X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Gratka Autorytet
    Postów: 267 283

    Wysłany: 26 lutego 2019, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takim wsparciem na pewno się uda.
    axox wrote:
    No ale co będzie to ma być:) u mnie dziś chyba była owu więc czas start urojone objawy ciąży i liczenie do testu;)

    Urojone objawy przechodziłam w poprzednim cyklu. Łącznie z pozytywnym testem 2 dni przed okresem. Szkoda że beta nie potwierdziła. I @ przyszła dzień po terminie. Obiecałam sobie że tym razem na luzie. Bo zwarjuje.

    f2w3skjojj1fj9kq.png

    klz98ribo229snxh.png

    11.03.2020 - Alicja 3500g, 57cm
    11.2018 - Julia 8 tc [*]
    33lata
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeeej wszystkim .
    Kurcze pol dnia szukalam swojego wpisu tu ... mysle co sie nie wyslalo :o ale po trudnych poszukiwaniach znalazlam i jestem hahaha .

    Nona wlasnie mialam pisac Ci czy mnie pamietasz . Kope lat hahahahaha :D
    A Ruda no Ja tuuuu :p

    Wiecie mysle ze kazde zwiazki musza przejsc jakis kryzys .
    My tez mielismy juz taki naprawde powazny przed slubem ale wyszlismy z tego razem i stanelismy orzed oltarzem hahaha nie czuje ze rymuje :p
    Wezta mnie nie straszcie tym po 7 latach zwiazku kryzysem bo osiwieje . Hahaha to niebawem by wypadalo ... taka nie przygotowana jestem haha.

    Co do porodu w listopadzie to ja rodzilam i nie jest zle . :)
    Troche depresyjny czas wiadomo ale tragedii nie ma . Co do zimowych spacerow to ktoras z was napisala ze za dlugo wychodzic nie mozna ze cos tam cos tam sorka ale nie pamietam dokladnoe to wrecz przeciwnie ... my po 4 h dziennie chodzilismy na spacerki codziennie ! Spalo sie malemu najlepiej wtedy , dotlenieni wszyscy byli porzadnie . Az milo .
    Teraz gdyby nam sie udalo urodzilabym na koniec listooada poczatek grudnia wiec w sumie spoko chociaz marzylo mi sie raz chociaz urodzic w lato badz na wiosne :p

    Dośka, AnitaK lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratka wrote:
    Z takim wsparciem na pewno się uda.



    Urojone objawy przechodziłam w poprzednim cyklu. Łącznie z pozytywnym testem 2 dni przed okresem. Szkoda że beta nie potwierdziła. I @ przyszła dzień po terminie. Obiecałam sobie że tym razem na luzie. Bo zwarjuje.
    A Ty wiesz , ze Ja ostatnio mialam tak samo ... w tamtym miesiacu . Okres sie spoznil 6 dni , test zrobilam negatyw , kolejny pozytywny zaraz znow pozytywny i tak az trzy i kolejne 2 negatywne . Bach okres przyszedl . Ja nie wiem skad to ... tlumacze sobie ze to wadliwa paczka testow bo po 3 byly pakowane paskowe zwykle z funciaka hehe .
    Stwierdzilismy ze nasze starania nie beda jak kiedys ze seks wtedy kiedy ma byc koniecznie jakies mierzenie temperatur itp. Ja odpuszczam to bo zbyt duzo na glowie osiada ... Seks kiedy chcemy i tyle . Bedzie co bedzie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • taka_mama Autorytet
    Postów: 934 703

    Wysłany: 26 lutego 2019, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie wiem kiedy zacząć robić owulaki. Ostatnie moje cykle to 35, 34, 28 i 29. W tym cyklu odstawiłam miovarian. Może to on mi tak miesza.

    08.10.2011 Córka ❤
    15.11.2014 Aniołek
    26.05.2018 Aniołek
    16.12.2019 Synek ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to czekam na razie na @ po odstawieniu anty, ale mi się małpa spóźnia! Więc chyba będę się musiała przesunąć w testowaniu, aaale jak już nadejdzie to dam znać, na razie niech będzie tak jak jest.

  • Gratka Autorytet
    Postów: 267 283

    Wysłany: 26 lutego 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna też postanowiłam że to ostatni cykl z termometrem. Moja Gin kazała się wstrzymać ze staraniami 2-3 mies. Stwierdziłam że to będzie dobry czas na obserwację, poznanie swojego organizmu, wyznaczenia kiedy mam ovu. Taka przygoda. Było bez stresu i pomagało odliczać dni do zielonego światła. A teraz bliżej ovu i po człowiek budzi się rano i z przyspieszonym biciem serca sięga po termometr i zastanawia co zobaczy. Rośnie czy maleje temp. to dobrze czy źle... I jak tu być zdrowym. Chciałam powtórzyć sobie badania hormon. w 8dpo I dlatego jeszcze prowadzę wykres... A później odpuszczam

    AnitaK, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    f2w3skjojj1fj9kq.png

    klz98ribo229snxh.png

    11.03.2020 - Alicja 3500g, 57cm
    11.2018 - Julia 8 tc [*]
    33lata
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_mama wrote:
    A ja nawet nie wiem kiedy zacząć robić owulaki. Ostatnie moje cykle to 35, 34, 28 i 29. W tym cyklu odstawiłam miovarian. Może to on mi tak miesza.

    Kurde mam podobnie, w poprzednim roku miałam raz 24 raz 25 a tak to 28 i 32 na zmianę :/
    Teraz nasz pierwszy cykl starań i dzisiaj mam 11 dc i już zaczęłam robić testy owulacyjne bo u mnie to nigdy nie wiadomo jaki w tym miesiącu długi będzie mój cykl.

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratka wrote:
    ZakręconaOna też postanowiłam że to ostatni cykl z termometrem. Moja Gin kazała się wstrzymać ze staraniami 2-3 mies. Stwierdziłam że to będzie dobry czas na obserwację, poznanie swojego organizmu, wyznaczenia kiedy mam ovu. Taka przygoda. Było bez stresu i pomagało odliczać dni do zielonego światła. A teraz bliżej ovu i po człowiek budzi się rano i z przyspieszonym biciem serca sięga po termometr i zastanawia co zobaczy. Rośnie czy maleje temp. to dobrze czy źle... I jak tu być zdrowym. Chciałam powtórzyć sobie badania hormon. w 8dpo I dlatego jeszcze prowadzę wykres... A później odpuszczam
    Kochana ja w pierwszej ciąży też miałam taką sytuację, że mierzylam temperaturę i się tylko schizowalam. Lekarz kazał mi odstawić, powiedział, że mam się do męża przytulać A nie do termometru i pierwszy miesiąc gdzie odpuscilam mierzenie temperatury, obserwowałam tylko śluz i się udało :-)

    blair., Dośka, Gratka lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:54

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że było na forum mnóstwo informacji o badaniu szyjki, ale czy któraś z Was ją bada? I może się wypowiedzieć na ten temat?



    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, zgadzam sie co do mierzenia temp, ja troche w zeszlym miesiacu odpuscilam mierzenie tzn mierzylam w kratke, okazalo sie ze bezowulacyjny cykl, w tym cyklu pomierze bo mam zaplanowane jakies badania a potem moze tez odpuszcze, nie wiem..

    Ladinola pomylily mi sie daty, przepraszam, czy mozesz mnie wpisac na 22.03?:)

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:54

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę i będę mierzyć, bo nie chcę się opierać tylko na testach owu. Po owulacji było u mnie szaleństwo w dwóch poprzednich cyklach właśnie przez utrzymującą się temperaturę, ale już wiem, że nie ma się tym co kierować, bo u mnie spada dopiero w dzień lub dwa po starcie @. Tak samo uważam, że testowanie wcześniej, niż przed terminem @ jest bez sensu, bo to nakręcanie się cieniami cieniów czasem sprawia więcej bólu niż radości (choć mi nigdy nic nie wyszło oprócz jednej kreski).

    AnitaK lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 26 lutego 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Maija jak dla mnie badanie szyjki jest ciężkie, tzn ciężko mi stwierdzić jaka ona jest. Jedynie co mogę stwierdzić to wysoko/nisko a otwarcie, czy twardość z tym jest ciężej :)

    Ok, a jak stwierdzasz, że jest nisko wysoko?
    Ja widzę, różnice w poszczególnych fazach cyklu, ale nie potrafię tego fachowo nazwać :D

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzec już tuż tuż -życzę całym sercem aby Wasza faza lutealna wyniosła w tym cyklu 265 dni ! <3

    AnitaK, blair., axox, Dośka, Maija, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Ok, a jak stwierdzasz, że jest nisko wysoko?
    Ja widzę, różnice w poszczególnych fazach cyklu, ale nie potrafię tego fachowo nazwać :D
    Jeśli jest nisko to zazwyczaj połowa palca wystarczy by dosięgnąć ,jeśli średnio wysoko to prawie cały a jeśli wysoko to zazwyczaj ciężko ją dosięgnąć :)
    miękka -jak wargi ust ,twarda jak czubek nosa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 09:15

    AnitaK, Ladinola, Maija, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, możecie mnie dopisać na 21.03 na testowanie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 09:16

    Dorciax lubi tę wiadomość

  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 26 lutego 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh dziewczyny.. co za noc miałam :(

    Zazwyczaj jak @ się rozkręca to maksymalnie muszę wziąć 1 ibuprom i jest ok.
    Ty razem obudziłam się po 3... z ostrym bólem brzucha.. który po chwili spowodował u mnie wymioty.. drgawki.. duszności :( Nie mogłam leżeć z bólu.. a jak stałam to myślałam że zemdleje. Najgorsze że nie mogłam nic zażyć bo wymiotowałam :(
    Pojechałam na SOR .. podali mi kroplówkę z ketonalem i zobaczymy jak będzie jak przestanie działać.
    Czy któraś tak strasznie przechodzi okres? Ten 1 dzień @?

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 26 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Ehhh dziewczyny.. co za noc miałam :(

    Zazwyczaj jak @ się rozkręca to maksymalnie muszę wziąć 1 ibuprom i jest ok.
    Ty razem obudziłam się po 3... z ostrym bólem brzucha.. który po chwili spowodował u mnie wymioty.. drgawki.. duszności :( Nie mogłam leżeć z bólu.. a jak stałam to myślałam że zemdleje. Najgorsze że nie mogłam nic zażyć bo wymiotowałam :(
    Pojechałam na SOR .. podali mi kroplówkę z ketonalem i zobaczymy jak będzie jak przestanie działać.
    Czy któraś tak strasznie przechodzi okres? Ten 1 dzień @?
    Ja już nie, ale przed pierwszym porodem owszem. Bywało nawet ,że mdlalam, tabletki nie pomagały, pierwsze dwa dni były koszmarem. Do tego leciało ze mnie jak z kranu, co godzinę musiałam zmieniać podpaske :-(

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • axox Ekspertka
    Postów: 128 78

    Wysłany: 26 lutego 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja puki co uciekam od termometru testów owu mierzenie szyjki. Tylko śluz i samopoczucie. Wczoraj chyba mialam owu maz specjalnie z pracy wrócił dzień wczesniej żeby jeszcze były sexy a córka chyba wyczuła ze szykujemy jej konkurencję bo cała noc płakała:((
    Także z sexow nici, było w ndz i sob może starczy;)

    AnitaK lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-69827.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ