X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 lipca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze i ja się chyba bardziej na forum udzielać i bywać to może i mnie się jakiś niefelerny test który pokaże dwie kreski trafi....
    :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ale staraliście się czy w ogóle nie ma z czego?

    Nie staralismy się w ogóle, no bo w sierpniu mam dopiero kontrol z tymi przeciwciałami, a poza tym endokrynolog powiedzial ze jak podejmiemy decyzję czy się staramy to najpierw do niego zeby wdrożył leczenie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 12:28

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam, że pisałaś, że się wstrzymujecie, ale miałam nadzieję, że może coś tam niechcący ustrzeliliście. Ja w szczęśliwym cyklu też wkurzałam się, że mi się cykl opóźnia.
    No to jeszcze chwila w takim razie.

    Kamilka udzielaj się udzielaj, bo nie wiesz, przy którym poście coś na Ciebie przejdzie:)

    Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Pamiętam, że pisałaś, że się wstrzymujecie, ale miałam nadzieję, że może coś tam niechcący ustrzeliliście. Ja w szczęśliwym cyklu też wkurzałam się, że mi się cykl opóźnia.
    No to jeszcze chwila w takim razie.

    Kamilka udzielaj się udzielaj, bo nie wiesz, przy którym poście coś na Ciebie przejdzie:)
    Hahahahaha!!
    Obyś miała rację!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Pamiętam, że pisałaś, że się wstrzymujecie, ale miałam nadzieję, że może coś tam niechcący ustrzeliliście. Ja w szczęśliwym cyklu też wkurzałam się, że mi się cykl opóźnia.
    No to jeszcze chwila w takim razie.

    Kamilka udzielaj się udzielaj, bo nie wiesz, przy którym poście coś na Ciebie przejdzie:)

    Ja tak po cichu gdzies tam w głebi serca tez mialam poczatkowo taka nadzieję (chociaż mam świadomość ze to nie to), ale potem przyszedł zdrowy rozsądek i przypomnienie o tym, że musze wziąc leki zanim zajdę w ciąże, żeby już nie było łez i smutku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 12:49

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    witam!
    melduje pozytywny test :-)
    nie pisałam się na testowanie bo byłam sceptycznie nastawiona a tu test w sobotę i dziś pozytywny :-)

    Wow, gratuluję :)
    Spokojnego czasu ciążowego i dużo zdrówka dla Was :)

    Ale się posypało :)
    Oby tak dalej :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla,
    Ja rodze na Jaczewskiego, bo tam pracuje moj dr, chyba ze coś się zmieni w ostatnim momencie.
    Wolałabym oczywiście SN ale jak wyjdzie inaczej to niestety siła wyższa.

    Dziewczyny, czy znacie dr Szymule? Umówiłam się do niego na echo serduszka maleńkiej z polecenia mojego dr. Wiem ze przyjmuje m.in. w ab ovo, a ja idę do uni medu na Chodzki. Cos, ktoś?

    Pozdrawiam :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka gratuluję, rośnijcie zdrowo.

    Dziewczyny na każdą przyjdzie pora. Trzeba tylko próbować mimo wszelkich trudności.

    mikka, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, no nie dziwie sie, ze sie wkurzylas ... tyle drogi po nic właściwie. A czego Ci nie zrobił? A jutro do luxmedu do kogo idziesz? Powodzenia :)

    MIKKA, jak piesek? Czystości sie nauczył czy jeszcze mu się zdarza podsikac w domku?
    Skoro nie ma szans na ciążę, to życzę Ci jak najszybszego dostania @ - wiem, ze takie przesunięcia są do bani i nie potrzebnie psują humor. Nie daj się podłemu nastrojowi.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Monia, no nie dziwie sie, ze sie wkurzylas ... tyle drogi po nic właściwie. A czego Ci nie zrobił? A jutro do luxmedu do kogo idziesz? Powodzenia :)

    MIKKA, jak piesek? Czystości sie nauczył czy jeszcze mu się zdarza podsikac w domku?
    Skoro nie ma szans na ciążę, to życzę Ci jak najszybszego dostania @ - wiem, ze takie przesunięcia są do bani i nie potrzebnie psują humor. Nie daj się podłemu nastrojowi.

    Jeszcze zdarza mu się zrobić w domu- tym bardziej ze to leniwiec pospolity :D Dzis bylo starsznie gorąco miał otawrte drzwi do domu i nie wyszedl na dwór zeby się wysikac tylko zrobil w domu..bo za gorąco..dopiero teraz bryka po działce :D
    PS. no ja mam nadzieje ze dostane w koncu @ bo takie siedzenie i czekanie wnerwia jeszcze bardziej...

    Monia- spokojnie bo maleństwo czuje :) Jutro zoabczysz bobasa na usg :) Ale nie dziwie sie ze się wkurzyłaś

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry:)
    Muszę Wam to napisać bo aż poczułam że nowe nadzieje we mnie wstąpiły że każdej z nas może się udać jak będziemy próbować. Na innym forum które czytam dziewczyna miała niepł. idiopatyczną i endozołzę 2 stopnia. Półtora roku temu urodziła dzieciątko po ivf. Później miała dwa podejścia do transferów zamrożonych zarodków ale się nie udało. Ostatni półtora miesiąca temu. Z racji braku większej ilości zarodków i funduszy na komercyjne ivf postanowili z mężem oddać wszystko losowi. I wczoraj zrobiła test bo @ się spóźniała- dwie piękne grube krechy. Cykl całkowicie naturalny. Czyli wniosek z tego że nigdy nie wiadomo kiedy komuś się uda :)


    Monia trzymam kciuki za usg:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 06:59

    mikka, Kwiatek_1, Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam :)

    Monia- dawaj znac po usg :) Trzymam kciuki :)
    Dotek- sama mam koleżankę, która długo starała się z mężem o dziecko, nie udawalo się, juz mieli adoptowac dziewczynkę a ona szykowała się na jakis zabieg, a tu okazalo się ze jest w ciąży..tak po prostu i to wtedy kiedy stracili juz nadzieję... :)

    Dotek, hewa81 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek Ty wiesz jak podnieść na duchu :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dzidziuś ma się dobrze, macha rączkami i nóżkami :) i powiem Wam, że zrobiło to na mnie większe wrażenie niż serduszko :)
    Super! Gratuluje i bardzo sie ciesze. Ja juz sie nie moge doczekac pierwszego usg, czy naprawde tam jest? Czy ma serduszko? Ach jeszcze tydzien i 2 dni. Monia a co ile Ty robisz usg?

    AnnaQ
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia- super! Bo to piękne i takie aż nierealne gdy widzi się tego małego człowieka, który jest tam w brzuchu :)

    Ja nadal bez @ i zaczynam sie niepokoić i wkurzac bo teraz kiedy byc moze okaze sie ze dostaniemy zielone światlo to zaczynam miec problemy z @... nosz przeciez wnerwić się mozna...

    PS. jakie polecacie żelazo? Bo mi ąz wstyd w aptece bo pytam farmaceutów o zelazo w tabletkach jak najbardziej małych bo mam kłopoty z przełykaniem kapsułek- taki feler od dziecka no cóż... :)
    Do tej pory brałam Ascofer ale trzeba brac 2 tabl 3 razy dziennie i mój żołądek nie daje rady... Chyba jednak bede musiala się jakos przelamac i kupię Chella fer med bo ponoc dobre. Ale jesli znacie zelazo które ma MAŁE TABLETKI to będe wdzięczna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 11:46

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaczynam tracic nadzieje na to ze bede matka... i tak mysle czu jest sens robic te inseminacje.... czy moze nie jest mi pisane byc mama... moze bog tak chce i ja nic na to nie poradze... musze sobie to jakos w głowie poukładac bo inaczzej zwariuje.... musze sie jakos z tym chyba oswoic choc jest ciezko... dziewczyny z całego serca gratuluje.. i zauwazyłam ze jedyna osoba ktora mysli podobnie jak ja to jestescie wy i mąz... bo inny tego nie rozumieja , mowia ze jestem mloda mam czas.... az sie s;uchac nie chce...

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko, Orbitka nie załamujcie się. Wiem ze czas oczekiwania jest trudny, szczególnie jak trwa to latami, ale warto szukać przyczyny i próbować bo naprawde nigdy nie wiadomo kiedy trafi się ten cud. Z tyloma różnymi problemami na forum dziewczynom udawało się zajść, że nie ma rzeczy niemożliwych.

    hipisiątko, Dotek lubią tę wiadomość

    AnnaQ
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka myślałam, że tylko ja taka wariatka, jak kupowałam witaminy prentalne to Pani musiała mi wszystkie otwierać i pokazywać. Wszystkie były za duże, więc wzięłam największe i dzieliłam na 10 części;)
    Kilka dni temu lekarz przepisał mi żelazo, ale ufff tabletki są spoko, więc mogę polecić Tardyferon, ale on jest na receptę.

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Mikka myślałam, że tylko ja taka wariatka, jak kupowałam witaminy prentalne to Pani musiała mi wszystkie otwierać i pokazywać. Wszystkie były za duże, więc wzięłam największe i dzieliłam na 10 części;)
    Kilka dni temu lekarz przepisał mi żelazo, ale ufff tabletki są spoko, więc mogę polecić Tardyferon, ale on jest na receptę.

    Tardyferon pamietam- brałam w pierwszej ciąży. Ufff myslałam, że tylko ja mam takiego świra z tymi tabletkami...aż normalnie za kazdym razem jade do innej apteki zeby nie robić sobie siary ze taka dorosła baba i kapsułki nie połknie... :D

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dzidziuś ma się dobrze, macha rączkami i nóżkami :) i powiem Wam, że zrobiło to na mnie większe wrażenie niż serduszko :)

    Super Monia :)
    Żebyś wiedziała, że zobaczenie jak maluszek się rusza to mega sprawa i wielkie wzruszenie.
    A jak będziesz czuła ruchy to już w ogole czad. Jeszcze trochę cierpliwości i sie przekonasz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 14:45

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ