X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bierz go w obroty haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no żarty żartami, a ja tu dzidziusia bym z tego bzyku chciała ... ;/ a jak juz po owu... to wiesz ... :P pozostaje przyjemnosc jedynie :) aaaaaa jeszcze jedno - jakie pozycje sa sprzyjające ?:)

  • kasia.888 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można poprawic sobie humorek czytając te posty... :)

    Kasiula14
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    no żarty żartami, a ja tu dzidziusia bym z tego bzyku chciała ... ;/ a jak juz po owu... to wiesz ... :P pozostaje przyjemnosc jedynie :) aaaaaa jeszcze jedno - jakie pozycje sa sprzyjające ?:)

    a masz przedo zgięcie czy tyło zgiecie?

  • kasia.888 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mogę sobie pomarzyc o seksiku... czerwone światło nadchodzi bardzo dużymi krokami

    Kasiula14
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie wiem :P chyba żadnego zgięcia nie mam :P chyba . . .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie wiem :P chyba żadnego zgięcia nie mam :P chyba . . .

    tak pytam haha.....wszelkie ulubione i dozwolone hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.888 wrote:
    ja mogę sobie pomarzyc o seksiku... czerwone światło nadchodzi bardzo dużymi krokami

    ahhahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.888 wrote:
    Można poprawic sobie humorek czytając te posty... :)

    oj..mozna hah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki, to inny wateczek - po jakim okresie starań poszłyście do ginekologa ? ... mnie narazie jedyne co powstrzymuje to to, że mam w miare regularne cykle, zadnych upławów czy czegos podobnego, czasem pobolewa mnie w podbrzuszu, ale nie jest to jakiś ból nie do zniesienia ...

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    :) mam do Was pytanko - pisałam w innym watku ale tam nikogo nie ma ;\ jestem w 14dc od dziś zaczełam swoją przygode z wykresem :P czy moge już mierzyć temp. od połowy cyklu mimo, że prawdopodobnie owu już była ? ma to sens, czy lepiej poczekać do kwiettniowego cyklu ... ? i jeszcze jedno - jak skończy misie wykresik marcowy ze tak powiem - pojawi się nowy ? :) czy jest to juz odpłatne ...

    Ja bym radziła pomierzyć już teraz, na wykresie ovu, na innym czy nawet na kartce. Tak orientacyjnie żeby wiedzieć jak się zachowuje u Ciebie temp w fl no i ile trwa..

    maximka84 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • kasia.888 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poszłam po raz pierwszy kiedy podjęliśmy starania z mężulkiem że już chcemy dzidziusia ale najpierw jakieś badanka i tak się zaczęła przygoda z ginkiem:)

    Kasiula14
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    oki, to inny wateczek - po jakim okresie starań poszłyście do ginekologa ? ... mnie narazie jedyne co powstrzymuje to to, że mam w miare regularne cykle, zadnych upławów czy czegos podobnego, czasem pobolewa mnie w podbrzuszu, ale nie jest to jakiś ból nie do zniesienia ...

    jesli chodzi o zajscie w ciąże w tej sprawie nie byłam hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.888 wrote:
    ja poszłam po raz pierwszy kiedy podjęliśmy starania z mężulkiem że już chcemy dzidziusia ale najpierw jakieś badanka i tak się zaczęła przygoda z ginkiem:)

    no wiesz lepiej wiedziec co i jak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie znowu. Maz wrocil z pracy i zajmuje sie zlosnica :) ja mam czas na chwile odpoczynku. Swoja droga znowu podbrzusze mnie zaczelo bolec :( i zygac mi sie chce :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha ... no my się jeszcze 'postaramy' z tymi wykresami i obserwacją tak do wakacji ... potem, ide do gina ... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Witam sie znowu. Maz wrocil z pracy i zajmuje sie zlosnica :) ja mam czas na chwile odpoczynku. Swoja droga znowu podbrzusze mnie zaczelo bolec :( i zygac mi sie chce :(

    o matko czyzbyś sie naczytała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat84- czego mialabym sie naczytac? Niczego nie czytalam :) na zapelnienie sobie czasu upieklam ciasto marchewkowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Skrzat84- czego mialabym sie naczytac? Niczego nie czytalam :) na zapelnienie sobie czasu upieklam ciasto marchewkowe.

    mniam podziel sie:)zażartwałam haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    echhh, to podbrzusze pobolewa ;\ dziś 14dc ...

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ