X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snowhite a temeprature zawsze o tej samej porze mierzysz? temp. może się zmieniać nawet w ciągu godziny. Ja od kiedy zaczął mi się okres spóźniać to przestałam mierzyć :P ale coś mi się zdaje, że @ ze mną sobie w kulki leci więc testu nie robie na razie. Nawet dziś w aptece odebrałam ziółka, które zamówiłam i zaczynam w następnym cyklu je brać. Będę musiała też wizytę u gina przełożyć przez to spóźnialstwo. Mam na 6.03 ale jeśli @ mi się jeszcze pospóźnia to nie ma sensu na monitoring iść w np. 6 dc

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki :))
    Ja już po obiedzie mój m poszedł do pracy a ja odpoczywam sobie :))
    Dziś 6dpt krzyż coraz bardziej mnie boli :/
    A od wczoraj mam takiego lenia ze hejjj

    Agnesia zdrówka i oby się ci udało :)
    Snowhite witam cie :)

    201510287051.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha to pewnie się udało :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    Hej kobitki :))
    Ja już po obiedzie mój m poszedł do pracy a ja odpoczywam sobie :))
    Dziś 6dpt krzyż coraz bardziej mnie boli :/
    A od wczoraj mam takiego lenia ze hejjj

    Agnesia zdrówka i oby się ci udało :)
    Snowhite witam cie :)

    To już niedługo beta Cię czeka:D Super! oby była pozytywna! ;D moja koleżanka dziś jest 3dpt i 04.03 ma bete czyli tak jak ja mam termin 2gi okresu :D jak jej się uda i mi to będziemy w takiej samej ciąży(tygodniu) :) Tylko jej tutaj nie ma na Ovu niestety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniacicha czekany na dobre wieści:)
    Piernicze testu nie robię jeszcze czekam do okresu,zaoszczędze przynajmniej jakieś 10zeta bo pewnie na jednym teście by się nie skończyło:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 14:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska, no właśnie w listopadzie o tej samej a potem mniej więcej o tej samej :P poza tym zdarzały mi sie czasem problemy ze snem i to też mogło zakłócać pomiary. Może wrócę do tego przykładniej od przyszłego miesiąca ale mam nadzieję, że nie będzie trzeba ;)

    Dziewczyny trzymam kciuki za dwie krechy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 14:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam opiernicz że obiadu nie robię :D chyba wstaje z łóżka boleści i ugotuje! :D

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz ja mierzę o 20, ale zacznę od przyszłego cyklu rano bo dziewczyny mówią, ze po min. 3 godz. snu najlepiej i no tej samej porze. Wcześniej myślałam, ze to bez różnicy aby pora była jednakowa. Pamiętaj, ze różne czynniki wpływają na temperaturę. Np. alkohol, zły sen, samopoczucie itd.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, czasem dla sprawdzenia mierzyłam zaraz po przebudzeniu i np po wyjściu do łazienki i już była różnica. U mnie też troche ta rozbieżność bierze się stąd, że mąż wstaje wcześnie do pracy i czasem się przy tym obudzę, a pomiar miałam zrobić np. za 1,5 godziny. I nie wiem czy takie obudzenie ma na to wpływ czy nie jeżeli nie wstaję z łóżka, ale np. nie mogę już spać. Najwyżej w następnym miesiącu zmienię godzinę na tą o której on wstaje :/

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby dziewczyny się udało
    Bete mam w piątek ale nie wiem czy w środę lub w czwartek zrobię sikańca
    Oszaleć można przez te dni

    201510287051.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha wrote:
    Oby dziewczyny się udało
    Bete mam w piątek ale nie wiem czy w środę lub w czwartek zrobię sikańca
    Oszaleć można przez te dni


    Trzymam kciuki! :-)

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! Dziewczyny, czy wniki testu po ok 15 min jest wazny? Zrobilam dzisiaj test i od razu pojawiła się jedna kreska, wiec go odłozyłam i jakies 15 min po tym zobaczyłam drugą bardzo bladą kreskę ! powtórzyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia wrote:
    hej! Dziewczyny, czy wniki testu po ok 15 min jest wazny? Zrobilam dzisiaj test i od razu pojawiła się jedna kreska, wiec go odłozyłam i jakies 15 min po tym zobaczyłam drugą bardzo bladą kreskę ! powtórzyć?

    Potworz najlepiej jutro rano

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ brak na razie. Witam nowe kobitki :) plkasia powtórz test jutro rano :)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia wrote:
    hej! Dziewczyny, czy wniki testu po ok 15 min jest wazny? Zrobilam dzisiaj test i od razu pojawiła się jedna kreska, wiec go odłozyłam i jakies 15 min po tym zobaczyłam drugą bardzo bladą kreskę ! powtórzyć?

    przeczytaj instrukcję. Wynik należy odczytać do 5 min chyba. Zrób test jutro rano. Powodzenia. Życzę II kresek

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko i nie robiłas testu?

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia wrote:
    hej! Dziewczyny, czy wniki testu po ok 15 min jest wazny? Zrobilam dzisiaj test i od razu pojawiła się jedna kreska, wiec go odłozyłam i jakies 15 min po tym zobaczyłam drugą bardzo bladą kreskę ! powtórzyć?

    ale widzę, ze tempka idzie ku górze więc nie stresuj się koleżanko tylko jutro się testem pochwal. Może zrób innej firmy.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Mordeczko i nie robiłas testu?
    Pisała że zrobi jutro! będę wypatrywała:D

    Obiad zrobiony i zjedzony :D mniaamki. Teraz mój robi sobie godzinna drzemke bo jest senny (chyba jest w ciąży) :D

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Pisała że zrobi jutro! będę wypatrywała:D

    Obiad zrobiony i zjedzony :D mniaamki. Teraz mój robi sobie godzinna drzemke bo jest senny (chyba jest w ciąży) :D
    Dobrą masz pamięć:)
    A wiesz niech zrobi sobie test może zaciążył :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Pisała że zrobi jutro! będę wypatrywała:D

    Obiad zrobiony i zjedzony :D mniaamki. Teraz mój robi sobie godzinna drzemke bo jest senny (chyba jest w ciąży) :D

    hahhaa ja się mojego też pytałam czy przypadkiem nie zaciążył bo coś go mdli :) A on mi na to zebym lepiej test robiła bo on nie ma zamiaru moich objawów osobiście odczuwać ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ