X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka jak miałam c. Biochemiczne to akurat wstrzeliliśmy się w owu wypadającą w weekend. Czasami jak uda się wykryć owu i jest w środku tygodnia to jedno z nas wpada do drugiego na nocke. Tyle że nas dzieli 120 km więc jak trzeba to wsiadam do auta i jadę. A Twój mąż daleko? Oj dobrze że będzie nowa pula urlopów bo u mnie już też bida.

    Marleni, Mirabelka30 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jak wypada w weekend to troszkę łatwiej u mnie zazwyczaj środa/czwartek;) mnie z moim przy dobrych wiatrach dzieli jakies 1800/2000 km;) ale samolotem to tylko 1,5h lotu;) chociaż przy pierwszej ciąży którą poroniłam to też wypadł weekend.


  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 listopada 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój aktualnie jest a raczej ja u niego:) właśnie wracamy z kina;)

    f08af289ff.png
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 11 listopada 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już popłakane,garść przeciwbólowych łyknięta, smutek zajedzony toną słodyczy więc już lepiej... Teraz moj ogląda Hobbita 2cz., a ja piszę do Was :)

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Mój aktualnie jest a raczej ja u niego:) właśnie wracamy z kina;)
    Rozumiem że dni płodne u Ciebie się zaczęły;) ja również wczoraj od mojego wróciłam, cały tydzień tam przesiedziałam ;))

    Marleni czaruj czaruj a może wyczarujesz nam wszystkim dzieciaczki;)

    Marleni, Dotek lubią tę wiadomość


  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    czarownica-ruchomy-obrazek-0145.gif

    No ba a to na nas Wszystkie :) hokus pokus czary mary będą rosły brzuchy grudzień cały :)

    Coby tylko nie od jedzenia rosły :P

    Marleni, hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Na czym byliście?
    Listy do m2, nawet fajny film:)

    Memka to pomaga, płacz oczyszcza, ja po każdym niepowodzeniu zatapiałam się w słodkościach. Tylko że teraz muszę zadek odchudzić.

    Mirabelka ja nie potrafię tego ocenić. Badanie szyjki to dla mnie czarna magia a pikupu temperatury jeszcze nie miałam. Śluzu też nie więc profilaktyka:) nie staramy się i nie przeciwdziałamy. Po nowym roku wzmocnimy starania. Czyli odliczamy u Ciebie do testowania?:)

    Marleni żeby tak u każdej z nas mała rybka fasolkowa zamieszkała:)

    f08af289ff.png
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Słoneczko moje kochane :* Płacz oczyszcza, więc rycz i wyrycz tą złość i zawód.
    A ja bawię się w czarownicę i robię dla Ciebie miksturę abyś już nie musiała się tak czuć jak się czujesz :* :
    czarownica-ruchomy-obrazek-0003.gif

    Czuję się o wiele lepiej niż rano. To chyba te czary i pudełko ptasiego mleczka zdziałały cuda ;-) juz chce poniedziałek żeby znów męczyć profesora, jeśli kiedyś zobaczycie ze kogoś wyrzucają z AB ovo to będę ja :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 19:41

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:

    Mirabelka ja nie potrafię tego ocenić. Badanie szyjki to dla mnie czarna magia a pikupu temperatury jeszcze nie miałam. Śluzu też nie więc profilaktyka:) nie staramy się i nie przeciwdziałamy. Po nowym roku wzmocnimy starania. Czyli odliczamy u Ciebie do testowania?:)

    nieeee, raczej nie;) Pani doktor powiedziała, że u nas raczej już szans nie ma, więc jakoś to na mnie zadziałało że się nie spinam i jakoś w tym cyklu pierszy raz się nie nakręciłąm. Do męża pojechałam teraz bo bilety były już jakiś czas temu kupione to było trzeba wykorzystać, ale gdyby się udało to ja bym się nie obraziła;) W końcu raz już z takim nasieniem się udało, więc może nic staraconego;)


  • margaretta Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrobilam ide spac czy\uje @ w kosciach brzucg wzdelo slodkiego sie cgce i wkurw na caly swiat

    matylda
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni tak mi przykro ze mąż nie wróci jutro do domu (tule <3) mam nadzieję ze sytuacja szybko się wyjaśni ;-)

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:

    a ja się właśnie dowiedziałam że lufthansa znów strajkuje i mój mąż nie wróci jutro do domu ;/

    Kochana jak mi przykro ale może ten strajk szybko się skończy i będziecie wkrótce razem <3

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni przykro mi. Szkoda tylko że strajki odbijają się na pasażerach i ich rodzinach.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 11 listopada 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam dobrej nocki :*

    my obejrzymy jakiś film i spać do jutra

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki:)

    f08af289ff.png
  • Nadzieja 88 Debiutantka
    Postów: 7 7

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Witamy serdecznie :) mam nadzieje że jesteś gotowa bo w listopadzie i w grudniu każda zachodzi w ciążę :) potem bezwzględnie będziemy razem chodzić z wózkami i narzekać na nieprzespane noce :)

    Witam, popłakałam się czytając Twój wpis, pewnie jak każda z Was?( a może Wy dłużej starające się pragniecie bardziej pierwszego lub kolejnego cudu macierzyństwa)chce w końcu doświadczyć bycia mamą.Pokładam olbrzymie nadzieje za Nas wszystkie, aby ?Nam się udało, by zamknąć wiele bolesnych rozdziałów i móc cieszyć się w pełni z bycia przyszłą mamą. Jestem tu dość nowa nie bardzo zorientowana- powiedzcie czym się wspomagacie? Co to jest Clo?

    hewa81, Marleni lubią tę wiadomość

    Nadzieja 88
  • Nadzieja 88 Debiutantka
    Postów: 7 7

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Cześć NAdzieja :))

    Prima Słoneczko moje, tak tak autosugestia to jest najlepsze co może być.
    Wstajemy rano i mówimy do lustra - tak to jest mój miesiąc - dam radę :)

    Kochana moja, pisze i wyje sama nie wiedząc czemu :)Obiecuje ,że od jutra wstaje i mówię,że to Mój miesiąc. Jak dobrze ,że istnieje grupa wsparcia na Lubelszczyźnie, chyba muszę tu częściej zaglądać by być na bierząco.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Nadzieja 88
  • Nadzieja 88 Debiutantka
    Postów: 7 7

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Witaj Nadzieja wśród staraczek lubelaczek ☺
    Trafiłaś w dobrym momencie - tak jak pisała Lady bądź gotowa na listopadowe i grudniowe zafasolkowanie

    Hewa81- jestem gotowa od dłuższego czasu, jednak los nie sprzyja, jak jest facet w domu to @ albo przed a jak czas owulki to jego brak- taka cena delegacji.Bardzo liczę na zimę, że dopisze i będzie w domu choć ze 2-3 miesiące i będą działania pełną parą.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Nadzieja 88
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 listopada 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta,

    Witam się z Wami po moich dwóch dniach wolnego i niestety pora trochę popracować :( A zajebiście mi się nie chce, tym bardziej, że od 3 dni migrena mnie męczy - jak u królowej brytyjskiej ;) Ja to taka "pogodynka" jestem i na zmiany pogody mnie łapie :(
    A dziś po południu idę na monitoring i będę wiedziała jak tam moje jajeczka.

    Pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 08:19

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • margaretta Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 12 listopada 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej witam sie i zmykam do obowiazkow

    hewa81, Marleni, lady_pink lubią tę wiadomość

    matylda
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ