X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MartaBS Ekspertka
    Postów: 212 162

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, dlatego jestem wściekła!
    Bo my możemy wszystko, a oni umierają..
    A później głupio będzie pytał czemu testu nie chce zrobić.. Po co robić test jak <3 było 3 dni przed owu bo on nie dał rady bo 'czuł że będzie chory". No błagam, co to w ogóle znaczy?

    Jestem wściekła jak nigdy.. A jak mu powiedziałam że sama tego dziecka nie zrobię i że jemu też powinno zależeć a nie tylko mi to się dowiedziałam że przecież mu zależy.

    Jej jaka jestem zła, myślałam że może ten cykl będzie bez owu bo antybiotyk i temperatura, ale jak już wiem że owu było to nie potrafię się opanować ze złości, bo wiem że nawet jak się wieczorem po pracy ogarnie na <3 to już jest za późno i cykl jest stracony :(
    Płakać mi się chce z tego wszystkiego :(

    Ewelka Elka zrozumiałabym to gdyby był chory. Miał temperaturę chociaż, a on ani temperatury, ani bólu głowy, ani nawet głupiego kataru. Po prostu 'czuje że będzie chory'...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 09:05

    irpfp1.png
    26.08- zabieg, puste jajo płodowe, podejrzenie zaśniadu groniastego
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nigdy @ tak długo nie rozkręcała.. to znaczy pierwszy raz mam zabarwiony śluz tylko i nic więcej się nie dzieje. Wcześniej za każdym razem @ pełną parą i jak tylko zobaczyłam to odrazu mega ból brzucha..
    Myślicie że to przez dupka ?

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaBS tulę Cię mocno :*

    LISTA STARACZEK

  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 296

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaBS wrote:
    A ja jestem wściekła i muszę się wyżalić..

    Byłam w tym msc chora, ale gin kazał działać, i działaliśmy przez cały okres mojej choroby (7 dni) bo tedy powinny być dni płodne. Miałam angine, czułam się okropnie i oczywiście miałam temperaturę. Ale skoro się staramy i gin daje zielone światło to się staramy i już. Dni płodne powinny były mi się skończyć w poniedziałek.

    Wczoraj wieczorem chciałam żebyśmy <3 to mi mąż powiedział że nie da rady bo czuje że będzie chory :/, pomyślałam sobie spoko, i tak owu pewnie już było.
    A tu zonk, wiadomo, przez antybiotyk owu się mogło przesunąć i się przesunęło- wypadło dzisiaj rano... Jajnik boli, śluzu litry.

    Więc mówię do męża rano po wstaniu z łóżka, że może <3 bo mam owulację a dwa dni nie było <3 , to się dowiedziałam że przecież on czuje się chory i nie da rady.

    A ja dałam rade z angina i temperaturą 39? No nie wierze że faceci są tacy beznadziejni. A potem zdziwienie czemu się nie udało...
    ehh jakie to standardowe. łączę się w bólu, mój też tak ma :)
    Dla usprawiedliwienia powiem, że faceci nie czują przez skórę, kiedy mamy owu, faktycznie trzeba im mówić głośno i wyraźnie...

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag mozliwe ze przez dupka choc ja zawsze przed odstawialam, ale mi teraz gin kazal brac i mowila ze @ i tak powinna przyjsc nawet ppdczas brania. A plamienia zamiast okresu hmm moze zrob test:)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka, ja miałam stymulacje a na pierwszy monit poszłam 11 dc wieczorem. Potem byłam 14 dc i 18 dc już po owulacji było. Jak miałam monitoring normalnie to lekarka kazała mi ze średniej długości cyklu odliczyć 17 dni od końca. Czyli np. dostałam okres 1 stycznia, przewidywałam następny cykl 30.01, to miałam przyjść 13.01.
    Ja byłam przed HSG na sg w 8dc chyba to lekrarka widziała wtedy już dominujący pęcherzyk ale powiedziała, że to za wcześnie by coś oceniać i na prawidlowy monit mam przyjść koło 12 dc.
    No i niestety pęcherzyk ten już nie urósł. w 7 dc jak zobaczą, że nie masz pęcherzyków to tez już niewiele zrobią, węcnie wiem czemu tak wcześnie, ale chyba lepiej słuchać swojego lekarza.

    MartaBS, ja nie znam tegoz autopsji, ponieważ mój jak ma 38 stopni to uparcie twierdzi, że jest zdrowy i unika lekarzy jak ognia, ale faceci w większości traktują przeziębienie jak śmiertelną chorobę :) Wem, że to nie jest pocieszające, ale może wieczorem chłop Ci się lepiej poczuje. Szkoda marnować cykl, szczególnie jak dostanie antyniotyki to nasienie może mu siąść po takiej kuracji na jakiś czas.

    SMAG ja jak brałam dupka to miałam plamienia, zresztą jak luteinę to też dostałam najpierw plamień w trakcie brania. Ale ja mam skłonność do plamień (chociaż nie w każdym cyklu), do tego miałam bardzo bolesny @.
    Chciałabym, żeby u Ciebie się nie rozkręciło Kochana!

    Ja na nic w tym cyku nie liczę. nawet powiedziałam mężowi że wracam na siłownię od poniedziałku, bo nie ma sensu żyć w takim oczekiwaniu.

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    SMag mozliwe ze przez dupka choc ja zawsze przed odstawialam, ale mi teraz gin kazal brac i mowila ze @ i tak powinna przyjsc nawet ppdczas brania. A plamienia zamiast okresu hmm moze zrob test:)


    testuj Smag :) ja plamiłam 2 dni i 2 kreski przy dupku :)

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaBS wrote:
    A ja jestem wściekła i muszę się wyżalić..

    Byłam w tym msc chora, ale gin kazał działać, i działaliśmy przez cały okres mojej choroby (7 dni) bo tedy powinny być dni płodne. Miałam angine, czułam się okropnie i oczywiście miałam temperaturę. Ale skoro się staramy i gin daje zielone światło to się staramy i już. Dni płodne powinny były mi się skończyć w poniedziałek.

    Wczoraj wieczorem chciałam żebyśmy <3 to mi mąż powiedział że nie da rady bo czuje że będzie chory :/, pomyślałam sobie spoko, i tak owu pewnie już było.
    A tu zonk, wiadomo, przez antybiotyk owu się mogło przesunąć i się przesunęło- wypadło dzisiaj rano... Jajnik boli, śluzu litry.

    Więc mówię do męża rano po wstaniu z łóżka, że może <3 bo mam owulację a dwa dni nie było <3 , to się dowiedziałam że przecież on czuje się chory i nie da rady.

    A ja dałam rade z angina i temperaturą 39? No nie wierze że faceci są tacy beznadziejni. A potem zdziwienie czemu się nie udało...


    niczym mój małż ^^ jak bym o nim czytała, a bedziesz sie prosic :P wskakuj na konia i wioooo

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Malinka, generalnie dobrze, dziękuję :) tylko śpiąca jestem i strasznie mi serce wali, trochę mnie to martwi. Zazywam magnez wg zaleceń ginekologa Ale zastanawiam się czy może z potasem mam problem...

    Szimi, to normalne ;-) serce pompuje wiecej krwi. Mój ciążowy puls to zwykle około 110.

    Malinka23x, Szimi lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    SMag mozliwe ze przez dupka choc ja zawsze przed odstawialam, ale mi teraz gin kazal brac i mowila ze @ i tak powinna przyjsc nawet ppdczas brania. A plamienia zamiast okresu hmm moze zrob test:)
    Mi właśnie kazała brać do @.. ale jak mam trzekac kilka dni na @ z plamieniami to mnie osłabia.. wolę już dostać i zacząć nowy cykl..

    Jak się nie rozkręci to test w piatek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 09:40

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    niczym mój małż ^^ jak bym o nim czytała, a bedziesz sie prosic :P wskakuj na konia i wioooo

    Padłam ze śmiechu :D :D

    LISTA STARACZEK

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Padłam ze śmiechu :D :D
    hehehehe ja tam sie nie prosze jak mi sie chce :P
    gorzej ma on jak mi sie nie chce :D

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Szimi, to normalne ;-) serce pompuje wiecej krwi. Mój ciążowy puls to zwykle około 110.


    zaaaaraaaź mnieeeee <3

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    testuj Smag :) ja plamiłam 2 dni i 2 kreski przy dupku :)
    2 kreski ? Jestes w ciazy czy nie rozumiem;)??

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    zaaaaraaaź mnieeeee <3

    Proszę ;-)

    2214ae8a466f24d0med.jpg

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    hehehehe ja tam sie nie prosze jak mi sie chce :P
    gorzej ma on jak mi sie nie chce :D
    Dokładnie :D wtedy jest gorzej :D

    LISTA STARACZEK

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny hmm cóż... Na teście o czułości 10 nic nie wyszło myślę nawet, że zawstydziło by to Vizira no ale... na Bobo 25 po 7-10 minut znów pokazał się bladzioch jak miesiąc temu ehhh... Ale tym razem nie lecę na betę poczekam do soboty i zatestuje raz jeszcze i jak wyjdzie kreska ciemniejsza to w tedy pójdę na betę a póki co ten test traktuje jak negatywny aa no i dziś trochę skoczyła temp w górę od wczoraj ale ja nie mierzyłam cały cykl.

    Akceptacja!
  • Kajkaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wpisana wczoraj na testowanie ale byłam przekonana że idzie @ i nawet testu nie kupiłam, a teraz chodzę od rana i co chwila majtki sprawdzam Heh
    @ brak, objawów jakichkolwiek brak, chyba dziś jednak kupie test

    Polecałyście chyba bobo ale jakiś konkretny a nie pamietam, możecie przypomnieć?

    relgh371g45g2pbd.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Endomedrium niby ok,dwa dni przed owulacja miało 8,5mm. Potem już nie wiem jakie
    To ładne ja nigdy takiego przed owulacja nie miałam :) Trzeba obserwować proga zapytać lekarza co o tym myśli i będzie oki :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9k5kp3.jpg

    10ckby9.jpg

    Ewelka Elka, dorot lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ