X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EJ już tak nasz wątek nisko spadł ze musialam cos napisać żeby go podbić do gory;)
    A tu wszyscy śpią

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby ja nie spie:-) kombinuje jak tu aktywowac konto na ovu? usunelam maila aktywujacego i nie wiem co zrobic teraz? Jak nie aktywuje go, to konto jutro rano zostanie usuniete:-( a nie chce Was opuszczac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelko musialabys poprosić ovu jeszcze raz o wysłanie linku do aktywacji!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to nie wpadłam:-D dzieki Baby!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na chwilę wskoczyłam i Ja ;)
    ale się dziś nasprzątałam ;o wolny dzień w pracy wykorzystałam na mega sprzątanie domu , kocham porządek , chyba jestem pedantyczną osoba i teraz czuje , ze zyje w takim pachnącym cudzie ;)
    ?Baby mógł urosnąć i zaniknąć normalnie ale jeżeli została blizna to na pewno pękło jajeczko , kiedyś takie samo pytanie zadałam Pani ginekolog , przede wszystkim o owulacji świadczy płyn w zatoce Douglasa jezeli jest to pękł ;) on sie do 6 dni bodajze utrzymuje , ja byłam w 6 dniu po owulacji na badaniu i końcówka go była ;)
    co do bólu głowy to chyba coś z ciśnieniem bo i mnie dzisiaj pół dnia mega napitala ... teraz lece się wykąpać i wskakuje do wyrka przed tv i śpioszek :) bo na 11 do pracy ale za to do 23 ;-/ co do kwiatków to śliczne i gratuluje kolejnego miesiąca razem ;)
    Mój dzisiaj kupił mi dwa bukiety tulipanów ( moje ulubione kwiaty ) żółte i czerwone i pięknie się komponuja do cudnego salonu ;)

    Dobrej nocy kochane <3

    baby1991 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:37

    cl2sjfv.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 lutego 2015, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Boziu ja się tak zbieram do posprzątania małego pokoju i ogarnięcia moich papierów i notatek że studiów od tygodnia i zebrać się nie mogę :D ale czuje że jutro będzie ten dzień że w końcu tam posprzątam. Było by dziecko to miałabym pretekst żeby ten pokój jako taki wyglądał a nie jak mały składzik na wszystko co się nigdzie nie mieści :D
    hahahah kochana chcesz mogę wpaść i Ci pomoc ;) wycackamy , Ja jutro 8 lub 12 godzin pracy mam więc dobrze , ze dzisiaj posprzątałam ; d
    nooo a Ja teraz kładę się spać więc dobrej nocy robaczki ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej lalki nadrobiłam Was z wczoraj:)
    Przy tym moim to chodzę spać o 22 bo on wcześnie bardo do roboty wstaje:) a tu życie dopiero o 23 zaczyna,;)
    ale w następnym tyg ma druga zmianę to będę siedziała na ovu dłużej.
    zakręcona to mnie pocieszyłaś ze jak jest blizna to ze pękł ( na monitorze jak był pęcherzyk to było czarne kółeczko a jak pękł to było takie jak by je ktoś widelcem rozdziabdział;p)
    Miłego dnia kochane:)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 lutego 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :) Ja już w pracy i chcąc nie chcąc muszę tu siedzieć:) Milego dnia :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szybko zleci mordeczko:)
    a weekend wolny?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 lutego 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jutro też na 6 do 13 :/ Nie chce mi się ale muszę :/
    Czasami marzy mi się że jak zajdę w ciąże to nie będę musiała przychodzić do niej przez 2-3 lata...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :))
    Ja jeszcze nie myślę o pracy:)) jestem na l4 a następny tydz.mam urlop wiec chwilo trwaj
    Dziś od rana mam dobry humor wiec zabieram się za pierogi ruskie mniam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 08:58

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ogarnelam mieszkanie i ide jaką kawę zrobić dzisiaj pierwszy dzień bez paczki fajek:)
    Została mi jedna na czarną godzinę;)

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:37

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety,większość z Was nie prowadzi tutaj pamiętnika,a prowadzicie wogole jakieś notatki o staraniach? Czy tylko na ovu zaznaczacie?

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:37

    cl2sjfv.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:37

    cl2sjfv.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby1991 powodzenia i ta czarną godzinke randze wyrzucić bo będzie cie kusic ja tak mialam i w końcu siagnełam po nią :( a dziś juz 4 dzień :))
    Ja tez nie piszę żadnego pamiętnika nie mam czasu na to również jak
    Karolka22 mam aplikacje w telefonie i jak cos się dzieje to wpisuje sobie w ten dzień

    201510287051.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie prowadze żadnego pamiętnika :)
    Baby dasz radę z fajkami :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    losie losie jak się moje panie rozpisały i zapomniały o mnie :( aż trudno za Wami nadążyć. JA kiedyś rzuciłam na 2 dni fajki. Ale nie dałam rady i zaczęłam znowu palić. Po jakimś roku stwierdziłam, że skoro raz udało mi się na 2 dni to czemu ma mi się nie udać na dłużej, najlepiej na zawsze. Rzuciłam znowu na 4 tylko niestety. Mieszkałam wtedy jeszcze z rodzicami. Mama przyszła do mnie dała mi paczkę fajek i powiedziała "jak masz nas wszystkich powykańczać swoimi nerwami i samą siebie to pal". Ale wtedy to na prawde nie mogłam sama siebie znieść a byłam taka spięta, że głupio to zabrzmi ale moje własne ciało mi przeszkadzało. Zrobiłam trzecie podejście z desmoksanem. Brałam tablety, paliłam i wymiotowałam. W niczym mi nie pomógł i palę nadal. Rozmawiałam o tym z ginem a on stwierdził, ze jeżeli zajdę w ciąże a mam takie problemy z rzuceniem to lepiej palić ale chociaż ograniczyć do możliwego minimum.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ