X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Fajnie i dość szybko :)

    Fajnie...tam dość konkretna kobieta w sekretariacie siedzi...jak powiedziałam że w tym już za późno a następny to mam okienko pomiędzy 4 a 7.01 to powiedziała że skonsultuje to z lekarzem i ordynatorem i mam zadzwonić dziś rano, ale zanim ja się zebrałam sama zadzwoniła :)teraz tylko zrobić po Świętach badania i można iść a to chyba ba czczo trzeba być nie? bo zapomniałam spytać?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Też ostatnio znów myślałam o Noemi gdzież ona się podziewa. Mam nadzieje że u niej wszystko oki :)

    Kamilka robiłaś badanie na mutacje mthfr ?
    Nie mutacji nie robiłam.
    W poradni genetycznej pan profesor stwierdził że nie ma potrzeby. Szkoda że jej nie mam zrobionej.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Fajnie...tam dość konkretna kobieta w sekretariacie siedzi...jak powiedziałam że w tym już za późno a następny to mam okienko pomiędzy 4 a 7.01 to powiedziała że skonsultuje to z lekarzem i ordynatorem i mam zadzwonić dziś rano, ale zanim ja się zebrałam sama zadzwoniła :)teraz tylko zrobić po Świętach badania i można iść a to chyba ba czczo trzeba być nie? bo zapomniałam spytać?
    No z tego co się orientuję to 6 godzin nie wolno jeść i chyba nawet pić ale.dopytaj

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez pica to raczej ciężko będzie bo ja bez kawy rano nie mogę się ruszyć a ile czasu może minąć od przyjęcia na oddział do zabiegu? bo mam być tam na 8:00

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla,
    Dawaj znać jak tam doktorek, jak to któraś TU określiła mianem CIACHO heheh

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jak po insem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po.
    Wizyta generalnie szybka bardzo. Chyba się spieszył O skierowanie nie musiałam prosić, bo sam je od razu dał. Czyli Wedmoczka muszę przebyć Twoją drogę. Taka jakaś byłam zestresowana. Powiedz mi do tego szpitala to trzeba od razu dzwonić i się umówić, prawda?
    No i najważniejsze czy to prawda, że potem 2 cykle trzeba się.wstrzymać ze staraniami?

    hewa81, Wedmoczka lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, taki mąż. ... Widzę ze zmienili Ci lutke na dupka. Pamiętaj ze trzymam mocno kciuki za powodzenie, popraw statystyki zaciazenia po 1 inseminacji :)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, ja pewnie będę po Tobie i Elenie na hsg. Przetorujecie mi ścieżki bo ja też na Jaczewskiego. Z tą przerwą po hsg to są różne praktyki. Jedni mówią ze w tym cyklu z hsg musi być przerwa bo się pęcherzyki przeswietla, inni żeby nie robić przerwy i to właśnie w tym cyklu z hsg jest największy odsetek fasolek, wiec to już podejście lekarza. Dopytaj poprostu przy najbliższej okazji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 20:17

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej, ja już po.
    Wizyta generalnie szybka bardzo. Chyba się spieszył O skierowanie nie musiałam prosić, bo sam je od razu dał. Czyli Wedmoczka muszę przebyć Twoją drogę. Taka jakaś byłam zestresowana. Powiedz mi do tego szpitala to trzeba od razu dzwonić i się umówić, prawda?
    No i najważniejsze czy to prawda, że potem 2 cykle trzeba się.wstrzymać ze staraniami?
    Magdziulla podobno tak bo po tym kontraście wszystko się naswietla ja chyba też.pójdę drugi raz na drożność bo miałam ja 2 lata temu może coś się przytkalo bo już pomysłu brak eh ale może się uda chociaż.nie.wiem co myśleć a Kochama co Ci doktorek pow zlecił badania.jakieś.jeszcze.leki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja juz po inseminacji. Pęcherzyk nie pękł ale to podobno lepiej. Od piątku mam brać duphaston. Napisze jutro więcej bo mąż mi każe leżeć i obkłada mi brzuch poduszkami hehe
    Kochana odpoczywaj trzymam kciuki :-)

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie on powiedział, żeby się 2 cykle wstrzymać, żeby się kontrast wyczyścił, ale to aż tyle trzeba czekać?! Zdziwiło mnie to bardzo. Tym bardziej, że wiele dziewczyn od razu po hsg zachodzi.

    Ja teraz ponękam Wedmoczkę jeśli pozwoli,.a potem Ty mnie;);)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po hsg trzeba poczekać do @ i w po @ już można się starać. Tak mi dr Tkaczuk mówiła po hsg;)

    Magdziulla, hewa81, Monia85 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po hsg trzeba poczekać do @ i w po @ już można się starać. Tak mi dr Tkaczuk mówiła po hsg;)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady wygrzewajcie jajo!:)

    Bas tylko to co przed hsg morfologia i cm coś tam nie mam sobie kartki. Poza tym nic żadnych leków, suplementów.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Magdziulla podobno tak bo po tym kontraście wszystko się naswietla ja chyba też.pójdę drugi raz na drożność bo miałam ja 2 lata temu może coś się przytkalo bo już pomysłu brak eh ale może się uda chociaż.nie.wiem co myśleć a Kochama co Ci doktorek pow zlecił badania.jakieś.jeszcze.leki?

    A przez te 2 lata miałaś jakieś ciężkie infekcje (np ostre zapalenia jajnikow) albo zabiegi ginekologiczne? Bo chyba ot tak zrosty na jajowodach się nie robią. Więc jeśli nie to raczej Ci się nie powinno przytkać. Ale to moje zdanie :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    A przez te 2 lata miałaś jakieś ciężkie infekcje (np ostre zapalenia jajnikow) albo zabiegi ginekologiczne? Bo chyba ot tak zrosty na jajowodach się nie robią. Więc jeśli nie to raczej Ci się nie powinno przytkać. Ale to moje zdanie :)
    Hewa Kochamie nic nie miałam przez ostatnie dwa.lata jacie.jestem taka młoda i tali problem mamy eh a w rodzinie.aby dzieci.się.rodzą a nam.tak.smutno że my tyle czasu i nic :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Lady wygrzewajcie jajo!:)

    Bas tylko to co przed hsg morfologia i cm coś tam nie mam sobie kartki. Poza tym nic żadnych leków, suplementów.
    No on właśnie mi.też nigdy nic.nie.zleca żadnych leków.suplementów z jednej strony ok ale z drugiej wkurza mnie to bo czasami.jakiś suplement zadziała :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Bas a Twój mąż nasienie też ma ok?

    Dotek dzięki za info jeszcze pomyślę, ale tak pewinie zrobię, chociaż ja tak w ogóle nie mam zamiaru iść na to badanie, bo w tym cyklu zajdę:) chciałam tylko przestraszyć jajniki:)

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia brawo, grunt to dobre nastawienie :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ