X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Wynotował sobie różne informacje i nic narazie nowego nie zalecił, żadnych badań bo zobaczył na usg dojrzały pęcherzyk (w 14dc) i kazał pielęgniarce zrobić mi zastrzyk ovitrelle (65zł) na pęknięcie i starać się o dzidzię. Tak też zrobiliśmy, jak się nie uda to pewnie znowu pojadę na wizytę.

    Trzymam kciuki za Twój cykl żeby temperatura nie spadła, a bierzesz jakiś duphaston albo luteinę?

    Może faktycznie jak masz ładny pęcherzyk to lepiej zostawić a jak się nie uda wtedy zacznie działać - trzymam kciuki.

    Ja nic dodatkowo nie biorę, a temp już miałam taka w tamtym cyklu, a w dzień @ mi spadła, więc się nie nastawiam. Chociaż pewnie tak se gadam - jestem tak nastawiona, że i tak się zdołuje. Kciuki się przydadzą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 08:52

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wiem jak to jest, rozumiem Cie w 100% że jak temp spada to jest rozczarowanie. Ja czuję że znowu w tym cyklu mogę mieć dwie kreski tylko pytanie co dalej, jak sprawić żeby moje nowe życie nie rozpadło się w pierwszym tygodniu ciąży.
    Trzymam kciuki
    Noemi remont u moich rodziców gdzie zatrzymuję się na tygodniu po pracy bo pracuję 120 km od męża. A i jak uda się zajść w ciąże to będą ogromne wydatki bo trzeba będzie doposażyć dom:) więc wakacje sobie odpuszczamy w tym roku. A i chęci jakoś brak.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek musisz być dobrej myśli, wiem że łatwo się mówi ale czasami zdarzają się cuda w nieoczekiwanym czasie. Ja wiem jak to jest to też wyczekuję dwóch kresek i po takim czasie starań też dopada mnie dół. Ja już przestałam mierzyć temp bo boję się rozczarowań tak wiele ich nastąpiło w moim życiu :( piję ziółka, łykam tabletki ale jakoś już przestaję wierzyć, że nam się uda ale walczę bo co innego mi pozostało :(

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 lipca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Ale cisza...
    A ja mam już biegunkę przed jutrzejszą wizytą. I brzuch mnie boli jak przed maturą...
    Dziwne że w moim wieku można się jeszcze tak stresować...
    Wizyta jutro o 18.30 :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 lipca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty aż tak, nie wolno :) bo to źle wpływa na organizm :)no jakaś cisza zapadła tutaj. Mnie klimatyzacja w mpk wykończyła i do dziś borykam się z przeziębieniem. A co tam poza tym u Ciebie?

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka pocieszyłabym, ale ja sama sobie ze stresem nie radzę, więc nie będę hipokrytką, ale szczerze trzymam za Ciebie kciuki!.
    Mam zamiar jutro rano testować 11/12dpo, przeczucia mam złe i cholernie stresuję się, bo to mój ostatni cykl starań i bardzo dużo od tego zależy. Pewnie za dużo, takie spinanie się nie działa dobrze.
    Noemi, aż tak Cię klima urządziła? Ja raz tak jechałam chyba trajtkiem, że mnie zmroziło.

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 lipca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilko trzymam kciuki za wizytę i czekamy na rekację:) stres Jest, ja tak samo mam i chyba każda kobieta przed wizytą podobnie.

    Noemi klima trochę umęczy ale upał i zaduch chyba jeszcze gorszy.

    Magdziula mniej więcej na podobnym etapie cyklu jesteśmy:) kciuki trzymam za krechy żeby wyszły.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty nie testujesz? Widzę, że masz dużo zaburzonych temp, bierzesz jakieś leki wpływające na temp?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kamilka pocieszyłabym, ale ja sama sobie ze stresem nie radzę, więc nie będę hipokrytką, ale szczerze trzymam za Ciebie kciuki!.
    Mam zamiar jutro rano testować 11/12dpo, przeczucia mam złe i cholernie stresuję się, bo to mój ostatni cykl starań i bardzo dużo od tego zależy. Pewnie za dużo, takie spinanie się nie działa dobrze.
    Noemi, aż tak Cię klima urządziła? Ja raz tak jechałam chyba trajtkiem, że mnie zmroziło.

    Daj spokój jechałam z cmentarza od mojej mamy 26 i normalnie zimno było jak w lodówce i dziś boli mnie gardło, mam dreszcze i bolą mnie mięśnie masakra:((
    ja dziś spotkałam sąsiadkę, starali się 3 lata o braciszka dla ich synka i w końcu się im udało. Mówi, że łykała castangus i on jej pomógł i syrop wykrztuśny ale nie pamiętała jego nazwy. Gdzieś tu widziałam, to na forum może coś wiecie na ten temat?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie jakich termometrów używacie? możecie jakiś polecić?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam owulacyjny na stronie sklepstrania.pl chyba za 17 zł i chyba jest ok, szybko mierzy, jestem zadowolona.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tanio

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś nie działa mi ta strona :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był w promocji, ale moja koleżanka taki sam kupiła w aptece drożej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    to tanio
    Bo zrobiłam literówkę sklepstarania.pl :)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 lipca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam rtęciowego zwykłego :) a Test 5 lipca. Biorę duphaston od 18 dc:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ja używam rtęciowego zwykłego :) a Test 5 lipca. Biorę duphaston od 18 dc:)
    Ja na 5.07 mam termin @ ale nie wytrzymam i jutro siusne. A Ty dotrwasz? Podziwiam ludzi cierpliwych ja totalnie nie w tej kolejce stałam;)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie dotrwam, prawdę mówiąc skręca mnie żeby już to zrobić ale wiem że za wcześnie. Ale w tym cyklu mam dziwną tempkę cały czas rano 36,9 mierzę o tej samej porze i w tym samym miejscu. W tamtym cyklu skakała trochę a teraz jest prosta linia na wykresie a Też brałam duphaston.

    Nikt kto nie był w naszej sytuacji nie jest w stanie zrozumieć naszych stresów dziewczyny.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja ostatnio próbuje wytłumaczyć mężowi jak bezsensowne jest mówienie mi takich wyrażeń jak: " nie stresuj się", "nie spinaj się" albo "podejdź do tego na luzie". Taaa...:)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój robi to samo: nie denerwuj się, wyluzuj bo się wykończysz, nie myśl o tym, przestań się martwić. Pytanie... jaak ? :)

    f08af289ff.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ