X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung elegacka beta!! :-) Gatuluję jeszcze raz. Progesteron jest OK (chociaż im wyższy tym lepiej) ale jak plamisz to zgłosiłabym się do gin po progesteron.

    Cieszę się bardzo, że Ci się udało!!

    Paula ja polecam laparo. U mnie HSG kiepsko wyszło i jak nie zajde w ciąże w najbliższym czasie to i tak mam iść na laparoskopię... Ciekawe tylko kiedy się ew. dostanę. Może już powinnam walczyć o miejsce ;D

    SMAG - ściskam Cię mocno i łączę się w bólu, chociaż jestem 2-3 dni po owulacji to też czuje, że się nie udało a co gorsza, ta lekarka tak oceniła "moje warunki" i że dała mi do zrozumienia że nie mam szans. No nic będę się diagnozować dalej.

    Trzeba walczyć :)

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    JA miałam laparoskopie robiona. Hsg to badanie sprawdzające droznosc. Podczas laparo sprawdzają wszystko i udrazniaj, usuwają endomende jeśli by się zarzylo ze jest.taki tuning całościowy . Jeśli masz wybór to możesz iść na laparoskopie odrazu, jedyne z czym to się wiąże to pobyt w szpitalu trzy dni. Przed jednym i drugim robi się wymaz na czystość pochwy. Samo hsg jest mniej inwazyjne. A ból nie jest jakiś straszny. I ten kontrast potrafi udrożnic jajowody. Zależy czy chcesz się kłaść do szpitala. Laparoskopia to już zabieg i dłuższy pobyt w szpitalu. Tak przynajmniej było u mnie


    Dziękuje za odpowiedź, no właśnie a później pozostają te dziury w brzuchu, mnie się blizny słabo goją ... O tyle laparo jest lepsze bo już można zrobić od razu całość, hmm to i to ma swoje plusy i minusy .

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziękuje za odpowiedź, no właśnie a później pozostają te dziury w brzuchu, mnie się blizny słabo goją ... O tyle laparo jest lepsze bo już można zrobić od razu całość, hmm to i to ma swoje plusy i minusy .
    Te dziury to dosłownie po jednym supelku. Ja miałam teraz otwieranie brzucha a się zagoilo w 6 dni. Mi lekarz powiedział ze są etapy leżenia niepłodności : , hormony , hsg, laparo, inseminacja i in vitro. Czasami warto jest sprawdzić całość. :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie zlinczujcie mnie ale ja bym chciała, zeby w tym cyklu się nie udało :D choć jakieś przeczucice mówi mi że własnie teraz pykło a to dlatego, że mam ten wypad babski na 4 dni w gór i mamy już porezerwowane rózne spa, szlaki górskie no i % wiem, że można się bawić bezz % ale ta okazja zdarzyła mi się 1 raz od 31 lat :D zeby mi, mojej sisi przyjaciółce mojej udało się zostawić dzieciaki z małżami i wyjechać same samiusieńkie na babskie party :D a jak zaciąże to już nie pobawię się na 100% bo będzie stres już pal licho z % ale masaże, wyjście na szlaki.... ahhh ponarzekałam co...?

    No i ciągną mnie pachwiny, szyjka wysoko no i dziś dla picu rano mierzyłam temp i jest dość wytsoko... termin @ mam na jutro ciekawe...?

    Akceptacja!
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL to testuj jutro koniecznie !!!

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    Tule Cie mocno ;* jakie masz objawy @ ?
    Dzieki :*
    Boli mnie brzuch, czuje aż ból w pachwinach, w pracy jakby śluz był lekko różowy, ale tak troszkę.

    Natalia dziękuję, ale nic z tego nie będzie raczej ;*

    Sung beta piękna :* rosnijcie zdrowo! Trzymam kciuki :*

    Hania nie przejmuj się za bardzo, zobaczysz, co powie lekarka teraz jak pójdziesz :* będzie dobrze :*

    KAL ja Cię rozumiem :) wcześniej lubiłam takie babskie wypady, jak jeszcze %%% były to już w ogóle :D ojj przeżyło się kilka niezłych imprez ...ale było minęło :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 21:17

    KAL lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung skarbie :) jak pisałaś o tych różnych dziwnych dolegliwościach to nie chcisłsm pisać ale tedy przeczucie mówiło mi "ONA jest w CIĄŻY" i moje czarownicze przeczucie się sprawdziło tak, że GRATLUJĘ Ci Sung z całego serca i życzę by te 9 miesięcy było najnudnijeszymi a za razem najwspanialszymi :) szczęscia :)

    Szimi, Sung lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Sung skarbie :) jak pisałaś o tych różnych dziwnych dolegliwościach to nie chcisłsm pisać ale tedy przeczucie mówiło mi "ONA jest w CIĄŻY" i moje czarownicze przeczucie się sprawdziło tak, że GRATLUJĘ Ci Sung z całego serca i życzę by te 9 miesięcy było najnudnijeszymi a za razem najwspanialszymi :) szczęscia :)

    Kal powrozysz?:P hahaha
    Mordka mi sie cieszy ze szczescia tej szaej sung.

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo super!!! Gratulacje Sung!!! KAL, czekam na wieści;) testujesz jutro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 22:24

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    Kal powrozysz?:P hahaha
    Mordka mi sie cieszy ze szczescia tej szaej sung.

    Bim sala bim, bim sala bim, hokus pokus czary mary chce by malinka zaciązyła w najbliższym cyklu starań :P
    Szimi wrote:
    Oo super!!! Gratulacje Sung!!! LAL, czekam na wieści;) testujesz jutro?

    właśnie nie wiem :P testować jutro czy we czwartek czy w niedziele :P peqnie moja demotywacja ygra i zatestuje jutro :P

    Szimi, Malinka23x lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Za tydzień też jeszcze nic nie zobaczysz, mooże za dwa tyg pęcherzyk ciążowy jedynie ;) Gratuluję!

    Normalnie bym nie poszła, ale z moją historią muszę jak najwcześniej, żeby wykryć ewentualną pozamaciczną. Poprzednim razem dokładnie tyle dpo byłam jak byłam na usg i było dokładnie widać, że jest w jajowodzie. I to był ostatni moment, bo miałam płyn (krew?) w jamie brzusznej. Natychmiast mnie pocieli...
    Almond wrote:
    Sung netka piekna:) prog nie za wysoki i to faktycznie moze powodowac plamienia, ja bym sie z gin skonsultowala moze wdrozyc dupka albo luteine i bedzie po problemie:)! Dalej masz plamienia?? U ciebie byly koloru czerwonego czy brunatnego? Bo takie jasnorozowe i brunatne sa niegrozne :) w 1szej ciazy przestudiowalam wszytsko na ten temat, bo cala ciaza na ppdtrzymaniu. Trzymam mocno kciuki i rosnijcie zdrowo :*

    Smaruję się progesteronem, może zwiększę po prostu.
    Najpier brązowo czerwone, potem tylko brązowe, a dziś jasno czerwone. Ale ta ginka strasznie mnie wymęczyła tym usg, może też dlatego?
    Miałaś krwiaka? Ja z synem miałam, ale wtedy to chlupnęło ze mnie zdrowo...
    KAL wrote:
    Sung skarbie :) jak pisałaś o tych różnych dziwnych dolegliwościach to nie chcisłsm pisać ale tedy przeczucie mówiło mi "ONA jest w CIĄŻY" i moje czarownicze przeczucie się sprawdziło tak, że GRATLUJĘ Ci Sung z całego serca i życzę by te 9 miesięcy było najnudnijeszymi a za razem najwspanialszymi :) szczęscia :)

    Dziękuję (chociaż do potwierdzenia prawidłowej implantacji trudno mi się cieszyć do końća ).
    To ja Ci powiem, że mi się od dawna wydawało, że my w jednym cyklu w ciążę zajdziemy :p
    Testuj :D

    Ja do potwierdzenia ciąży w macicy nigdzie się stąd nie wybieram...

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    właśnie nie wiem :P testować jutro czy we czwartek czy w niedziele :P peqnie moja demotywacja ygra i zatestuje jutro :P

    dawaj jutro!
    ja dopiero 17.02 wiec niech cos sie zadzieje :D chociaz nie licze na || bo to moje wyniki takie niejednoznaczne :/ ale 16.02 mam gina, to w sumie nie bede chyba musiala testowac :P
    Sung, gratulacje :*

    KAL lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 6 lutego 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL testuj ze mna moze sobie nawzajem szczescie przyniesimy w niedziele :P
    Co wam powiem to Wam powiem...
    Wy tu spicie a mnie cycki bolą ;(((

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 6 lutego 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 10dpo za 10 min;P
    I wcale mi sie testowac nie chce.
    Lubie tą swoją nadzieje :P masochizm..

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL testujesz ?:)

    Ja dziś nie nastawiłam budzika na mierzenie, stwierdziłam że i tak to już nic nie zmieni, a że jadę później do pracy to przynajmniej pospałam godzinę dłużej.
    Rano przy podcieraniu śluz zabarwiony, na wkładce czysto póki co, więc czekam.

    LISTA STARACZEK

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    KAL testujesz ?:)

    Ja dziś nie nastawiłam budzika na mierzenie, stwierdziłam że i tak to już nic nie zmieni, a że jadę później do pracy to przynajmniej pospałam godzinę dłużej.
    Rano przy podcieraniu śluz zabarwiony, na wkładce czysto póki co, więc czekam.

    Oddmuchuje @ z calych sił...
    Tempka mi skoczyla... 37.1 w poprzednich wykresach mialam zawsze spadek albo ok 3.
    6.8

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 7 lutego 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    Oddmuchuje @ z calych sił...
    Tempka mi skoczyla... 37.1 w poprzednich wykresach mialam zawsze spadek albo ok 3.
    6.8
    Malinka, może coś z tego będzie jak temperatura poszła w górę ? Trzymam kciuki :*

    Nie wiem jak to jest przy braniu dupka, może @ się dłużej rozkręca czy jak...

    LISTA STARACZEK

  • Ola97 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 lutego 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Ola witaj w skromnych progach :-)
    Każdy cykl jest inny niektóre podobne do siebie i są cechy powtarzalne ale tak jak mówią trzeba obserwować parę z nich żeby naprawdę poznać jak organizm reaguje w której fazie . Martwisz się bo chcesz czy nie chcesz braku @?

    Wolałabym nie mieć @ :)

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 7 lutego 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal czekamy na info ;)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Kal czekamy na info ;)

    Szimi jak sie czujesz ?
    KAL nie stresujj nas

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ