X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Pchelka Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 15 listopada 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja ostatnio czuję się jak psycholka 😅raz jestem pełna entuzjazmu a zaraz chce mi.sir płakać że nigdy się nie uda. Ten rok starań zrobił swoje z moja psychika. A i wkurza mnie jak ktoś się pyta a wy co dziecka nie robicie? Szlak mnie Wtedy trafia.

    Oj ja mam dokładnie to samo. Czy ludzie są na prawdę tak ograniczeni, że nie przemknie im przez myśl, że ktoś może mieć problem? Ja jestem rok po ślubie, wiadomo że większość po ślubie od razu chce Dzieciątko. My też. Ale skoro przez rok nie udało mi się zajść w ciążę to dla mnie jest oczywiste, że jest problem. A też ciągle słyszę: A Wy kiedy? No trafia mnie i chce mi się potem wyć do księżyca...

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 15 listopada 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja ostatnio czuję się jak psycholka 😅raz jestem pełna entuzjazmu a zaraz chce mi.sir płakać że nigdy się nie uda. Ten rok starań zrobił swoje z moja psychika. A i wkurza mnie jak ktoś się pyta a wy co dziecka nie robicie? Szlak mnie Wtedy trafia.
    O tak, docoekliwosc ludzi robi swoje i wkur.... Strasznie.

    Niki kiedy @ niby u Ciebie ma być?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 15 listopada 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelka wrote:
    Ja też się zastanawiam nad tymi wpadki i wydają mi się nierealne ! Ile to warunków musi się spełnić, żeby wpaść.
    Jednak takim cuda się zdarzają 😂😂😂

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 15 listopada 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelka wrote:
    Oj ja mam dokładnie to samo. Czy ludzie są na prawdę tak ograniczeni, że nie przemknie im przez myśl, że ktoś może mieć problem? Ja jestem rok po ślubie, wiadomo że większość po ślubie od razu chce Dzieciątko. My też. Ale skoro przez rok nie udało mi się zajść w ciążę to dla mnie jest oczywiste, że jest problem. A też ciągle słyszę: A Wy kiedy? No trafia mnie i chce mi się potem wyć do księżyca...


    Dokładnie. My też po ślubie rok. Od razu zaczęliśmy się starać. Ludzie nie rozumieją że ktoś może mieć problem. I że to nie takie łatwe. A najbardziej gadają ci co udało im się od razu. Bez urazy oczywiście. Nie wszyscy. Ale większość moich znajomych.

    Pchelka lubi tę wiadomość

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja ostatnio czuję się jak psycholka 😅raz jestem pełna entuzjazmu a zaraz chce mi.sir płakać że nigdy się nie uda. Ten rok starań zrobił swoje z moja psychika. A i wkurza mnie jak ktoś się pyta a wy co dziecka nie robicie? Szlak mnie Wtedy trafia.

    Uuuhhh nienawidze tych pytań! A co kogo to obchodzi ?!
    Ja na szczęście nie mialam takich pytań, ale swego czasu nie miałam długo chłopaka, lub jak sie pojawił to tak 3 lata bez zmiany było i te pytania o ślub , męża... że kiedy i jak. Japierdl !!!! A co sama mam ze soba ten ślub brać?!

    Niki te zmiany nastroju to norma. To ta kora mózgowa. 🤯😅 a poważniej, kurcze jak tu zachować spokoj i optymizm?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Jednak takim cuda się zdarzają 😂😂😂

    I co najlepsze!!! Jak często tacy ludzie nie chcą tego dziecka! Zmuszają się do zaakceptowania tego wszystkiego, albo robią wszystko by ronic.... Głowa pęka.
    Wiem, że przykłady skrajne, ale są takie.
    Sama znam taka co po 5 latach bycia z chłopakiem mieli wpadke i do 8 tyg mu o ciąży nie powiedziała bo się bała... i maja teraz rozkosznego urwisa. Kochany jest przez całą rodzinę ale rozumiecie? Wpadka. Zaskoczenie. Zawalone plany zawodowe.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka l4 mam do dzisiaj, trzy dni tylko bo w weekendy nie pracuje, zreszta jutro jade na szkolenie, także nie byloby mi to na rękę. Ale codziennie dostaje maile ze szkoły w zwiazku z pracą. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Dokładnie. My też po ślubie rok. Od razu zaczęliśmy się starać. Ludzie nie rozumieją że ktoś może mieć problem. I że to nie takie łatwe. A najbardziej gadają ci co udało im się od razu. Bez urazy oczywiście. Nie wszyscy. Ale większość moich znajomych.

    I tacy się jeszcze dziwią jak może się nie udawać, bo im się udało za 1,2 czy trzecim razem. I nie zrozumieja, naprawde nigdy nie zrozumieją tych co się starają.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • rRruda Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelka wrote:
    Ja też się zastanawiam nad tymi wpadki i wydają mi się nierealne ! Ile to warunków musi się spełnić, żeby wpaść.


    Nas syn jest wpadką, powiem Ci tak, jeden raz bez zabezpieczenia, JEDEN 🙈. Później miałam taki uraz że i prezerwatywy były obowiązkowo i tabletki antykoncepcyjne. Teraz 5 miesiąc się staramy i nic. Mój M. Się śmieje że jednak wiatropylna nie jestem tak jak uważałam wcześniej zabezpieczając się na milion sposobów. 😜

    Pchelka lubi tę wiadomość

  • Pchelka Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rRruda wrote:
    Nas syn jest wpadką, powiem Ci tak, jeden raz bez zabezpieczenia, JEDEN 🙈. Później miałam taki uraz że i prezerwatywy były obowiązkowo i tabletki antykoncepcyjne. Teraz 5 miesiąc się staramy i nic. Mój M. Się śmieje że jednak wiatropylna nie jestem tak jak uważałam wcześniej zabezpieczając się na milion sposobów. 😜

    Faktycznie psychika robi swoje 😂

    Tak jak dziewczyny piszecie l tych pytaniach to na prawdę żenada. Najpierw cisną kiedy ślub, po ślubie kiedy dziecko, a potem kiedy drugie dziecko. Tragedia 😂

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rRruda wrote:
    Nas syn jest wpadką, powiem Ci tak, jeden raz bez zabezpieczenia, JEDEN 🙈. Później miałam taki uraz że i prezerwatywy były obowiązkowo i tabletki antykoncepcyjne. Teraz 5 miesiąc się staramy i nic. Mój M. Się śmieje że jednak wiatropylna nie jestem tak jak uważałam wcześniej zabezpieczając się na milion sposobów. 😜

    Hah bo wtedy nie chcialas a teraz chcesz i złośliwość natury wychodzi! Trzeba nie chcieć by mieć :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelka wrote:
    Faktycznie psychika robi swoje 😂

    Tak jak dziewczyny piszecie l tych pytaniach to na prawdę żenada. Najpierw cisną kiedy ślub, po ślubie kiedy dziecko, a potem kiedy drugie dziecko. Tragedia 😂

    Ja nie wiem ludzie zawsze tyle wymagają od innych. Tak strasznie się wtrącają. I naciskają. Że człowiekowi się odechciewq wszystkiego. Sami też mam wrażenie nie potrafią skupić się na własnym życiu i wrazen szukają.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Patutka l4 mam do dzisiaj, trzy dni tylko bo w weekendy nie pracuje, zreszta jutro jade na szkolenie, także nie byloby mi to na rękę. Ale codziennie dostaje maile ze szkoły w zwiazku z pracą. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    To ja się bycze do wtorku 😂😂😂🙈

    No niestety, jak się chce to się nie może.
    Ale ja się do jasnej cholery pytam jak?
    Przecież komórka jajowa jest gotowa przez 12 godzin tylko do zapłodnienia, to jaki one muszą mieć niefart kiedy to serio jeden przypadkowy seks i często nawet nie do końca 🙆‍♀️


    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelka wrote:
    Faktycznie psychika robi swoje 😂

    Tak jak dziewczyny piszecie l tych pytaniach to na prawdę żenada. Najpierw cisną kiedy ślub, po ślubie kiedy dziecko, a potem kiedy drugie dziecko. Tragedia 😂
    W naszym przypadku to jego rodzina mówi, że jest za młody na dzieci, za młody na ślub 😂🙈

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    To ja się bycze do wtorku 😂😂😂🙈

    No niestety, jak się chce to się nie może.
    Ale ja się do jasnej cholery pytam jak?
    Przecież komórka jajowa jest gotowa przez 12 godzin tylko do zapłodnienia, to jaki one muszą mieć niefart kiedy to serio jeden przypadkowy seks i często nawet nie do końca 🙆‍♀️

    Właśnie!!! Po pijaku bez jakichkolwiek suplementacji ! Na imprezie, a ile razy przy stosunku przerywanym! To my wyliczamy dni przed w trakcie po, by plemniki były gotowe do zaplodnienia, a tu po prostu tak o pach i juz !

    Patutka lubi tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    W naszym przypadku to jego rodzina mówi, że jest za młody na dzieci, za młody na ślub 😂🙈
    Za młody by wyjść z domu i sie usamodzielnić. Za młody na życie z kobieta. Za młody na dzieci. Za mlody na puszczenie spódnicy mamusi 😅😅
    Haha, współczuję takich doradzcow

    Patutka lubi tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, widzę, że tamaty są poważne 😅 narazie nie będę się wam wtrącać bo ja akurat nie za dużo za znałam tych pytań kiedy ślub. Kilka może, ale każdy wiedział, że ja wolę odłożyć kasę niż na siłę robić ślub za kredyty. W końcu się uzbiera. A i ogólnie dzisiaj przed wyjazdem mój wspomniał, że na święta dostanę to co tak bardzo chciałam i że przyszedł już czas 😜 więc nadzieja na jakis nowy ruch związku jest!
    Teraz mój K pojechał do kumpli bokserów do Poznania. Ja niedługo zawijam z małym i piesełem, bo dzisiaj od rana rewolucję żołądkowe mnie męczą i będę spać u mamy 😭
    Dajcie znać co tam u was dziś słychać i jakie plany na weekend macie? 🥰

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ala ! :)
    Ja choruje. Trzeci dzień nie wychodze z domu i już mam dosyć tej kanapy.
    Jutro lece do Poznania na szkolenie i jakiś obiadek z przyjaciółką. Cała reszta bez planów :)
    A dzisiaj jeszcze musze dokumentacje uzupełnić z pracy. 🙄

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Cześć Ala ! :)
    Ja choruje. Trzeci dzień nie wychodze z domu i już mam dosyć tej kanapy.
    Jutro lece do Poznania na szkolenie i jakiś obiadek z przyjaciółką. Cała reszta bez planów :)
    A dzisiaj jeszcze musze dokumentacje uzupełnić z pracy. 🙄

    Wychoruj się porządnie, żeby nowy tydzień już nic cię nie męczyło 😁 ale rozumiem, ja chorować nie lubię, dwa dni w łóżku jakiś zniose ale już ponad to nie usiedze 😅 czujesz się choć troche lepiej?
    Może mojego spotkasz w Poznaniu 🤣
    Nawet w domu nie dadzą Ci spokoju od pracy ☹️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    To ja się bycze do wtorku 😂😂😂🙈

    No niestety, jak się chce to się nie może.
    Ale ja się do jasnej cholery pytam jak?
    Przecież komórka jajowa jest gotowa przez 12 godzin tylko do zapłodnienia, to jaki one muszą mieć niefart kiedy to serio jeden przypadkowy seks i często nawet nie do końca 🙆‍♀️
    Właśnie wiesz co? Mnie to naprawdę zastanawia, jaki te łaski muszą mieć naprawdę NIEFART, że akurat im się uda zajść po jednym razie 😂🙈
    Naprawdę moja własna rodzina siostra ma syna z wpadki, dowiedziała się o nim w 20 tygodniu 🙈😂😂
    Z córką to samo. Miała podejrzenie raka macicy a przy usg ciąża, bach.
    Ja się cholera pytam jak????
    Gdzie ona jeszcze endo miała, chora tarczyce i brała tabsy miesiąc wcześniej.... Jak?!

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ