X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 23 lipca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jeszcze nie wiadomo :)
    Ja oczywiście marzę o córeczce, ale raczej to mało prawdopodobne będzie ... :)
    Jak byłam w 12tc na USG to dr coś zobaczyła i mówi, że chyba chłopak,a teraz jak byłam w 15 tc to nic nie było widać :)
    U mnie w rodzinie wszyscy mówią, że będzie chłopak, bo jeszcze nigdy nikomu nie urodziła się pierwsza córcia :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 23 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ha Mikka Moja też będzie córeczką tatusia. Od początku było niedopowiedziane na głos, że on chce dziewczynkę, choć przyznał się do tego dopiero jak było wiadomo:)

    Mam lekarza prowadzącego, chodzę do Robaka, ale ponoć jak nie ma miejsc to nie ma. W razie czego zadzwonię do niego, choć będzie mi pewnie głupio, bo niby mam ten numer, ale nigdy jeszcze nie użyłam.

    Ja w pierwszej ciąży marzyłam żeby to była dziewczynka- od razu myslalam o tych pieknych sukienkach, o tych małych warkoczykach ktore będę pleść :D W drugiej zas od samego poczatku byłam przekonana że to chłopak- zreszta wyglądałam i czułam się zupełnie inaczej niz wpierwszej ciązy (chociaz z drugiej strony to żaden wyznacznik), ale nie dane mi było dowiedzieć sie kto mieszkał w moim brzuchu... :(

    Teraz to w ogóle marzę o zdrowej ciąży- o zdrowym dziecku.... o płci nie myslę... Wszystko mi jedno już, byle tylko w ogole moc się znowu starac i przejśc przez te 9 ms i urodzic zdrowe dziecko...

    PS. Magdziulla- oficjalnie tak się mówi, że jak nie ma miejsc to nie ma, ale zawsze lekarz moze wczesniej podszepnąć słowko ;) Ja co prawda nie mam doswiadczenia w tej sprawie bo do szpitala trafilam 3 dni wczesniej niz urodzilam i 3 dni spedzilam na patologii więc mnie nie wygonili :D ale słyszałam że wszystko da się zrobic :) Nie miej oporów przed tel, jak ten jeden jedyny raz zadzwonisz to nic mu sie nie stanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 10:28

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 23 lipca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, najważniejsze, aby było zdrowe <3

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 23 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja znowu ten sen miałam... sniłam ze byłam w ciązy i normalnie jak bym czuła ruchy dziecka... nie lubie takich snow bo gdy sie budze jest mi szkoda ze to tylko sen... los ze mnie drwi...proboje sie troche odlączyc od forum od staran.. ale ciezko zyc tak jak by nie było problemu..

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 23 lipca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Cześć wszystkim. Lena to trzymam kciuki za testowanie:) Udanego weekendu.

    Dziękuję i wzajemnie zycze udanego weekendu. JA akurat jestem od tygodnia na urlopir i jeszcze dwa tygodnie urlopiku mam takze super reset i bez ciśnienia starania. Zobaczymy co pokaze beta za tydzien. Jak sądzicie dziewczyny beta w 27-28 dniu cyklu to dobry pomysl czy za wcześnie? (cykle mam 30-32 dni)



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 lipca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy kiedy masz owulacje. Ja mam podobne cykle i późną owulacje więc by test pewnie nie wyszedł. Ale u mnie w cyklu w którym w 12 dc dostałam ovitrelle i owulacja byla przez to szybciej test wyszedl w 28dc ale taki bladzioch że ledwo widoczny.

    lena82 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 24 lipca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Migotka widać już brzuszek?
    No wlasnie nic a nic :-)
    Nawet ostatnio zapytalam na wizycie czy to normalne ze w 15 tyg. nie widac wogole
    Brzuszka ale dr powiedziala ze u kazdej jest inaczej... U wszystkich moich kolezanek brzuchy na tym etapie byly bardzo duze... Ale czekam cierpliwie:-)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 24 lipca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktos wie ktorego dr TW WRACA DO PRACY??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 24 lipca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka wrote:
    ktos wie ktorego dr TW WRACA DO PRACY??
    Ja się zapisywałam na 18.08 w ab ovo, a wydaje mi sie że do 15.08 ma urlop

    AnnaQ
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam!
    melduje pozytywny test :-)
    nie pisałam się na testowanie bo byłam sceptycznie nastawiona a tu test w sobotę i dziś pozytywny :-)

    Kamilka, mikka, hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    witam!
    melduje pozytywny test :-)
    nie pisałam się na testowanie bo byłam sceptycznie nastawiona a tu test w sobotę i dziś pozytywny :-)
    Gratulacje :)

    jatoszka lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje:):):)
    jak widać pomaga nie naręcanie się na pozytywny test :)

    jatoszka lubi tę wiadomość

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ovum-bakalczuk :-)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    witam!
    melduje pozytywny test :-)
    nie pisałam się na testowanie bo byłam sceptycznie nastawiona a tu test w sobotę i dziś pozytywny :-)

    Wow!!
    Gratulacje!!!

    jatoszka lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa! Gratuluje! Super.

    jatoszka lubi tę wiadomość

    AnnaQ
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr TW mówiła, że wraca po 15.08


    jatoszka gratuluję!!!!! :)
    bardzo cieszą takie pozytywne wieści :)


    na mnie menopur nie dział....nie rosły mi pęcherzyki...:(
    od następnego cyklu symletrol + menopur/fostimon..... :(

    jatoszka lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka- gratki :)

    Ja jestem mega zła bo @ mi się spóźnia 6 dzień... Wściekam sięna każdego dookoła, a tej wrednej @ jak nie było tak nie ma.. i weź tu człowieku sobie zaplanuj cos, jakis wyjazd czy coś... No ale fakt troche stresów wtym miesiącu było..więc czekam...

    jatoszka lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka gratulacje! Oby taak dalej!

    Mikka a banalne pytanie, testowałaś?

    jatoszka lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Jatoszka gratulacje! Oby taak dalej!

    Mikka a banalne pytanie, testowałaś?

    nie nawet nie idę kupowac testu bo wiem, że to nie to... Bardziej boję się, że znów mam za mało żelaza, bo ostatnio jak badalam ferrytynę to miałam na granicy i dr mówiła ze jak bede miala za malo to mogę miec kloppoty z @...brałam potem zelazo przez miesiąc ale po tabl bolał mnie żołądek i stwierdzila ze miesiąc brania tabl. to wystarczy..ale pewnie nie... Bedę musiala pojsc zbadac to żelazo...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale staraliście się czy w ogóle nie ma z czego?

‹‹ 360 361 362 363 364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ