X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masaże wewnętrzne nawet ból głowy potrafią uśmierzyć :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Masaże wewnętrzne nawet ból głowy potrafią uśmierzyć :P
    A wiem, wiem ;D zazwyczaj jak boli głowa wolę naturalny masaż niż tabletkę ;D

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo kochane !

    Ja powracam do starań po 2 miesiecznej przerwie... no juz prawie 3 miesiecznej. :-) Też się tak nakręcałam i jak dotychczas to miałam urojone ciąże hehe ale jak można inaczej jak tutaj każda się stara i nakręca nawzajem :P ! Zobaczymy co będzie teraz hmmm jestem po @ :P

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój właśnie mnie przed chwila wymasowal i nasmarowal bo już nie daje rady a na południe do pracy :-( a jeszcze musze iść się wykąpać, obiad zrobić, dom ogarnąć chociaż to chyba on zrobi bo Ja nie jestem w stanie się schylac ani nic.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia tak zaznacz jako plamienie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wróciłam dziewczyny :) Lekarz powiedział, że jest małe prawdopodobieństwo że jestem w ciąży. Na pewno jestem w 2giej fazie cyklu a w lewym jajniku rośnie sobie małe jajeczko ;D Okres może pojawić się tuż tuż (może dlatego mnie tak boli podbrzusze) niech już się pojawi ten okres i zaczynam nowe marcowe starania ;D Powiedział żebym pojawiła sie u niego 2tygodnie po spóźnionym okresie ;D albo jeżeli będziemy się dlugo starać.
    Podpowiedział mi jak badać szyjke macicy i dodał że ja ją mam wysoko więc ja się sama nie wybadam. Mam sobie odpuścić:D Więc na marzec zrywam z mierzeniem temperatury też będę obserwowała śluz ;D

    aniacicha lubi tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:34

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka ja też mam ostatni dzień luteiny;)
    Okres w piątek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Agnesia obyś już nie musiała w nowym cyklu nic obserwować :)

    A ja dziś ostatni dzień luteiny i czekam na @. Mam nadzieje, że szybko przyjdzie, żebyśmy mogli działać dalej :)

    Fajnie by było jeżeli za 3dni nie pojawi się @ to 28.02 zatestuje , będę prawdopodobnie w 10dpo ;D

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:34

    cl2sjfv.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój okres sobie w ch***ze mną pogrywa ! Wczoraj mi spadła temperatura , mowie o małpa przyjdzie nareszcie i zaczniemy znów starania z Cło a dziś skok ... Według ovu mam 10dpo ale Ja sadze , ze miałam cykl bezowulacyjny chociaż miałam ten bol owulacyjny lekki kolo 22 DC ale jestem na tym cyklu bez cło a w 9 DC lekarka powiedziała ze nie ma dominującego pęcherzyka i nie będzie owulacji dlatego tez malo się przejmuje i czekam na @ , dziś 9 dzień po odstawieniu luteiny jestem ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia to czekamy na dalszy rozwój wydarzeń :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) my też z mężem staramy się o dzidziusia :) niby to dopiero 4 miesiąc starań ale ja się niecierpliwię już bardzo, pewnie jak każda z Was :) ja jestem na dupku, kończę go brać w poniedziałek za tydzień i zobaczymy co będzie :) mam nadzieję, że jeśli ma przyjść @ to się szybko pojawi. Wcześniej brałam luteinę i małpa potrafiła przyjść nawet 6 dni po ostawieniu (gin kazał czekać z testem i tak 8 dni, ale już się człowiek zaczynał powoli cieszyć). Trzymam za
    Was kciuki!

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:35

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć snowhite :D


    A ja mam gorączkę:/ Jutro obudzę się specjalnie o 6:30 zmierzyć temperaturę zobaczymy czy jest wyższa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka22, u mnie jest tak samo z tym testowaniem :/ zrobię test bo myślę, że to już, i za godzinę dostaję @. Cóż, zawsze jakiś sposób :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj snowhite ;)

  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam w mieście rozliczyć PIT,a teraz się lenie, choć na egzamin pasowałoby się pouczyć. Jeszcze wieczorem do lekarza a potem do pracy na 22 mam nadzieję że się wyrobie. ja w tym cyklu nie mierze tempki, chodzę do lekarza na monitoring to sobie odpuściłam bo potem to tylko myślę czy spadnie, czy urośnie i schizuje.:-)

    Agnesia, zdrówka! :-)

    snowhite Witaj :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 13:47

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny, powiedzcie jak to u Was jest z tym mierzeniem? Jesteście systematyczne? Ja mierzyłam w listopadzie, grudniu i w styczniu i w listopadzie książkowy wykres, na usg pęknięty pęcherzyk, a w grudniu i w styczniu te wykresy powychodziły mi dość dziwne. Nie było wyraźnych skoków albo spadki po nich, ale nie byłam też taka systematyczna i miałam np większe odchylenia jeśli chodzi o godzinę pomiaru. Co jakiś czas badam TSH i prolaktynę, bo wychodziły mi podwyższone ale teraz po leczeniu (Letrox rano i bromek wieczór) wyniki się unormowały. Do tego biorę dupka przez 10 dni od 19 dnia, a wcześniej brałam luteinę. To mój pierwszy miesiąc z dupkiem i liczę że zrobi jakiś cud ;) Ale mój gin widział jak się tym bardzo denerwuję i powiedział, żebym na razie zaprzestała pomiarów, szczególnie jeśli nie są do końca wiarygodne i starała się tym nie denerwować i po prostu cieszyła się urokami małżeństwa ;) teraz jeszcze mierzę ale przypuszczam że termometr nie działa tak jak trzeba i sama nie wiem, chyba po prostu poczekam na @. Na szczęście męża mam spokojnego i stara się żebym więcej działała niż myślała ;)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia będziemy się cieszyć razem z Tobą .... obyyy... :)
    snowhite witaj w naszym świecie :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ