X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ze smutkiem ogromnym informuję, że bezlitosny negatyw:( ja już nie wiem o co chodzi. Po @ zapisuję się do dr Tkaczuk, ale starania niestety muszę przerwać, bo kończy mi się umowa.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Weszłam z rańca żeby zobaczyć wynik Madziulla.ale miałam problem z netem. Przykro mi ale może jeszcze za wcześnie? U mnie taki stres przed wizytą nie wiem dlaczego? Może dlatego że boję się żeby nam nie kazała za długo czekać i najpierw leczyć.... nie wiem. Też bym chciała już a z drugiej strony wolę się dobrze przygotować bo jak się uda i znowu stracę tę ciążę to więcej prób nie będzie.
    I jeszcze zawodowo mi się zmienia sytuacja to chciałabym już....
    Dzięki za kciuki dziewczyny.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka trzymam kciuki z całego serca.A czemu miałaby kazać długo czekać no co Ty, że czas odgrywa tu dużą rolę. Pewnie jak zawsze racjonalnie podejdzie do sprawy i będzie dobrze. Musi być!!!

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny ze smutkiem ogromnym informuję, że bezlitosny negatyw:( ja już nie wiem o co chodzi. Po @ zapisuję się do dr Tkaczuk, ale starania niestety muszę przerwać, bo kończy mi się umowa.

    Przykro mi :(( a jaka umowa Ci się kończy?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka trzymam kciuki, będzie dobrze! Wiem jak to jest jak jeszcze ciążę trzeba zgrać zawodowo, generalnie Nasze prawo w tym zakresie jest do d... Zamiast się spokojnie starać musimy rozkminiać czy Nas obejmie ubezpieczenie, czy nie wyrzucą z pracy czy zus się przyczepi. Nie powinno tak być.

    Neomi umowa o pracę, mam już mniej niż 3 msc do końca więc nie mam gwarancji ochrony, na pewno mi przedłużą, więc z tym luz. Chyba, że bym zaszła albo dowiedzieli by się, że się staram wtedy nie było by skrupułów.

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Kamilka trzymam kciuki z całego serca.A czemu miałaby kazać długo czekać no co Ty, że czas odgrywa tu dużą rolę. Pewnie jak zawsze racjonalnie podejdzie do sprawy i będzie dobrze. Musi być!!!
    Bo ja mam prolaktynę podwyższoną po obciążeni po obciążeniu i może mi kazać jeszcze czekać.....
    No zobaczymy.
    Madziu ty nie przerywaj starań najwyżej od razu pójdziesz na zwolnienie i nawet jak umowa będzie ci się kończyć to zus cię przejmie i będziesz miała wszystko zapłacone

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 lipca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla a następna umowa też będzie na czas określony? Przykro mi z powodu testu, ale tempka jeszcze w górze.

    Kamilko właściwie nigdy nie wiemy czy ciąże uda się utrzmać, mam podobne odczucia. W tym cyklu jak mi się nie uda to zrobię badania genetyczne. Kciuki za wizytę.


    Noemi a co tam u Ciebie? Jakie dalsze działania?

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 lipca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Madziulla a następna umowa też będzie na czas określony? Przykro mi z powodu testu, ale tempka jeszcze w górze.

    Kamilko właściwie nigdy nie wiemy czy ciąże uda się utrzmać, mam podobne odczucia. W tym cyklu jak mi się nie uda to zrobię badania genetyczne. Kciuki za wizytę.


    Noemi a co tam u Ciebie? Jakie dalsze działania?
    Ja już genetyczne robiłam i nic nie wykazały.
    Zobaczymy co mi dzisiaj powie dr. Siedzę w poczekalni i patrzę na kobiety ze ślicznymi brzuszkami i aż mnie ściska... ech.
    Jak szybko uda się wrócić to dam znać co mi powiedziała. Trzymajcie kciuki!!!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 lipca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilko już pewnie jesteś na wizycie, kciuki kciuki

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 lipca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi jeszcze czekam.
    Obsuwa 30 minut jak na razie. Ja na 18.30 mam o o tej weszła para jakaś co była przede mną.
    Dziękuję Dotek.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to właśnie jest. Raz się czeka, raz się nie czeka. Ja ostatnio weszłam od razu, a wcześniej zdarzyło mi się czekać 40 minut. A cwaniaki wychodzą, zaglądają w kartę pacjenta i od razu po imieniu się zwracają żeby sprawiać wrażenie zorientowanych i pamiętających :D hihi. Ale najważniejsze żeby skuteczne leczenie było.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Bo ja mam prolaktynę podwyższoną po obciążeni po obciążeniu i może mi kazać jeszcze czekać.....
    No zobaczymy.
    Madziu ty nie przerywaj starań najwyżej od razu pójdziesz na zwolnienie i nawet jak umowa będzie ci się kończyć to zus cię przejmie i będziesz miała wszystko zapłacone
    a po tym należy się urlop macierzyński? Nie chciałabym też tak robić, że pójdę od razu na zwolnienie, zresztą nie zawsze dają. Nie chciałabym smrodu po sobie zostawać, co prawda jestem tu tylko po to, ale jednak.

    Dawaj znać jak wyjdziesz!

    Dziewczyny wysyłałyście swoich na badanie rycerzy tj. nasienia? Jeśli tak to gdzie?

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 2 lipca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja mam ciężki okres od wczoraj bo do 4 rano od 22 koczowałam na sorze z moim dziadziem, który bardzo źle się czuje :(

    Magdziula mój miał robione w provivo jak mieliśmy IUI.A teraz pójdzie pewnie do Abovo.

    Dotek póki co czekam na @ i zaczynam starania bez clo ale z encortoenm, póki co jakoś wszystko straciło dla mnie sens.

    Kamilka jak tam?

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi zdrówka dla dziadzia. Ja już dziadków nie mam, jednego nawet nie pamiętam.

    Magdziulla od 3 miesiąca ciąży jest ochrona przed zwolnieniem w przypadku gdy umowa miałaby się skończyć do 3 miesiąca ciąży,a po porodzie nawet jak całą ciążę przebywało się na zwolnieniu jest urlop rodzicielski, który można wykorzystać przez 6 miesięcy (dostaje się 100%) wynagrodzenia i jak po tym czasie chce się jeszcze o pół roku przedłużyć to wtedy dostaje się 60%. Albo od razu można zadecydować że chce się iść na rok i dostaje się przez ten rok 80%.


    Mój małż robił badanie w luxmedzie ale prof wspominał żeby powtórzyć więc pewnie w ab ovo zrobimy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 22:26

    Kamilka, Magdziulla, Magdziulla lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem dopiero bo jeszcze jeździliśmy po Castorama i innych bo mąż chciał do basenu akcesoria kupić.
    Czekałam 30 minut także ok.
    I cóż piękny 22 mm pęcherzyk.
    Na prolaktynę bromergon i najlepiej jeszcze m-c pobrać acard i trochę tsh poprawić. Encortonu mi nie proponowała bo nie ma takiej potrzeby. I jeszcze powiedziała mi że jest to bardzo poważny lek może powodować w ciąży rozszczep podniebienia lub wargi.
    Dała mi telefon do siebie (szok) i receptę na Heparyne i za m-c po pozytywnym teście owu zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka.
    I to tyle. Jestem zadowolona i pozytywnie nastawiona. I mam nadzieję że dobrze przygotowana!!!!


    Madziulla z tym zwolnieniem to tak jak Dotek pisze. Żeby zus cię "przejął" to e dniu zakończenia umowy musisz być na zwolnieniu.
    Dzięki dziewczyny za kciuki.
    Miłej nocki. :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę to super. Teraz tylko wiara i się uda :))
    I telefon nono a to masz do niej dzwonić?
    A mi o encoertonie nic nie mówiła, że takie mogą być skutki :(((

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie że dała pani dr numer pewnie będziesz dzwoniła żeby mieć jakiś dodatkowy termin wizyty w razie przepełnienia. Wreszcie pozytywne informacje i nadzieja:)

    Dobrej nocki dziewczyny, ja też zmykam bo rano do pracy.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A mi o encoertonie nic nie mówiła, że takie mogą być skutki :(((

    Mi też nie mówiła o takich skutkach, a do którego dnia cyklu kazała Ci brać encorton?

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. Czyli musiałabym od razu pójść na zwolnienie, bo inaczej mogą mnie zwolnić, a wtedy zasiłku nie będzie.
    Kamilka ładnie się Pani dr Tobą zajęła, trzymam kciuki, żeby było skutecznie.
    Mam nadzieje, że mną też się tak zajmie;)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    No proszę to super. Teraz tylko wiara i się uda :))
    I telefon nono a to masz do niej dzwonić?
    A mi o encoertonie nic nie mówiła, że takie mogą być skutki :(((
    Jeśłi chodzi o encorton to najlepiej go stosowac jak jest taka potrzba przed ciążą.
    Ale są niektórzy lekarze (np. prof Gorzelak Leszczyńska- która zajmuje się immunologią i poronieniami) to stosuje go nawet w ciąży i wtedy może dochodzić do uszkodzenia płodu.
    Ale jak przed ciążą to nic się nie dzieje.
    i mi go w końcu nie dała bo powiedziała że nie ma takiej potrzeby!.
    Telefon mi dała jakby co (w sensie jakby si e udało) to od razu jechać do niej. Bardzo miło z jej strony prawda?
    wiecie, myślę że trochę "przypadłam jej do gustu" może to nieskromnie zabrzmi ale chyba tak jest.
    Powiedziała że jestem konkretna jak jej córka. hihihihi.
    ZObaczymy co z tego wyjdzie...

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ