X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:37

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 lutego 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko a czemu nieprzyjemność?
    Arturowa co to za przychodnia?jakbyś mogła więcej powiedzieć?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 lutego 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już zobaczyłam :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 lutego 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata ja zaglądam ale już sama nie wiem do kogo co i jak :(

    neomi34
  • anna kawecka Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 22 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was i proszę podajcie mi dobrego ginekologa z Lublina, wielkie dzięki :)

  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 22 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , jeśli chodzi o mnie to z całego serca polecam Abovo przy ul Bocianiej. I Panią Dr Tkaczuk-Włach. WspaniaŁa Dr , bardzo mi pomogła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 13:26

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • anna kawecka Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    polecam dr Ireneusza Zycha :) polecała mi koleżanka Marka Gogacza, ale szału na mnie nie zrobił byłam kilka razy, aż w końcu stwierdził, że z takimi wynikami musi byc ciąża.......mieszane mam uczucia co do niego....

    Dzięki, a gdzie ten lekarz przyjmuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co leczę się u dr. Ewy Jagniątkowskiej. W marcu zobaczymy czy to cos dało.

  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi jak wyglądają cenowo wizyty w "Ab ovo"
    i "Macierzyństwo i życie".Czy na pierwszej wizycie lekarz robi usg ?Czy tolerują wyniki robione samemu prywatnie czy karzą wykonywać raz jeszcze ?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy chodzicie do Klinik prywatnie czy może jest na NFZ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 10:51

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • mihito Koleżanka
    Postów: 60 30

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    byłam też parę razy na wizycie u jednego z ich lekarzy i nie wydaje mi się, żeby on był specjalistą od niepłodności, bo na moje prośby o skierowanie na hsg stwierdził, że to przestarzałe badanie i coraz częściej się od niego odchodzi, a poza tym nie miałam żadnych operacji w obrębie brzucha to po co mi hsg ??

    Też mi się nie wydaje, aby to był specjalista. Ja jestem tego doskonałym przykładem - pod koniec stycznia miałam wykonywane HSG - efekt: w tym samym cyklu zaszłam w ciążę ;):)
    HSG wykazało, że mam obustronną drożność (mimo iż poprzedni lekarz straszył mnie że na pewno mam wszystko pozarastane ze względu na endometriozę i ogólnie tylko in vitro może mi pomóc).
    Podobno w jednym z jajowodów kontrast przechodził jakby wolniej, więc prawdopodobnie mogły być jakieś małe zrosty, a sam zabieg pomógł w udrożnieniu jajowodu. Mój lekarz powiedział mi, że 10% osób kierowanych na HSG zachodzi w ciąże w najbliższych cyklach.

    Agata_90 wrote:
    Czy chodzicie do Klinik prywatnie czy może jest na NFZ?

    Agata z tego co kojarzę to te 3 kliniki w Lublinie są prywatne(mam na myśli Ovum, Ab Ovo i Pro Vivo).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 17:26

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska ja jestem z Zamościa. Nie wiem kogo miałabym Ci polecić. Kiedyś słyszałam opinię dziewczyny o Laskowskim, który pomógł jej zajść w ciążę, ale nie wiem czy akurat do niego chodzisz. Poza nim nie polecam nikogo. Wybrałabym Lublin.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 23 lutego 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mihito gratuluję :)))))))
    noa8:
    "Cześć dziewczyny , jeśli chodzi o mnie to z całego serca polecam Abovo przy ul Bocianiej. I Panią Dr Tkaczuk-Włach. WspaniaŁa Dr , bardzo mi pomogła."
    A jeśli mogę zapytać jak Ci pomogła? ja byłam dwa razy u niej, kazała mi się położyć do szpitala ale nie mogę sie zmobilizować :(

    mihito lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Aganeska ja jestem z Zamościa. Nie wiem kogo miałabym Ci polecić. Kiedyś słyszałam opinię dziewczyny o Laskowskim, który pomógł jej zajść w ciążę, ale nie wiem czy akurat do niego chodzisz. Poza nim nie polecam nikogo. Wybrałabym Lublin.
    JA właśnie chodzę do Laskowskiego. Zapatrywałam się jeszcze ostatnio na młodego Ziółkowskiego.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • mihito Koleżanka
    Postów: 60 30

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    gratulacje :) a lekarz mówił, że można się starać w cyklu z hsg, nie kazał czekać cykl ??


    Dziękuję :)
    Nic nie wspominał, że nie można więc działaliśmy :)
    Z tego co czytałam w 3 pierwszych cyklach po HSG szanse są największe.
    Ja dodatkowo piłam zioła o.Sroki mieszanka nr 3 na cykle bezowulacyjne, bo u mnie było podejrzenie niepękania pęcherzyków i to był 2 cykl picia. Może to przypadek, a może akurat pobudziło to pracę jajników.
    Śmieszne jest to, że miałam założenie, że w zeszłym tygodniu rozpoczynam stymulację, a po 2 nieudanych próbach atakujemy Warszawę i zapisujemy się na in vitro.... Życie jest jednak pełne niespodzianek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 10:38

    hipisiątko, hipisiątko, Dotek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    JA właśnie chodzę do Laskowskiego. Zapatrywałam się jeszcze ostatnio na młodego Ziółkowskiego.

    Nie wiem nic o nim.
    Przed ciążą chodziłam do Laskowskiego. Byłam z niego zadowolona, ale nie chodziłam z problemem zajścia w ciążę tylko m.in. po poronieniu.
    Nie ma u nas dobrych lekarzy, dlatego jeśli już długo się staracie to pojechałabym do Lublina. Koleżanka wybiera się tam do jakiegoś prof. który przyjeżdza z Warszawy: Grzegorz Jakiel.

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za odpowiedź.W takim razie będę mmusiala wybrać się do Lubina do którejś z Klinik. Zadzwonię i popytam na kiedy i jak to wygada:)

    PS> Dziś poszłam do szpital na usg ( ocena owulacji-skierowanie na 1 usg ) a pani dr poiedziała że pytajac się jej czy wykona mi usg zabieram jej cenny czas i abym wyszła.Zamiast mnie -przyjeła panią która była bez skierowania.To dopiero uświadomiło mi jak to wygląda w Publicznych szpitalach.Nie ma na co czekać.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_90 wrote:
    Dzieki dziewczyny za odpowiedź.W takim razie będę mmusiala wybrać się do Lubina do którejś z Klinik. Zadzwonię i popytam na kiedy i jak to wygada:)

    PS> Dziś poszłam do szpital na usg ( ocena owulacji-skierowanie na 1 usg ) a pani dr poiedziała że pytajac się jej czy wykona mi usg zabieram jej cenny czas i abym wyszła.Zamiast mnie -przyjeła panią która była bez skierowania.To dopiero uświadomiło mi jak to wygląda w Publicznych szpitalach.Nie ma na co czekać.

    chamstwo w państwie!! mnie kiedyś dentysta wyprosił z gabinetu bo go porosiłam, żeby komentował co robi bo na ogół się boję dentystów po tym jak jedna babka na żywca mi korzeń wyciągała. I powiedział mi jeszcze, że on nie jest na egzaminie więc nie będzie mi mówił co robi

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny umówiłam się na wizyte do Dr. Joanny Tkaczuk-Włach na 9 marca do AbOvo ale z tego co sie zorientowałam to przyjmuje ona również w Żagielmed w Lublinie.Termin tam miałabym na 10 marca.Zastanawiam się czy miejsce ma jakieś znaczenie? Wybieram chyba jednak Ab Ovo.Co sądzicie? Ceny na tym samym poziomie.
    Miałam chęć do Macierzyństwo i Zycie się wybrać ale cena troszkę wygórowana.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że nie chyba że cenowo ale nie wiem. Ja też muszę się w końcu do niej umówić :)

    neomi34
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ