X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    u mnie napewno nie fasolka bo za wczesnie a zreszta przez 1 dzien mialam tez biegunke

    może jakis wirus rzeczywiście bo wiem że panują.masakra z tymi chorubskami.co nie wymroziło to teraz szaleje:(

  • kasia.888 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. jestem nowa na tym forum. mam nadzieje, że podzielenie się własnymi doświadczeniami pomoże przetrwac ciężkie chwile załamania. Witam wszystkie dziewczyny:)

    aisa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    Kasiula14
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.888 wrote:
    Witam. jestem nowa na tym forum. mam nadzieje, że podzielenie się własnymi doświadczeniami pomoże przetrwac ciężkie chwile załamania. Witam wszystkie dziewczyny:)

    witaj ja tez jestem od niedawna:)

  • kasia.888 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miło mi:) w końcu zdecydowałam się napisac na forum i nie zamęczac się myślami.
    Skrzat 84 jak długo staranka już trwają? sorki ale nie doczytałam na poprzednich postach jeżeli pisałaś :)

    Kasiula14
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.888 Witamy. wesprzemy Cie :) nie martw sie :)
    Ja mam kurna jakiegos doła :( bez kitu... juz nie mam siły :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.888 wrote:
    miło mi:) w końcu zdecydowałam się napisac na forum i nie zamęczac się myślami.
    Skrzat 84 jak długo staranka już trwają? sorki ale nie doczytałam na poprzednich postach jeżeli pisałaś :)

    kochana od ostatniego poronienia czyli 13lipca zeszłego roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    kasia.888 Witamy. wesprzemy Cie :) nie martw sie :)
    Ja mam kurna jakiegos doła :( bez kitu... juz nie mam siły :(

    musisz wyluzować wtedy sie uda:)powiem ci ze ja czekam na @ale czasem sie chwieje na d tym czy sie udało czy nie,

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej kobietki ;) W Katowicach piekne slonce i temperatura na plusie wiec jest o.k ;)
    Pozdrawiam Was goraco.My zbieramy sie zaraz na 6 urodzinki do chrzesnicy mojego M ;)

    A ja właśnie dzisiaj obchodze 30-te urodziny. Ale sie staro poczulam :(. Dopiero co rodzinka pojechała. Byli u nas na obiadku i torcie. Mam nadzieję ze spelni się marzenie, o ktorym pomyslalam dmuchajac świeczki ;). Wiadomo jakie ;).

    aisa, Kropka, basiulkaa_89, Kfjatus lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie.. :) ale jakos mi ciężko. nie da sie wyluzować w tak ważnej kwestii . Mój mąż wczoraj tak mnie zagadał ,że nawet imiona juz mamy wybrane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej kobietki ;) W Katowicach piekne slonce i temperatura na plusie wiec jest o.k ;)
    Pozdrawiam Was goraco.My zbieramy sie zaraz na 6 urodzinki do chrzesnicy mojego M ;)

    A ja właśnie dzisiaj obchodze 30-te urodziny. Ale sie staro poczulam :(. Dopiero co rodzinka pojechała. Byli u nas na obiadku i torcie. Mam nadzieję ze spelni się marzenie, o ktorym pomyslalam dmuchajac świeczki ;). Wiadomo jakie ;).

    wszystkiego najlepszego i spełnienia upragnionego marzenia;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Staram sie.. :) ale jakos mi ciężko. nie da sie wyluzować w tak ważnej kwestii . Mój mąż wczoraj tak mnie zagadał ,że nawet imiona juz mamy wybrane.

    taki nacisk tez jest nie zdrowy:(wiem coś na ten temat,jestem po 2ciążch pozamacicznych.mam córkę 8letnią juz,staram sie jakos zyc.tobie tez radze nie zyc od owu do owu bo nie zajdziesz,tak sie nie da!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nasz pierwszy cykl starań..moze dlatego tak naciskam..pewnie z czasem bedzie latwiej :)

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    martula wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej kobietki ;) W Katowicach piekne slonce i temperatura na plusie wiec jest o.k ;)
    Pozdrawiam Was goraco.My zbieramy sie zaraz na 6 urodzinki do chrzesnicy mojego M ;)

    A ja właśnie dzisiaj obchodze 30-te urodziny. Ale sie staro poczulam :(. Dopiero co rodzinka pojechała. Byli u nas na obiadku i torcie. Mam nadzieję ze spelni się marzenie, o ktorym pomyslalam dmuchajac świeczki ;). Wiadomo jakie ;).

    wszystkiego najlepszego i spełnienia upragnionego marzenia;)

    Dzięki skrzacie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    To nasz pierwszy cykl starań..moze dlatego tak naciskam..pewnie z czasem bedzie latwiej :)

    no pewnie tak,niema co sie zastanawiać zaszłam czy nie-bo pózniej rozczarowanie boli,tak bardzo!!!wiem cos o tym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedze całymi dniami w domu zajmując sie małą i domem.. wiec mam od groma czasu na myślenie. i chyba az za duzo..dlatego tyle mysle.nie potrafie sobie czasu zapełnić tak aby nie miec na to czasu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula spełni sie:)od tego sa marzenia!grund sie nie podawac i wierzyć

    martula lubi tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martula - Sto lat, sto lat :) Spełnienia marzeń, szczególnie tego upragnionego!!!
    Witaj Kasia.888 :)

    martula lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja siedze całymi dniami w domu zajmując sie małą i domem.. wiec mam od groma czasu na myślenie. i chyba az za duzo..dlatego tyle mysle.nie potrafie sobie czasu zapełnić tak aby nie miec na to czasu.

    ile twoja mała ma latek?
    musisz sie ogrnąć i musisz zyc swoim zyciem a nie ciąża,podejrzewam ze psychika cie trzyma a tą bariere jest cieżko pominąć!kiedys myslałam jak ty,ale jak straciłam ciąze olałam wszystko,bedzie to bedzie nie to nie!pamietaj nic na siłe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Martula - Sto lat, sto lat :) Spełnienia marzeń, szczególnie tego upragnionego!!!
    Witaj Kasia.888 :)

    witaj aisa:)moze ty mi powiesz co oznacza sluz płodny po owu?mimo tego ze w trakcie owu tez było?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja córa ma 1,5 roku... rozrabiara jest straszna.Wszedzie jej mało :) ale co z tego jak czas na myslenie sie zawsze znajdzie. Trzyma mnie psychika bo mój mąż długo sie zastanawiał nad drugim dzieckiem.

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ