X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka- nie wim czy u Ciebie taka sama sytuacja jak u mnie ale:
    ja 902 pozytywne testy i beta a 11.02 poroniłam... ciąża biochemiczna.

    Byłam w zeszłym tyg u gina, powiedział, że nie ma śladu po i możemy wznowic starania od razu z tym, że nie widzi pęcherzyków więc ovu w tym cyklu brak... przepisał mi duphaston i mam brac jeśli test będzie pozytywny.

    Przewidywany termin @ to 11-12.03 więc czekam....

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. Dziewczyny, a takie brazowe plamienia (5-6 dpo) moga byc po Clo albo luteinie? Jakos rok temu mialam plamionka w dwoch cyklach, ale okolo 23-24 dnia cyklu, teraz 17-18.
    Infekcji nie czuje zadnej, nie wiem juz co sie dzieje. Organizm mi sie juz totalnie buntuje. Wrrrr. Zglupialam juz.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna
    Ja właśnie od przyszłego miesiąca przestaję testować tymi testami, przestaję sprawdzać szyjkę. Będę mierzyć temperaturę, ale zrobię przerwę od starań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 08:44

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w połowie marca testuje.

    Kat83 tylko nerwy przez OF... z tego co widzę to temperaturę mierzysz o różnych godzinach, może to też dlatego?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    P.S. Dziewczyny, a takie brazowe plamienia (5-6 dpo) moga byc po Clo albo luteinie? Jakos rok temu mialam plamionka w dwoch cyklach, ale okolo 23-24 dnia cyklu, teraz 17-18.
    Infekcji nie czuje zadnej, nie wiem juz co sie dzieje. Organizm mi sie juz totalnie buntuje. Wrrrr. Zglupialam juz.
    A moze implantacja???
    U ciebie clo nie dzialalo bo nie rosly czy inny powod?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Susanna
    Ja właśnie od przyszłego miesiąca przestaję testować tymi testami, przestaję sprawdzać szyjkę. Będę mierzyć temperaturę, ale zrobię przerwę od starań.
    Ja juz dawno tempki nie mierze a testy poki co nie denerwuja mnie, a powiedz,czemu przerwa? Taka typowa z zabezpieczeniem czy raczej 'myslowa' ?

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Dziewczyny dopisałam was.

    Zuza gratuluję!! :)

    U mnie 10dpo. Wczoraj zrobiłam test owulacyjny wyszła kreska ale bledsza, a słyszałam, że jak się jest w ciąży to wychodzi ten test pozytywny. Cóż, pozbyłam się złudzeń, czekam na @ :(

    Ja głupia :/ dzisiaj też zrobiłam test owu i negatyw (jakiś lekki cień), ale jeszcze nadzieję mam i jutro (12dpo) zatestuję ciążowym

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh niestety nie tym razem, @ pełną parą.
    Kiepskie wieści na roczek synka :(

    Mocno trzymam za was kciuki:*

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka z pracy jest w ciąży i oczywiście była to wpadka. Tak mnie to dobiło, ze się poryczałam. W sensie, ze oni nie chcieli, a mają, a my chcemy i nie wychodzi. No i chciałam być fer w stosunku do szefowej by jej samej nie zostawiać, choć teraz mam wątpliwości, bo mąż mówi, że stracimy czas, a ona pewnie i tak się potem za to nie odwdzięczy (w sensie nie zatrudni mnie na powrót). No i poczułam się zrezygnowana i że to wszystko jest bezsensu i straciłam całe siły, wiarę w to, że się uda itp.

    Co do zabezpieczania się, to sama nie wiem. Pewnie gdybyśmy się niezabezpieczali to za chwilę znów zacznę wszystko analizować :/

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zatestuję dopiero 15.03 o ile @ się nie pojawi, to będzie 19dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Koleżanka z pracy jest w ciąży i oczywiście była to wpadka. Tak mnie to dobiło, ze się poryczałam. W sensie, ze oni nie chcieli, a mają, a my chcemy i nie wychodzi. No i chciałam być fer w stosunku do szefowej by jej samej nie zostawiać, choć teraz mam wątpliwości, bo mąż mówi, że stracimy czas, a ona pewnie i tak się potem za to nie odwdzięczy (w sensie nie zatrudni mnie na powrót). No i poczułam się zrezygnowana i że to wszystko jest bezsensu i straciłam całe siły, wiarę w to, że się uda itp.

    Co do zabezpieczania się, to sama nie wiem. Pewnie gdybyśmy się niezabezpieczali to za chwilę znów zacznę wszystko analizować :/
    Ja bylam zagrozona bezrobociem gdybym zaszla lrzed znalezieniem pracy, jej jeszcze nie mam ale sie staram. Jesli nie bylo ciazy w idealnym momencie to liczw chociaz na to ze pojawi sie w nieodpowiednim (finansowo)

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas finansowo jest ok, bardziej chodzi o to, że kocham swoją pracę i chciałbym do niej wrócić. :)

    Dobija mnie też fakt, ze wszyscy wkoło, a najbrdziej rodzice coraz bardziej cisną, kiedy będą wnuki. Już mam dość wysłuchiwania tego, ze moglibyśmy wziąć się do roboty. Nie wiem, czemu nikt nie pomyśli, ze może po prostu nam nie wychodzi??

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, musiałam się wygadać, bo kto mnie zrozumie, jak nie wy? :)

    Właśnie rozbolał mnie jajnik. Jeszcze mnie nie boli brzuch jak na @. Mimo, ze nie chce to i tak się doszukuję objawów ciąży- jakie to głupie :D

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90, a nie możesz pogadać z nimi, że jest jak jest, że nie możecie zajść? Tzn nie wiem jakie masz z nimi stosunki.

    Moi właściwie wszystko wiedzą. Nikt na głowę przez to nie wchodzi, bo rozumieją całą sytuację.

    A z ciążą ja bym się nie wstrzymywała na Twoim miejscu. Staraj się tak jak się staracie, bo i tak szefowa nie doceni tego. Będzie co będzie.

    Ja prowadzę swoją firmę i przez ostatnie lata sytuacja finansowa była super, w ostatnim czasie trochę gorzej się dzieje i mam delikatną nadzieję, że może w tej gorszej finansowo sytuacji pokaże się ciąża. Ot taki psikus losu. ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 nie chcemy póki co nikogo wtajemniczać w nasze starania. :)

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Właśnie rozbolał mnie jajnik. Jeszcze mnie nie boli brzuch jak na @. Mimo, ze nie chce to i tak się doszukuję objawów ciąży- jakie to głupie :D


    To chyba większość z nas się doszukuje objawów. Ja teraz widzę mdłości u siebie :D :D :D

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    U nas finansowo jest ok, bardziej chodzi o to, że kocham swoją pracę i chciałbym do niej wrócić. :)

    Dobija mnie też fakt, ze wszyscy wkoło, a najbrdziej rodzice coraz bardziej cisną, kiedy będą wnuki. Już mam dość wysłuchiwania tego, ze moglibyśmy wziąć się do roboty. Nie wiem, czemu nikt nie pomyśli, ze może po prostu nam nie wychodzi??
    Tez finansowo ok ale gorzej niz bylo bo pracy nie mam jeszcze...

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma powiedz im zeby pilnowali swojego nosa :) U mnie wszystkie trzy kuzynki naraz w ciazy chodzily, rodzina patrzyla na mnie z iskra w oku, ale wiedza lepiej. Nikt sie slowem nie odzywal.
    Moja szefowa kochana :P strzelila, ze powinnam byc szczesliwa, ze mam jedno dziecko i nie marudzic. To ja spytalam tylko po jaka cholere robila trojke, skoro powinna byla sie zadowolic jednym. Zamknela buzie na dobre.

    Zuza lipa straszna. Walczymy dalej. Trzymam kciuki :)

    Karma tak, mierze o roznych godzinach, bo tak wstaje niestety. Jak juz sie zerwe o 5 rano, to nie ma sensu o 7 tempki mierzyc raczej. A wstaje miedzy 5 rano, jak maz do pracy leci, 7;30 jak ja ide a on ma wolne i 9 w weekendy :P

    Suze nie wiem czy pecherzyki rosly czy nie, bo jak juz mowilam tu nie monitoruja. Cymbaly :) Powiedzieli, ze nie dziala. W ciazy nie jestem, wiec nie dziala. Ot, logika.
    Zobaczymy 15-go, nie nakrecam sie niepotrzebnie. Tylko mnie te plamienia niepokoja. Dzis juz ani sladu.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 dlatego ja tempke mierze zawsze o 5, jak wstaję męża wyprawić do roboty. :) W weekendy tak samo, najwyzej jeszcze się kładę i dosypiam. :)

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na becie. Wynik o 18. Przypomnę o wróżce jak wrócę z pracy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 12:06

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ