X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niedzielnie, u mnie dzisiaj dwie grube krechy na tescie ale i stres ogromny, latam ciągle zaglądać w majty czy nic się nie dzieje.

    Miłej niedzieli.

    Magdziulla, Kamilka, hewa81, lena82 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 15 maja 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Witam się niedzielnie, u mnie dzisiaj dwie grube krechy na tescie ale i stres ogromny, latam ciągle zaglądać w majty czy nic się nie dzieje.

    Miłej niedzieli.
    Fajnie że beta wysoka a krecha ściemniała!!!
    Można gratulować? :)
    Jutro powtórka bety?
    Jaki plan? Robisz zastrzyki?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 15 maja 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek bierzesz juz duphaston czy cos w tym stylu? Czy nie ma potrzeby ?
    Na kogo sie decydujesz na naszą prof L-G ? Czy jednak pan P ?

    Doczytalam, juz bierzesz duphaston, pan prof Ci go zalecił ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2016, 17:52



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka jutro powtórka bety. Zastrzyków nie robie i nie biore acardu bo prof stwierdzil ze nie widzi wskazań. Muszę jaknajszybciej umówić się do niego na wizyte. Jeszcze nie gratkować bo za pierwszym razem miałam bete ponad 30 tys. a nici z tego wyszły. Dopiero jak zobacze dziecko fo uwierze ze je mam.
    Nawet nie potrafie sie cieszyc, sam strach.

    Lena biore dupka 2x1 prof mi zalecił dwa dni po pregnylu zaczac brac az do @. i zwiększyłam o 25% letrox i o 100%jodid. Narazie zostane u P. Zobaczymy jak to się dalej potoczy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2016, 19:00

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek będzie dobrze, musisz w to wierzyć !!!

    Ja testuje za 1,5 tyg no chyba ze zje mnie ciekawość to za tydzień.Tylko, ze ja będę się bała czy we właściwym miejscu jest pęcherzyk. Niby hsg wykazało drożność jajowodu ale ryzyko tez jest :(



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety kobietki po przejściach tak już mają że chcą mieć dziecinke ale starania są podszyte strachem i niepewnością. Trzymam kciuki za Twoje testowanie Lenka:)

    Dziewczyny orientujecie sie czy można badać kariotypy w czasie ciązy?

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 15 maja 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Kamilka jutro powtórka bety. Zastrzyków nie robie i nie biore acardu bo prof stwierdzil ze nie widzi wskazań. Muszę jaknajszybciej umówić się do niego na wizyte. Jeszcze nie gratkować bo za pierwszym razem miałam bete ponad 30 tys. a nici z tego wyszły. Dopiero jak zobacze dziecko fo uwierze ze je mam.
    Nawet nie potrafie sie cieszyc, sam strach.

    Lena biore dupka 2x1 prof mi zalecił dwa dni po pregnylu zaczac brac az do @. i zwiększyłam o 25% letrox i o 100%jodid. Narazie zostane u P. Zobaczymy jak to się dalej potoczy...
    Boję się razem z Tobą Dotek!!!!
    I czuję Twój strach jakbym to ja była w ciąży.... może po prostu umiem sobie wyobrazić co czujesz.... ale mocno Kciukam żeby tym razem się udało!
    Wg mnie kariotupy można spokojnie badać. Bo jeśli chodzi o ingerencję i zagrożenie dla dziecka to takiego nie ma bo to tylko pobranie krwii. A jeśli chodzi o Ciebie to swój materiał genetyczny badasz.
    Ale jak to napisałam to jakieś wątpliwości mnie naszły. To może ktoś jeszcze coś będzie wiedział na ten temat.
    Z niecierpliwością czekam na jutrzejszy wynik bety!!

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki ANA
    1:160
    typ świecenia: homogenno-plamisty...
    No i jak mówiłam ciagle pod górkę...
    Co prawda reumatolog powiedziala ze nie są zbyt wysokie, ale powiedziala tez ze one moga się zmieniac i mogą wzrosnąc lub spaśc....
    Dostałam encorton i za 3 ms powtórka badań...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek jaki wynik?????

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. Moja beta dzisiaj 473,73. Jestem przerażona czy się to utrzyma. W środę idę do prof. P.

    Mikka ja też miałam ana tylko że 1:800 plamiste, a po roku już nie miałam. To prawda że to może się zmieniać.

    Kamilka, hewa81, viowieczka, Magdziulla lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej wszystkim. Moja beta dzisiaj 473,73. Jestem przerażona czy się to utrzyma. W środę idę do prof. P.

    Mikka ja też miałam ana tylko że 1:800 plamiste, a po roku już nie miałam. To prawda że to może się zmieniać.
    Wow!!!
    Przyrost piękny!!!!!
    Kciuki za wizytę. Cieszę się że ładnie przyrosła beta.
    Encorton dostaniesz? Czy nie wiesz?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie dostane. Nie wiem zresztą. Strach mnie paralizuje.

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej wszystkim. Moja beta dzisiaj 473,73. Jestem przerażona czy się to utrzyma. W środę idę do prof. P.

    Mikka ja też miałam ana tylko że 1:800 plamiste, a po roku już nie miałam. To prawda że to może się zmieniać.

    Trzymam kciuki- musi byc dobrze!
    Noi jak mialas takie miano to bralas jakies leki, jakies zalecenia? Bo ja mam brac encorton, dostalam 4 opakowania - przez 3 tyg po 1 tab, potem do konca opakowac pol tab/ dzien. I za 3 ms wizyta. I tak nie wiem co o tym wszystkim myslec... Pani dr popatrzyla na wyniki przec. antykardilipid, i antykoagulant tocznia ale to byly wyniki ze stycznia, myslalam ze teraz mi to powtorzy, tym bardziej ze ten antkoagulant tocznia byl tak przy granicy bo mialam 1,04 a od 1,2 byla wartosc minimalna zeby napisali ze obecny..

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Raczej nie dostane. Nie wiem zresztą. Strach mnie paralizuje.
    Rozumiem strach silniejszy od radości. Ale to już tak zostanie.....
    Trzymam i nie puszczam kciuków!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek bardzo dobry przyrost, trzymam mocno kciuki!:)

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej wszystkim. Moja beta dzisiaj 473,73. Jestem przerażona czy się to utrzyma. W środę idę do prof. P.

    Mikka ja też miałam ana tylko że 1:800 plamiste, a po roku już nie miałam. To prawda że to może się zmieniać.

    Dotek piękny przyrost :), trzymam mocno kciuki za wizytę i żeby ten ładny przyrost się utrzymał :).

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    Trzymam kciuki- musi byc dobrze!
    Noi jak mialas takie miano to bralas jakies leki, jakies zalecenia? Bo ja mam brac encorton, dostalam 4 opakowania - przez 3 tyg po 1 tab, potem do konca opakowac pol tab/ dzien. I za 3 ms wizyta. I tak nie wiem co o tym wszystkim myslec... Pani dr popatrzyla na wyniki przec. antykardilipid, i antykoagulant tocznia ale to byly wyniki ze stycznia, myslalam ze teraz mi to powtorzy, tym bardziej ze ten antkoagulant tocznia byl tak przy granicy bo mialam 1,04 a od 1,2 byla wartosc minimalna zeby napisali ze obecny..

    Mikka może to źle ale ja olałam te ANA i nic nie brałam, ani też nie byłam z tym u reumatologa. Nawet lekarze ginekolodzy jakoś za specjalnie nie zwracali na to uwagi i nie kazali nuc z tym robić.

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Mikka może to źle ale ja olałam te ANA i nic nie brałam, ani też nie byłam z tym u reumatologa. Nawet lekarze ginekolodzy jakoś za specjalnie nie zwracali na to uwagi i nie kazali nuc z tym robić.

    Ja staram się nie nakręcac za bradzo, ale szczerze mówiąc trochę się boję tym bardziej ze moze nie bylam okazem zdrowia ale nic bradzo mi nie dolegalo, a od # ciagle coś i czuję się codziennie zmęczona, ospala i wszystko mnie boli i dlatego w ogole pofatygowalam sie do lekarza... Troche poklikalam w necie i tam mówia ze przy takim typie świecenia o toczniu- az się wlos na glowie jezy....

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 17 maja 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek o której wizyta?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 maja 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Kamilka wrote:
    Dotek o której wizyta?

    Wizyte mam jutro po 19, rano jade na hcg, tsh, ft3 i progesteron.

    Monia to prawda, a w zasadzie to nastawiłam się na inseminacje w czerwcu i nie myslalam w tym cyklu o robieniu dzieci. A teraz sie modle zeby ciaza sie utrzymała, bardzo mi na tym zalezy. Co mogą sugerować brązowe plamienia przed @? Coś z hormonami?

    Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ