X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    skłam ile się staracie bo tak to powie że nie ma się czym martwić
    Nie dam rady skłamać. To mój ginekolog od 6lat;p i to on mi 2 miesiace temu przepisywał nowe opakowanie tabletek. Chce zaproponować że będę przychodziła do niego prywatnie na monitoring jeżeli mi nie zaproponuje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzicie każdy lekarz jest inny.Jedni odsyłają do domu i każą przyjść po min roku niepowodzeń a mnie gin jak poszłam po pół roku starań powiedział że już po takim czasie można rozpocząć diagnozowanie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia,22 lata :)

    test owulacyjny jest wazny tylko gdy kreska testowa jest ciemniejsza badz tego samego koloru, wiec twoj jest negatyw i nie ma co sie przejmowac ze jakis bladzioch wyszedl:) to tak, jakby go nie bylo wcale, a to ze jest to nic złego bo taka kreske caly cykl mozesz miec:)

    poza tym dotych testów trzeba podchodzić z dystansem, bo nie raz pokazują piękną 2 krechę a owulki w cale nie było ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 14:15

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dlaczego wpadasz w taką panikę po miesiącu starań?

    arturowa lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jak pójdę do Gina to mu powiem co i jak, chce być pewniejsza i wiedzieć na czym stoję:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od gina do którego się chodzi na NFZ. Ja np będąc w ciąży chodziłam na NFZ tylko dlatego bo dostawałam skierowania na bezpłatne badania krwi, a całą ciążę prowadziłam już prywatnie gdyż na pierwszej wizycie Pani ginekolog z NFZ oświadczyła iż przez całą ciążę mogę mieć u niej tylko 3 USG..
    U takiej krowy jak ona na pewno nie byłoby szansy na żaden monitoring. I skierowania na prolaktyne progesteron LH FSH TSH też nie wystawi wiec prywatnie. Podejrzewam że w wiekszosci osrodkow NFZ w Polsce tak jest :)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia a kto tu wpada w panikę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia wrote:
    Ale dlaczego wpadasz w taką panikę po miesiącu starań?
    Ale czy chęć dowiedzenia się kiedy występuje owulacja to panika? Testy się nie sprawdziły chcę w inny sposób się dowiedzieć. Nie jestem osobą łatwo wpadającą w panikę, ale jestem osobą która lubi mieć wszystko dokładnie wyliczone, zaplanowane i ustalone na teraz i już(w gorącej wodzie kąpana)

    sylwiaśta159, arturowa lubią tę wiadomość

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem już po wszystkim teraz czekamy 10najdłuższych dni w moim życiu teraz będę odpoczywać sobie i być dobrej myśli

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    Hejka jestem już po wszystkim teraz czekamy 10najdłuższych dni w moim życiu teraz będę odpoczywać sobie i być dobrej myśli

    No to teraz czekamy i podtrzymujemy Cie na duchu:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaaam:).
    Jutro kończę 23 lata...i jutro też powinna przyjść @. Mam zamiar testować rano, tylko że od kilku dni mam plamienia i nie wiem czy to testowanie ma jakikolwiek sens.

    baby1991 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Witaaam:).
    Jutro kończę 23 lata...i jutro też powinna przyjść @. Mam zamiar testować rano, tylko że od kilku dni mam plamienia i nie wiem czy to testowanie ma jakikolwiek sens.

    Hej kochana :)
    A ile się już starasz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    Hejka jestem już po wszystkim teraz czekamy 10najdłuższych dni w moim życiu teraz będę odpoczywać sobie i być dobrej myśli
    No to czekamy z Tobą i trzymamy kciuki! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991, o dzieciątko z moim narzeczonym staramy się od września 2014r i jak na razie brak efektów:).

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    Hejka jestem już po wszystkim teraz czekamy 10najdłuższych dni w moim życiu teraz będę odpoczywać sobie i być dobrej myśli
    No to zaciskam mocno kciuki :* Mało stresu i spokoju życzę:*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Witaaam:).
    Jutro kończę 23 lata...i jutro też powinna przyjść @. Mam zamiar testować rano, tylko że od kilku dni mam plamienia i nie wiem czy to testowanie ma jakikolwiek sens.
    Ooo witam rocznik 92 ;)

    AnaAna lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    hejeczka ;)

    No hej landryno no po prostu mi ręce opadły na tym OZM eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochane ja przestaje się już udzielać na tym forum . Będę sobie prowadziła tylko wykres i pamiętnik ukryty i tyle . Nie ma sensu tutaj nic o sobie pisać bo potem jest wykorzystywane przeciwko Tobie . Ja nie pozwolę sobie żeby obrażał ktoś mnie i moją rodzinę ( nie mówię o nikim z was ) Jeżeli któraś będzie chciała mieć ze mną kontakt zapraszam pw . Trzymajcie się Rybki życzę wam powodzenia i spełnienia tego wyczekiwanego marzenia :* Papa

    Landryna nie zostawiaj nas bubu ;(;(;(!!!!!!

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kobietki trzymajcie mocno kciuki:)

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co taka cisza?
    Gdzieśta się pochowały?:)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ