X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Magdzia, a gdzie mąż będzie??
    Ale to tak całkiem sama? No nie z kotem :)
    Oj pewnie mnie ktoś do siebie przygarnie. Ale ja jestem taki dziwoląg, że mnie Sylwester jakoś nie kręci specjalnie. Naprawdę mogłabym siedzieć z kotem popijając winko i czytając książkę i byłabym happy. A mąż w pracy, służba nie drużba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    Kochane,
    nowy rok równa się z tym że już niedługo będzie wiosna i fasolki zakiełkują więc szalejcie w tą ostatnią noc tego parszywego roku :))))

    my idziemy na bal sylwestrowy ze znajomymi , i mam zamiar extra się bawić :) kiecka zamówiona , szpile są i będzie zabawa ;]
    No to szalona Ty. Jaka kiecka? Byłam 2 lata temu na balu i było fajnie. Grunt to dobre towarzystwo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    O moich staraniach wiedzą tylko 2 osoby + mąż i wszyscy mówią, że przesadzam z cchodzeniem do lekarzy, szukaniem przyczyny itd. A ja mam ich gdzieś, bo to ja pprzeżywam najbardziej i nie chcę siedzieć z założonymi rękami i czekać. Może faktycznie nic mi nie jest i potrzebny tylko czas, ale jeśli nie to miałabym do siebie żal, że nic nie zrobiłam. A z cyklu na cykl przekładanie nic nie daje. To moje zdanie wiele osób się nie zgodzi, może i warto odpuścić i poczekać, ale ja nie potrafię.
    Bas zrób jak Ty czujesz.
    Magdzia nikt nas nie.rozumie dopóki nie Przekona się na.swojej skórze mi.wszyscy mówią.masz.czas.żaden.problem no ale skoro młodzi dwa.lata i nic to musi być gdzieś problem ale nikomu nie.życzę tego.przez.co przechodzimy bo to jest okropne. Ja z.moja mama się kloce bo zamiast mnie wspierać Twierdzi że.mamy czas mnie miała.Bardzo szybko.więc.nie.doświadczyła tego i nic nie rozumie...

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Magdzia ma.kota więc po co mąż :-) mi mój drań nie chce pozwolić psa a chociaż przez trochę nie była bym sama :-)
    Bas mój też nie chciał, ale wymęczyłam. Chociaż wypomina stale, udaje, że to tylko ze względu na mnie, ale kocha sierściucha jak nie wiem co;) niby się drażni, niby od niechcenia, ale ja tam swoje wiem;)
    Bas może postaw przed faktem dokonanym - " oj Kochanie taki biedny był pod domem, porzucony, weźmy go na kilka dni, a potem oddamy" ha ! Ale wcale nie, nie ooddacie już;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    No to szalona Ty. Jaka kiecka? Byłam 2 lata temu na balu i było fajnie. Grunt to dobre towarzystwo:)

    o taka:
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0340919001.html

    i do tego złote dodatki ;]

    Bas1990, hewa81 lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to, jak towarzystwo jest odpowiednie to i impreza skończy się dobrze, bez względu czy to bal, czy spotkanie ze znajomymi.
    Ale taki bal na całego to mi się czasem marzy :)

    A tymczasem Robaczki żegnam się dziś z Wami :)
    Życzę spokojnej nocki, Buźka

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Otóż to, jak towarzystwo jest odpowiednie to i impreza skończy się dobrze, bez względu czy to bal, czy spotkanie ze znajomymi.
    Ale taki bal na całego to mi się czasem marzy :)

    A tymczasem Robaczki żegnam się dziś z Wami :)
    Życzę spokojnej nocki, Buźka
    Słodkich snów kochana :-*

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    o taka:
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0340919001.html

    i do tego złote dodatki ;]

    Łaadnaaa !!!!

    DreAms86 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    o taka:
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0340919001.html

    i do tego złote dodatki ;]
    Uuu Kochana sam sex. Bardzo mi się podoba. Będziesz wyglądała jak milionów dolarów:)

    Ja też już muszę zamykać. Trzeba iść do pracy rano niestety. Dobrej nocki Wam:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 22:01

    DreAms86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Łaadnaaa !!!!
    Dziękuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Uuu Kochana sam sex. Bardzo mi się podoba. Będziesz wyglądała jak milionów dolarów:)

    Ja też już muszę zamykać. Trzeba iść do pracy rano niestety. Dobrej nocki Wam:*
    Dziękuje dziewczynki :) bardzo mi miło ze Wam też się podoba :)

    Dobrej nocki Wam życzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    o taka:
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0340919001.html

    i do tego złote dodatki ;]
    Ekstra!!!!

    DreAms86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Ekstra!!!!
    Dziekuje :)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej, ja już po.
    Wizyta generalnie szybka bardzo. Chyba się spieszył O skierowanie nie musiałam prosić, bo sam je od razu dał. Czyli Wedmoczka muszę przebyć Twoją drogę. Taka jakaś byłam zestresowana. Powiedz mi do tego szpitala to trzeba od razu dzwonić i się umówić, prawda?
    No i najważniejsze czy to prawda, że potem 2 cykle trzeba się.wstrzymać ze staraniami?

    Mi nic nie wspominał o tym by się wstrzymać...trzeba dzwonić już bo im szybko terminy się kończą, a kiedy byś miała?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:

    Wiecie jaki radiolog w Luxmedzie jest dobry do usg tarczycy?

    Mańkowska-Ćwik

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ja robiłam usg tarczycy z pomiarami w praxisie, moja endo powiedziała że tam mają najdokładniejszy sprzęt, i kosztuje 80 zł. Polecam to jest w kamienicy. Jak się przechodxi z krakowskiego na staszica

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek dzięki. Mi zależy na Luxmedzie, bo tam mam za darmo, a wiadomo ile całe te starania kasy pożerają. Gdyby było trzeba to na dokładnie to pójdę tam.

    Wedmoczka muszę zadzwonić spróbuję dziś, ale w pracy mam problem, żeby zrobić to dyskretnie. A powiedz mi Ty im podawałaś termin kiedy by Ci wypadał ten 11dc? Mi by wyszło ok 20.01 jeśli nic się nie przesunie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Super kiecka :))) złote dodatkki miodzio - no nic tylko sie bawić a potem dzieci robić :) bo mąż obojętnie nie przejdzie przy takiej ponętnej koroneczce :)

    Dziękuję Marleni ;)

    Wczoraj sie smialam do meza ze moglby sie w koncu postarac ;) no ale moze tak jak mowisz ta koronka zadziala na niego hahah ;))) no a tak bardziej powaznie to czas sylwestra i nowego roku bedzie czasem zblizajacej sie mendy , no ale moze nie przyjdzie jednak ;)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dotek dzięki. Mi zależy na Luxmedzie, bo tam mam za darmo, a wiadomo ile całe te starania kasy pożerają. Gdyby było trzeba to na dokładnie to pójdę tam.

    Wedmoczka muszę zadzwonić spróbuję dziś, ale w pracy mam problem, żeby zrobić to dyskretnie. A powiedz mi Ty im podawałaś termin kiedy by Ci wypadał ten 11dc? Mi by wyszło ok 20.01 jeśli nic się nie przesunie.

    Ja sobie wyliczyłam bo on jak dał skierowanie kazał sobie obliczyć i podałam jej od 8dc do 11dc okienko...coś tam posprawdzała i powiedziała że musi to skonsultować bo w poniedziałki raczej nie robią...ale dla mnie zrobili chyba wyjątek :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się dodzwonić. Też mam w poniedziałek na 18.01 czyli jednak będę przed Tobą, a mmyślałam, że utorujesz mi drogę;)

    Marleni, Wedmoczka lubią tę wiadomość

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ