X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:31

    arturowa lubi tę wiadomość


  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 2 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzyństw i Zycie wizyta 240zł + 60zł usg + ew cytologia 25zł.
    Ab Ovo 100zł(110zł) wizyta + 50zł(60zł) usg.
    Różnica jest niestety cenowa

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Chełma i chodzę do dr Mroczkowskiego w ovum

    IUI nr 1 08.01.16
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak?

    neomi34
  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz spoko, tylko wizyta trwa 9,5 min.trudno zebrać myśli żeby się dopiąć o szczegóły.

    IUI nr 1 08.01.16
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w czym jest spoko?

    neomi34
  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sposób podejścia do pacjentki, ma plan badań i leczenia, aczkolwiek jak każda pacjentka mam 100 pytań, których nie mam czasu zadać bo jest koniec wizyty.

    IUI nr 1 08.01.16
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 marca 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam się i ja z lubelskiego :) Mam za sobą dwa aniołki ale się nie poddaję. Staramy się dalej.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Hipisiątko - właśnie myślałam o lubelskim wątku, że dawno tu nie zaglądałam.
    Ja zapisałam się na 15 kwietnia do dr. Jagniątkowskiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 14:46

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko i co Pani doktor zaleciła na tą torbiel? ja muszę się do niej wybrać bo dawno nie byłam. A 120 zł to oddzielnie za usg i oddzielnie za wizytę czyli 240 razem?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że w Żagielmed 200 zł to samo kosztuje.Oby torbiel się wchłonęła, bo wiem jak to jest miałam już 2 laparoskopie

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja też leczę się u dr Tkaczuk. Trafiłam do niej z polecenia po drugim poronieniu. W ab ovo zapłaciłam 200 zł za wizytę z usg i otrzymałam skierowanie na badania hormonalne do szpitala wojskowego. Na następną wizytę przeniosłam się do żagla i za samą konsultację zapłaciłam 110 zł. Dostałam.skierowanie na hsg. Miło wspominam badanie bo pod narkozą. Na następną wizytę poszłam do przychodni szpitalnej na nfz więc za darmo omówiłyśmy wyniki. Okazuje się że wszystkie badania mam dobre, jedyne co niepokoi to przeciwciała przeciwjądrowe ana 1:800 więc biorę acard. A jak zajdę w ciążę to będę brała clexane. Dr dała nam dwa miesiące na zajście a jaksię nie udA to w czerwcu stymulacja. Życzę powodzenia wszystkim staraczkom.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to i ja się zapiszę do Żagielmedu, tylko w Abovo ona ma moją historię. A jak w szpitalu było?ja mam skierowanie od dawna nie mogę tam trafić, teraz po wypadku który miałam to już w ogóle wszystko jakoś się oddaliło, ale muszę się zmobilizować.

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :), ja również chodzę do dr Tkaczuk-Włach. Jak na razie tylko w poradni w szpitalu wojskowym, tutaj niestety ciężko jest się dostać. Też miałam robione badania hormonalne - u mnie wyszedł wysoki poziom prolaktyny. Neomi pobyt w szpitalu to generalnie nuda - przychodzisz rano pobierają Ci krew, potem do 22 nic, następnie o 22, 2 i 6 znowu pobierają krew, potem cały dzień spokój. Trzeciego dnia ok 8 pobierają krew do krzywej cukrowej, wysyłają Cię do laboratorium gdzie dostajesz do wypicia glukozę, po dwóch godzinach znowu pobierają Ci krew, a potem puszczają do domu.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha ciekawe czemu to tyle trwa, że ten drugi dzień siedzi się tam bez sensu tak naprawdę. A powiedz, jak tą prolaktynę zbijacie? długo się u niej leczysz?

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedługo się u niej leczę, na pierwszej wizycie u niej byłam w lutym, akurat przed samą @, a na oddziale wylądowałam trzy dni później. Wyniki były po ok 2 tygodniach, a wizytę miałam pod koniec marca. Następną wizytę mam w maju. Z tego co mi wiadomo z tym leżeniem to takie są procedury nfzu. Prolaktynę zbijamy lekiem norprolac - drogi jak cholera (coś ok. 150 zł - w moim przypadku na dwa miesiące), ale podobno lepszy od bromergonu i powodujący mniej skutków ubocznych. Ja w zasadzie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych :).

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • stokrotka1987 Przyjaciółka
    Postów: 86 49

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem z Zamościa, dopiero rozpoczynam starania. Znacie stąd jakiegoś dobrego ginekologa?

    307a45c6967abf523d6b51fdd3c10141.png

    36a0d6afdf4cec7408fa225fceed1a4a.png
  • livex Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czytam od jakiekoś czasu wasze- nasze forum i postanowiłam dołączyć. Mam skierowanie na hsg i w związku z tym pytanie do was, a szczególnie do Dotex. Gdzie robiłyście? Na NFZ czy prywatnie? Ja chyba też wolałabym mieć je pod narkozą. Dzwoniłam do szpitali - na Staszica czas oczekiwania 2 miesiące, na Kraśnickiej torchę krócej. Prywatnie w miarę od ręki, ale trzeba mieć porobione inne badania i sama już nie wiem co z tym robić.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livex ja poszłam do pani dr na wizyte prywatnie w żagiel med i mi wypisała skierowanie na hsg. W pierwszym dc zadzwoniłam do szpitala i umówiłam się na 8 dc na przyjęcie i 9 dc miałam badanie bo robią w czwartki a w 10 dc wypis. Badanie na nfz i pod krótką dożylną narkozą więc na 3 dobę wyjście. Można też iść na żywca wtedy tego samego dnia się wychodzi ale w przypadku niedrożności może boleć.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na Jaczewskiego na żywca i przeżyłam :) pan doktor Szkodziak mi kiedyś wypisał.Ale tu to szybko ja 1 dzwoni się a 8 już przyjmują.

    neomi34
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ