X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    To był mój pierwszy cykl z clo, brałam go prze 5 dni, a potem brałam encorton, ale tylko do usg, bo jak wyszło 5 pęcherzyków to pani dr kazała mi odstawić. Oprócz tego brałam kwas foliowy, inofolic, witaminę d i norprolac na zbicie prolaktyny. Ten cykl mam bez stymulacji, jak się nie uda to w następnym będę brała znowu clo. Jak w tym cyklu wygląda sytuacja to nie wiem, nie byłam na żadnym monitoringu. Mam cykl na luzie :), dopiero co wróciłam z wakacji, na których nie myślałam za dużo o cyklu, ciąży i wszystkim co z tym się wiąże.

    O to tak jak ja mi też odstawiła encorton, została reszta tylko że zamiast norprplac biorę castangus. A nie kazała Ci przyjść na monitoring w tym cyklu?
    z wakacji super, a gdzie byłaś chwal się :)))

    viowieczka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    O to tak jak ja mi też odstawiła encorton, została reszta tylko że zamiast norprplac biorę castangus. A nie kazała Ci przyjść na monitoring w tym cyklu?
    z wakacji super, a gdzie byłaś chwal się :)))

    Nie kazała mi przyjść, kazała mi przyjść w następnym cyklu, jeśli w tym się nie uda.

    Byliśmy na Krecie :). Piękna wyspa, piękne widoki, polecam każdemu kto chciałby choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny dawno nie zaglądałam, ale nadrobiłam zaległości. Ja do dr Tkaczuk wybieram się jak w tym cyklu będzie dupka.

    Viowieczka jakże ogromnie zazdroszczę wczasów, och właśnie sobie myślę, że to idealna sprawa na odstresowanie i pewnie duże szanse, że się z "prezentem" wróci:)

    Neomi współczuję jak nie w jedną to w drugą, ale na pocieszenie może w następnym cyklu łatwiej będzie wyważyć i akurat się uda!

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Nie kazała mi przyjść, kazała mi przyjść w następnym cyklu, jeśli w tym się nie uda.

    Byliśmy na Krecie :). Piękna wyspa, piękne widoki, polecam każdemu kto chciałby choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach.

    O to super, jeszcze tam nie byłam. Ale właśnie wróciłam do domu i oglądam zamach w Tunazji:( byłam tam w podróży poślubnej masakra.
    A mi powiedziała, żeby przyjść tylko żebym clo nie brała i encortonu więc się pewnie udam. A u Ciebie trzeba teraz trzymać kciuki :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako że czuję, że ten cykl stracony, temp nie chce iść do góry i objawów brak nastawiam się na kolejne badania to bardzo bym była wdzięczna za info ile kosztuje wizyta u dr Tkaczuk i czy z dużym wyprzedzeniem trzeba rezerwować?
    Co tam poza tym u Was Dziewczyny, bo ja jak widać w niedzielę rano spać nie mogę;)
    Ale dziś ma być u Nas ciepło więc jeziorko, spacerek? U mnie mniej romantycznie, bo wizyta u teściowej;)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też romantyczna samotna niedziela, bo mąż do pracy :( Magdziulla a który dzień cyklu, może jeszcze coś się ruszy. Mnie w czwartek wizyta stymulacyjna plus usg kosztowało 140 zł, przedostatnio miałam wizytę samą to kosztowała 120zł. Co do czekania to zależy na co się zapisujesz i czy już wcześniej do niej chodziłaś. Nie wiem jak teraz jest z terminami bo ja czekam na @ i dopiero wtedy mam dzwonić żeby się umówić między 8-11dc.Ale coś to niebo u nas zachmurzone :((

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja na pierwszej wizycie + usg zapłaciłam 200zł w ab ovo. U mnie leniwa niedziela bo całą cierpiałam na bezsenność więc teraz muszę odpocząć.

    Magdziulla planujesz jeszcze testować?

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na pierwszej z cytologią 240 zł. Mnie męczy bezsenność ale po ziółkach jakoś mi przechodzi. A Ty jak tam Dotek się miewasz?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi weszłam w drugą fazę i odliczam dni z wysoką temperaturą. Włączyłam B6 i B12 i folik dodatkowo do femibionu. Niestety folik 0,3 bo większy jest na receptę. Pomału czuję że wysiadam.

    Noemi teraz masz cykl bez clo? Na pewno teraz odpowiednią liczbę pęcherzyków wyhodujesz. Może to i słusznie, mam znajomą która brała clo i miała inseminację i nic nie wychodziło a jak lekarz poszedł na urlop i wiedzieli że nie będzie starań to zasła w ciąże.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej. Ja na pierwszej wizycie + usg zapłaciłam 200zł w ab ovo. U mnie leniwa niedziela bo całą cierpiałam na bezsenność więc teraz muszę odpocząć.

    Magdziulla planujesz jeszcze testować?

    Miałam czekać do @ powinna być sob/niedziela, ale już kupiłam testy w Rossmannie a znając moją "silną wolę" nie wytrzymam i zatestuje.
    Jeszcze teoretycznie jest wcześnie 8dpo, ale widziałam, że dziewczyny zafasolkowane pprzeważnie mają piękny idący do góry wykres, a u mnie identycznie jak zawsze.

    Dziękuję za odp odnośnie ceny, ja do tej pory miałam większość w abonamencie w Luxmedzie, ale u mojego lekarza 100zł wizyta 130 usg, więc nie jest tania ta Tkaczuk, ale jeśli jest dobra to dam i drugie tyle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek trzymam za Ciebie kciuki ja biorę b6 + magnez, kwas foliowy i przed owu brałam olej z wiesiołka z oeparolu i przyznaję, że naprawdę dobrze działa na śluz.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Noemi weszłam w drugą fazę i odliczam dni z wysoką temperaturą. Włączyłam B6 i B12 i folik dodatkowo do femibionu. Niestety folik 0,3 bo większy jest na receptę. Pomału czuję że wysiadam.

    Noemi teraz masz cykl bez clo? Na pewno teraz odpowiednią liczbę pęcherzyków wyhodujesz. Może to i słusznie, mam znajomą która brała clo i miała inseminację i nic nie wychodziło a jak lekarz poszedł na urlop i wiedzieli że nie będzie starań to zasła w ciąże.

    Wiesz ja też miałam taką fazę, szczególnie po wypadku że wysiadłam powiedziałam nie mam siły, mam to w d.. i się poddałam. Szczególnie, że wcześniej miałam 4 nieudane IUI :(( i wszystkie z clo,który dawał tylko 1 lub 2 pęcherzyki i raz miałam tylko betę powyżej 5 ale :((((
    Tak ten cykl co będzie, będzie bez clo ale trochę żałuje, że ten jest taki bo to 2 cykl po hsg a z tego co słyszałam, to najlepiej starać się w drugim bo wtedy dużo dziewczyn zachodzi. No ale ja mam zawsze pod górkę. Dziwię się po czym aż tyle bo aż 4 te pęcherzyki się zdarzyły czy to ten encorton, czy ziółka ojca Sroki??
    Moja szwagierka po 2 latach odpuściła starania i w kolejnym cyklu mieli niespodziankę, która teraz ma 2,5 roku :)
    Teraz jesteś pod dobrą opieką, to musisz jeszcze trochę wytrzymać. A może też za dużo o tym myślisz??kiedy jakiś urlop?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlop pewnie sierpień wrzesień jeszcze nie zdecydowałam bo odwlekam, jakby się udało to poszłabym na zwolnienie.

    Ja już chyba mam 4 cykl po hsg i też nic nie wyszło.
    Nie mam pojęcia dlaczego tyle pecherzyków naprodukowałaś może tak jak mówisz dużo leków i dodatkowo ziółka swoje zrobiły.

    Magdziulla ważne żeby nie spadała tempka. U mnie w 8dpo nie ma szans żeby wyszedł jakiś test. Najlepiej tak 14 dni poczekać ale też już mam zapas zrobionyvi 5 lipca sprawdzam.

    Co do cen to o dziwo prof Putowski mniej bierze za wizytę niż pani dr, troche mnie to zdziwiło.

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Urlop pewnie sierpień wrzesień jeszcze nie zdecydowałam bo odwlekam, jakby się udało to poszłabym na zwolnienie.

    Ja już chyba mam 4 cykl po hsg i też nic nie wyszło.
    Nie mam pojęcia dlaczego tyle pecherzyków naprodukowałaś może tak jak mówisz dużo leków i dodatkowo ziółka swoje zrobiły.

    Magdziulla ważne żeby nie spadała tempka. U mnie w 8dpo nie ma szans żeby wyszedł jakiś test. Najlepiej tak 14 dni poczekać ale też już mam zapas zrobionyvi 5 lipca sprawdzam.

    Co do cen to o dziwo prof Putowski mniej bierze za wizytę niż pani dr, troche mnie to zdziwiło.
    Hej. A ile profesor bierze?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszą wizytę z usg wziął 150 zł.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wiem, że pewnie za wcześnie, a zrobiłam test, bo kupiłam jakieś badziewie za 1zł w Internecie i mi nie szkoda:)
    Tempka raz wzrasta raz spada, ale w wąskim przedziale 37-36.90. A ostatnio też mi się tak trzymało tylko miałam termometr z jedną cyfrą po przecinku i dopiero w dniu @ spadło radykalnie do 36,6 więc skoro nie rośnie zakładam najgorsze.

    Dotek a jak wrażenia ma na Ciebie jakiś nowy "pomysł"?

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynotował sobie różne informacje i nic narazie nowego nie zalecił, żadnych badań bo zobaczył na usg dojrzały pęcherzyk (w 14dc) i kazał pielęgniarce zrobić mi zastrzyk ovitrelle (65zł) na pęknięcie i starać się o dzidzię. Tak też zrobiliśmy, jak się nie uda to pewnie znowu pojadę na wizytę.

    Trzymam kciuki za Twój cykl żeby temperatura nie spadła, a bierzesz jakiś duphaston albo luteinę?

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Urlop pewnie sierpień wrzesień jeszcze nie zdecydowałam bo odwlekam, jakby się udało to poszłabym na zwolnienie.

    Ja już chyba mam 4 cykl po hsg i też nic nie wyszło.
    Nie mam pojęcia dlaczego tyle pecherzyków naprodukowałaś może tak jak mówisz dużo leków i dodatkowo ziółka swoje zrobiły.

    Magdziulla ważne żeby nie spadała tempka. U mnie w 8dpo nie ma szans żeby wyszedł jakiś test. Najlepiej tak 14 dni poczekać ale też już mam zapas zrobionyvi 5 lipca sprawdzam.

    Co do cen to o dziwo prof Putowski mniej bierze za wizytę niż pani dr, troche mnie to zdziwiło.

    O to tak jak ja sierpień-wrzesień :)
    a z tym hsg to tak jest, nie wszystkim widać się udaje.
    A profesor dał Ci jakieś wspomagacze od siebie?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dał mi tylko ovitrelle na pęknięcie na miejscu. A z poprzedniego cyklu (c. Biochemiczna)zostały mi 3 op duphastonu, zastrzyki z fraxiparine i acard więc kazał brać duphaston od 26.06 3x1, a jak wyjdzie test || to acard odstawić i zacząć sie kłuć fraxi..

    Planujesz jakiś wyjazd urlopowy? Ja to na miejscu w tym roku bo remont;)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dał mi tylko ovitrelle na pęknięcie na miejscu. A z poprzedniego cyklu (c. Biochemiczna)zostały mi 3 op duphastonu, zastrzyki z fraxiparine i acard więc kazał brać duphaston od 26.06 3x1, a jak wyjdzie test || to acard odstawić i zacząć sie kłuć fraxi..

    Planujesz jakiś wyjazd urlopowy? Ja to na miejscu w tym roku bo remont;)

    Planuje ale myślałam,że Grecja a tu bankomaty ograniczają, banki zamykają.Więc zobaczymy co to będzie. Oj już sama nie wiem, bo opiekuję się moimi dziadkami którzy mają po 90 lat i różnie to może być :(
    Remont? a co będziesz remontować? ja też bym chciała ale nie wiem jak bo mój mąż jakoś nie bardzo skory :(

    neomi34
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ