X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Czemu owu nie wygrała mi owulacji? Jest tylko napisane że statystycznie dzień płodny. I niepisane nie wykryto owulacji. Wiecie o co chodzi?

    Ciężko mi powiedzieć nie widząc wykresu

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Chyba owu pokazuje się tylko wtedy jak mierzysz temp lub robisz testy, lub masz monitoring owu 😊

    Dokladnie chyba tylko na podstawie tych czynnikow wyznacza.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • M046IKA Przyjaciółka
    Postów: 107 70

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się o pierwsze dziecko od 3 miesięcy pół roku tam pierwsza ciąża obumarla w 10 tygodniu :( jakieś rady ?

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    to głupio. No trudno. U mnie z mierzeniem temp to nie wypali. 😅 Zapominała bym.a monitoring może będzie zobaczymy moze gin znów będzie mi robił.

    Ja też sie balam ze bd zapominac mierzyć temperaturę, ale nastawilam sobie budzik codziennie o 5:30 do tego termometr koło łóżka i jak dzwoni budzik to wiem ze musze tylko na chwile otworzyć oczy, zmierzyć temperaturę wstaje od razu po tym na siku, przemywam termometr i z powrotem do wyra... Już mi weszło w nawyk po kilku dniach i to moj taki poranny rytuał. Zresztą tak jestem ciekawa każdego dnia jaka bedzir tempka i co mi powie ze szkoda mi opuszczać każdego dnia. Jak ja kontroluje sobie stałe to jestem spokojniejsza :)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Wiki coś do mnie pisałas?pytałaś o małpę tak ? Kiedy mam czy co?Chciałam odpisać i zgubiłam ta wiadomość.

    Domi jak tam się czujesz?
    hihi rak pytałam kiedy nasz grudniową żebyśmy się razem trzymały w ryzach i nie swirowaly z objawiami 😁

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M046IKA wrote:
    Staramy się o pierwsze dziecko od 3 miesięcy pół roku tam pierwsza ciąża obumarla w 10 tygodniu :( jakieś rady ?
    Hej kochana :) Przykro mi z powodu twojej straty...nawet sobie niebwyobrazam jakie to musi być ciężkie do przejścia! U nas Na pewno możesz liczyć na wsparcie i dobre rady ;*

    M046IKA, Addka lubią tę wiadomość

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Zrobiłam test. 10 dpo, 3 dni przed @. Negatywny... jedna gruba krecha i zero cienia..
    Ehh jak ja dobrze znam to uczucie...ta jedna kreska bijaca po oczach...sprawdzanie czy chociaż nie ma cieniutkiego cienia w pod każdym kątem, pod światło, w cieniu, świecenia latarka z telefonu...Bardzo mi przykro Ola! Ale może jeszcze jest szansa! Pamiętaj że wielu kobietom test wychodził dopiero parę dni po @! Oby się spóźnila!

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Już na szczęście lepiej. Chociaż wczoraj goraczka podeszla mi do 38,6 wiec juz ostatecznie wzięłam apap na zbicie (jest chyba najbardziej bezpieczny). Rano jeszcze mialam podgoraczkowy więc prace odpuscilam i zostałam w domu i poszłam dalej spać. To teraz czuję się już sporo lepiej :) także mam nadzieję ze jak dzis porządnie odpoczne to jutro będę prawie jak nowo narodzona :) ale to fakt caly dzień czulam się dobrze a jeden wieczór mnie poskladal. Jakies chwilowe osłabienie.

    Szkoda mi tylko że poranny pomiar temperatury zaburzony przez ta gorączkę i nie wiem czy mogę się spodziewac okresu dziś czy nie :/
    Domi całe szczęście że już lepiej!❤ oby było co raz lepiej! Wyleż się porządnie w łóżku herbatka, może jakoś serial i relax!

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala strasznie się martwię, myślę o tobie cały czas! Dawaj znać co i jak koniecznie! Trzymam mocno kciuki żeby fasolka była zdrowa i Ty też!!✊😍

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Kur zapial, kot zaszczekal...
    Ola pisałas o antybiotyku, a ja właśnie takowy dostałam! Ha!
    Świetnie po prostu swietnie, wnovy miałam 39.9* a najlepsze jest to że dostałam antybiotyk na gorączkę bo w zasadzie nic mi więcej nie jest.
    Jak biorę leki na zbicie temp to schodzi do 38 i taka robota bo za 50 min znów to samo...

    Eh, do tego @ się rozkrecila i nie wiem na co umieram bardziej...

    A jeszcze śniło mi się, że na gwiazdkę mojemu K dałam test w pudelku😍 a tu takie ptaki.

    Kochana łączę się w bólu. Mi poki co temp spadła, więc obyś szybko wróciła do zdrowia.
    Też się balam ze bd miala gorączkę i do tego zaatakuje mnie okres i juz w ogole bd zdychac, no ale poki co nie dostalam także upieklo mi się.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • M046IKA Przyjaciółka
    Postów: 107 70

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Hej kochana :) Przykro mi z powodu twojej straty...nawet sobie niebwyobrazam jakie to musi być ciężkie do przejścia! U nas Na pewno możesz liczyć na wsparcie i dobre rady ;*
    Dziękuję bardzo ! Dwa miesiące temu postanowiliśmy próbować dalej dopiero się odwazylam :)

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Domi całe szczęście że już lepiej!❤ oby było co raz lepiej! Wyleż się porządnie w łóżku herbatka, może jakoś serial i relax!

    Właśnie włączylismy sobie z moim Dom z Papieru 😁.

    Niki lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • M046IKA Przyjaciółka
    Postów: 107 70

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 18dc mam nadzieję że coś się wydarzy :D

  • M046IKA Przyjaciółka
    Postów: 107 70

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim cyklu zrobiłam test w dniu spodziewane miesiączki druga kreską bardzo blada na drugi dzień miesiączka :o

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    hihi rak pytałam kiedy nasz grudniową żebyśmy się razem trzymały w ryzach i nie swirowaly z objawiami 😁

    Niby 20 listopada mam. Kiedyś miałam tak jak ty ale przez różne czynniki mi się zmieniło.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • M046IKA Przyjaciółka
    Postów: 107 70

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura 37 w 18 dc jak myślicie?

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Właśnie włączylismy sobie z moim Dom z Papieru 😁.

    Słyszałam że bardzo dobry serial. Tak się czaje na niego.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M046IKA wrote:
    Staramy się o pierwsze dziecko od 3 miesięcy pół roku tam pierwsza ciąża obumarla w 10 tygodniu :( jakieś rady ?

    Bardzo mi przykro. Ale w końcu się uda ♥️ zobaczysz ♥️ będziesz szczęśliwa mamą cudownego dzieciątka ♥️

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • M046IKA Przyjaciółka
    Postów: 107 70

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Bardzo mi przykro. Ale w końcu się uda ♥️ zobaczysz ♥️ będziesz szczęśliwa mamą cudownego dzieciątka ♥️
    Dziękuję kochana ❤

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Ja też sie balam ze bd zapominac mierzyć temperaturę, ale nastawilam sobie budzik codziennie o 5:30 do tego termometr koło łóżka i jak dzwoni budzik to wiem ze musze tylko na chwile otworzyć oczy, zmierzyć temperaturę wstaje od razu po tym na siku, przemywam termometr i z powrotem do wyra... Już mi weszło w nawyk po kilku dniach i to moj taki poranny rytuał. Zresztą tak jestem ciekawa każdego dnia jaka bedzir tempka i co mi powie ze szkoda mi opuszczać każdego dnia. Jak ja kontroluje sobie stałe to jestem spokojniejsza :)

    A jaki masz termometr ?taki zwykły?czy owulacyjny?

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ