X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kamilka, to ja się wstrzymam jak już dostanę @ zadzwonię, a to i tak będzie w pon pewnie.

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 4 lipca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak prywatnie to kasa i to ładna wpada a tak to marna pensyjka jak oni to mówią :)oj zawsze tak było i będzie :)
    ale gorąco :)

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 4 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    ale gorąco :)

    ojjjj gorąco, a ja dodatkowo walczę z katarem, po prostu jakaś masakra

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 4 lipca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no witaj w klubie i dodatkowo mam zapalenie gardła normalnie super :)
    a jutro mam rodzinny obiad na 30 osób i aż mnie skręca jak ja pójdę taka zakatarzona :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 4 lipca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądacie tvp2?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 4 lipca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kamilka Ty byłaś u dr pierwszy raz długo musiałaś czekać na termin? Też chcę się zapisać, ale jeszcze @ nie dostałam. I nie wiem czy to już dzwonić.
    Dotek może jeszcze odbije temp, czemu masz wszędzie ignorowanie temp?


    Nie wiem co to znaczy że ignoruję temp. Zaraz wejde w ustawienia i zobacze;)

    @ narazie nie dostalam jeszcze a dzisiaj caly dzień plumkalam sie w basenie u sister a teraz mojito siorbiemy oczywiscie poprzedzone beta hcg. Wynik na dzisisj to ok 2,5ml.

    Noemi przeziębiłaś się? Mój M był dziś ulekarza i dostał worek leków bo ma duszący kaszel jakby alergiczny.

    Co jest na tvp 2?

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Nie wiem co to znaczy że ignoruję temp. Zaraz wejde w ustawienia i zobacze;)

    @ narazie nie dostalam jeszcze a dzisiaj caly dzień plumkalam sie w basenie u sister a teraz mojito siorbiemy oczywiscie poprzedzone beta hcg. Wynik na dzisisj to ok 2,5ml.

    Noemi przeziębiłaś się? Mój M był dziś ulekarza i dostał worek leków bo ma duszący kaszel jakby alergiczny.

    Co jest na tvp 2?

    Program 2 w telewizji i kabareton z Lublina :)
    Gorzej nawet zapalenie krtani i męczący katar efekt jazdy mpk :((
    ale fajnie basen, drinki u lala zazdraszczam heheh

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie zapomniałam że to dzisiaj miało być.

    Ojej to pewnie jakieś antybiotyki bierzesz noemi.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co leczę się domowymi sposobami :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję @ i opadające ręce:/
    Muszę się dowiedzieć co jest nie tak, bo ten cykl był wpasowany perfekt.
    Jutro zadzwonię do dr Tkaczuk i umowię się na nast tydzień - dobrze znalazłam, że to jest na Bocianiej?

    Zdrowia Neomi - kuruj się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2015, 08:41

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 5 lipca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja nie miałam hsg jeszcze, zastanawiam się jaką opcję hsg wybrać jak mi zaproponuje ??
    czy narkoza i 3 dni w szpitalu czy bez i tylko dzień?? w karcie wypisu mam wskazania do zrobienia rezonansu mag przysadki więc pewnie da mi skierowanie na wizycie, ogólnie wolałabym do niej pójść do abovo, a tu z pielęgniarką to nie bardzo mi się uśmiecha, ale cóż jak się należy to trzeba skorzystać :)

    oj Ty miałaś badania pomyliło mi się sorki A czemu wolisz do abovo? ta pielęgniarka to pewnie tylko zapisuje to co pani doktor mówi? ja dlatego wybrałam opcję jednodniową ale u kogo innego bo nie mogłam inaczej :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 5 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny melduję @ i opadające ręce:/
    Muszę się dowiedzieć co jest nie tak, bo ten cykl był wpasowany perfekt.
    Jutro zadzwonię do dr Tkaczuk i umowię się na nast tydzień - dobrze znalazłam, że to jest na Bocianiej?

    Zdrowia Neomi - kuruj się!

    Dzięki Magdziulka. Przykro mi bo wiem jak każda z nas jak to człowiek się podłamuje po tym jak przychodzi@ :(( ale kiedyś w końcu musi nastąpić ten cud.
    Tak to jest na Bocianiej. A Ty z Lublina? bo jak tak to powiem Ci, że to jest na Czubach:)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z Lublina i akurat też mieszkam na Czubach, więc daleko nie będę miała:)
    Zastanawiam się czy wcześniej męża pognać na badania nasienia czy jeszcze się wstrzymać
    Neomi poradź mi tylko czy zapisując się muszę podać czy to zwykła wizyta czy z usg czy wychodzi w praniu, bo w luxmedzie zawsze wcześniej musiałam. A nie wiem co dr zarządzi.

    Jak dziś zdrowie?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 5 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poczekała co wyjdzie w praniu. Bo ona czasem robi usg ale go nie wlicza w wizytę. Ja tak miałam więc nie wiem od czego to zależy, dlatego ja się zapisuję na wizytę a potem ona sama wbija w komputer co tam zrobiła i ile się należy :)
    oj właśnie wróciłam z apteki bo mam jakąś masakrę, jeszcze zatoki mi doszły normalnie taki upał a ja chora :(
    To z Czubów to tak jak ja, a której części jeśli to nie tajemnica? ja niedaleko Kościoła Świętej Rodziny mieszkam :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Ja bym poczekała co wyjdzie w praniu. Bo ona czasem robi usg ale go nie wlicza w wizytę. Ja tak miałam więc nie wiem od czego to zależy, dlatego ja się zapisuję na wizytę a potem ona sama wbija w komputer co tam zrobiła i ile się należy :)
    oj właśnie wróciłam z apteki bo mam jakąś masakrę, jeszcze zatoki mi doszły normalnie taki upał a ja chora :(
    To z Czubów to tak jak ja, a której części jeśli to nie tajemnica? ja niedaleko Kościoła Świętej Rodziny mieszkam :)
    upał i zatoki to się nie wyklucza - moja przyjaciółka teraz choruje na to, ale ona pracuje w przedszkolu i ciągle coś łapie. Ja kiedyś bardzo cierpiałam, chronicznie z powodu zatok i w co wcześniej bym nie uwierzyła pomogło mi regularne naświetlanie lampąlampą tą zeptera.
    Ja bliżej Poczekajki na Błoniach:) prawie sąsiadki:)
    Myślisz, że 150 zł wystarczy na taką wizytę?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 5 lipca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie na Błoniach moi teściowe mieszkają :)
    a to Twoja pierwsza wizyta u niej? bo już się pogubiłam kto ile razy już u niej był :) no mi też dokuczają te zatoki,przechodzą i tak w koło macieju :(

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 5 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    upał i zatoki to się nie wyklucza - moja przyjaciółka teraz choruje na to, ale ona pracuje w przedszkolu i ciągle coś łapie. Ja kiedyś bardzo cierpiałam, chronicznie z powodu zatok i w co wcześniej bym nie uwierzyła pomogło mi regularne naświetlanie lampąlampą tą zeptera.
    Ja bliżej Poczekajki na Błoniach:) prawie sąsiadki:)
    Myślisz, że 150 zł wystarczy na taką wizytę?

    oooo ja też na Błoniach :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    No to faktycznie na Błoniach moi teściowe mieszkają :)
    a to Twoja pierwsza wizyta u niej? bo już się pogubiłam kto ile razy już u niej był :) no mi też dokuczają te zatoki,przechodzą i tak w koło macieju :(

    Pierwszy raz, do tej pory chodziłam do Swatowskiego, ale on coś podejrzewa, ale badać chce dopiero po roku nieudanych starań, a ja tyle czasu nie mam ze względów zawodowych.
    Mam nadzieję, że Pani dr inaczej podejdzie do tematu.
    Viowieczka to jesteśmy sąsiadki pełną gębą!;)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 5 lipca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę proszę jaski Lublin mały :)nie mówicie, że może z Rycerskiej :)

    Magdziulla zobacz jak profesjonalnie zajęła się Kamilką więc sądzę,że i Tobą też. Ja też nie mogę narzekać choć nie powiedziała mi o pewnych rzeczach np skutkach encortonu :(

    Viowieczka Tobie też nie z tego co mówiłaś.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytałam o tym, no, ale cóż widać ideałów nie ma. Ważne, żeby nie zalała tematu, poprzedni gin podejrzewał endo co za tym idzie niedrożność myślicie, że jest szansa żeby to zbadać jeśli staramy się krócej niż rok?
    Naomi nie z Rycerskiej z Herbowej acz Błonie są małe, więc wszystko blisko:)

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ