare dziadki :-P już nawet na imprezy nie chce mi się chodzić,

    to tak jak my...i chętniej coś ugotuję i zaproszę kogoś niż sama się wybiorę...ale my to już naprawdę jak stare dobre małżeństwo :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Na migrenę rewelacyjny jest sumamigren. To są cztery tabletki a kosztują 100 zł, ale migrena przechodzi w ciągu 15 minut. Jest to oczywiście bardzo silny lek i dlatego wyłącznie na receptę.

    to wszystko nie jest takie proste te leki z grupy triptanów należy brać na samym początku potem nie działają...mnie atak łapie przeważnie w nocy( tym razem jak byłam w drodze i nic ze sobą nie miałam)

    a drugi problem jest taki że jako wysoko ciśnieniowiec tych mocniejszych nie mogę brać bo od razu ciśnienie rośnie :( jak bez leku mam 160/115 to po na pewno było by więcej :(( pozostaje mi doraźne branie excedrinu na migreny i cisza i spokój no i czekanie az minie

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Mój mąż miał strasznie silne bóle głowy i przy tym ciśnienie w oku mu tak buzowało, że prawie mu oko wypływało, fuj fuj fuj widok. Olatałam się z nim po lekarzach, znachorach, zielarzach, szpitalach i magikach. Jeden z nich przepisał mu różne witaminy, żeby najpierw zminimalizować bóle, kazał unikać czerwonego wina, sera żółtego i orzechów bo one nasilają migrenę a w czasie bólu wziąć 1 tabletkę tego sumamigrenu. Podziałało od razu.

    no ja różne tabsy piłam a moja historia to choroba dziedziczna i to jeszcze inaczej wygląda...no też słyszałam że te produkty nasilają ból i wpływają na to ale ja akurat już nie pamiętam kiedy ostatnio piłam winko czerwone( a lubię :)co do sera i orzechów to też nie zauważyłam istotnej różnicy...na pewno wiem że mają na to wpływ nagłe zmiany pogody ( w tym halny wiatr a góry przecież daleko od Lublina) moja mama też odkąd pamiętam też męczyła się z bólami głowy ... no nic taki mamy urok ...co prawda słyszałam że po ciąży migreny przechodzą pozostaję tylko zajść i urodzić :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego faszeruje spirulina i kwasem foliowym, ale na początku też mówił ze dziwnie się czuje a po jakimś czasie już ok ;-) mojemu dr putowski polecał fortiman czy coś takiego ale miesięczna kuracja ponad 200 zł i narazie odpuscilismy

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Hejo Wedmoczka, fajnie ze się pojawiłaś chwile Cie nie było u nas :)

    współczuje bólu głowy, mam nadzieję że szybko minie.

    Ja to ostatnio pizdnęłam łbem w szafke ( bo zapomniałam że zostawiłam otwartą) i po wyjebaniu się spadła drabina i mnie przygniotła - myślałam że pierdzielne ze śmiechu - i wiecie co miałam chwilową amnezję ( ale nie tak że nie pamiętałam nic) nie pamiętałam pinu do karty, pinu do drzwi w praacy - kont bankowych - no i borykąłam się z bólem łba (ale do dochotorka nie poszłam ha ha ha - jełop)
    Więc współczuje bo ten ból głowy to wykluczenie z całego dnia

    Życze szybkiiego powrotu do zdrówka :)

    Ty to dopiero jesteś modelka haha ...mam nadzieję że to nic poważnego i szybko minie ten ból głowy

    nie pojawiałam sie bo jakoś podłamana jestem...no i ta wczorajsza wizyta...naprawdę mam już dość :(((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    No proszę - cała rodziną królewska hehe :) Podobno migreny to właśnie choroby ludzi z niebieską krwią :P

    taaa kiedyś mi mówili że klimat ten w którym sie urodziłam mi nie odpowiada ...to zmieniłam radykalnie na polski i co dalej to samo...a może nawet mi przybyło różnego rodzaju bolączek( no ale to pewnie starość nadchodzi wielkimi krokami )

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Byłaś wczoraj o lekarza? I co powiedział?
    Poinformowałaś go, że w tym miesiącu zachodzisz w ciążę? :D

    tak byłam ale nic mądrego nie wyniosłam z tej wizyty :(

    wyniki hormonów super "książkowe" " nie można się do niczego przyczepić"- ciąży dalej brak..i wieź tu bądź mądry

    jak wspomniałam o HSG to powiedziała że też stara się o dziecko więc nie chciała by siebie narażać no i że w tym cyklu i tak jest już za późno na razie mam zrobić krzywą cukrową i prolaktynę zbadać...no i monitoring cyklu zrobić bo w poprzednim usg jakoś dziwnie to było opisane i to endo mówi że że było chyba "oczami wyobraźni zmierzone" bo ze zdjęć tak wynika

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Że co? Ona też się stara o dziecka więc nie chce się natażać i dlatego nie zrobi Ci HSG?? Gdzie Ty do lekarza chodzisz?

    no do Luxmedu chodzę kolejna Pani dr podobno miała dobre opinie ale teraz zaczynam wątpić...a może się czepiam bo za dużo już wiem o tym wszystkim od Was i z doświadczenia a może trzeba zaufać sama już nie wiem :((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Dzień dobry ;)

    też lubię piątki ale ten dzisiejszy nie...od wczoraj zmagam się z migreną :( i nie wychodzi mi...potrafi na 3 dni wyłączyć z życia...

    miłego dnia wszystkim :)

    Witajcie Dziewczynki,

    Współczuję Ci Wedmoczka, niestety wiem co to migrena, też miewam.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DR Kimber-Trojnar nie no wiesz gra w otwarte karty...poleciła pójść do innego dr Zych chyba też pracuje w szpitalu i niby po poradę ale tak poprowadzić rozmowe by wyciągnąć od niego skierowanie...

    ale wczoraj dziewczyny napisały że jest SonoHSG i tam nie ma promieniowania i można o to ją zapytać bo jakoś nie chce iść do tego Zycha...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    No proszę - cała rodziną królewska hehe :) Podobno migreny to właśnie choroby ludzi z niebieską krwią :P

    Jak mnie złapie migrena to mój szanowny małżonek tak to kwituje: "Migrenę ta ma brytyjska królowa, a ciebie to zwyczajne głowa napierd..."

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Na monitoring to idź do dr Wiktora (to kolega dr Tkaczuk), zawsze wszystko dobrze wymaca, opisze i odpowiada na tysiące moich pytań :)
    Kiedyś chodziłam na monitoring do dr Chołubka ale jak pare razy nie mógł rozpoznać czy była owulacja, czy nie, czy to ciałko żółte, czy ciałko krwotoczne, czy jest torbiel czy nie, to zwątpiłam i już przed nim się nie "otwieram" :D


    O tak Chołubek mi kiedyś zrobił uwaga 8 usg w cyklu przy czym jak zaniosłam do lekarza opisy stwierdził : chyba leci na ilość, bo na podstawie tego wszystkiego dalej nie wiem czy ma Pani owulację czy nie, bo dane są zmienne i czasem wykluczają się"

    mnie skierowała do Palacza ( to jej kolega) jak wspomniałam o dr Wiktorze stwierdziła że jest za młody...ale po tym jak zobaczyła wczoraj opis "swojego kolegi" stwierdziła że go lubi ale jak widać ma minusy...

    to nie wiem do kogo iść w tym cyklu zgłupiałam już :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Jak mnie złapie migrena to mój szanowny małżonek tak to kwituje: "Migrenę ta ma brytyjska królowa, a ciebie to zwyczajne głowa napierd..."

    bo ten kto nie doświadczył nie ma pojęcia co to jest...:( chętnie wymieniłabym to na "zwykle napierd** łba" :(

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    To że gra w otwarte karty to okej, o to się nie czepiam. Ale o to, że nie da skierowania bo nie chce siebie narażać. Nie wiem jaka jest różnica między HSG a sono HSG? sono HSG jest na nfz czy tylko prywatnie?

    sono jest mniej inwazyjne też na nfz tylko jako kontrast wprowadzają sól fizjologiczną...

    no bo ona chciała by być ze mną na tym HSG dlatego nie chodzi jej tylko o wypisanie skierowania

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ