X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera Ja to samo miałam z wyprawka :P
    Chciałam juz teraz ale jednak chamowalo mnie wiele ...
    No pewnie , ze w domciu dużo lepiej człowiek dochodzi do siebie a w szpitalu ile można leżeć no ludzie.
    Mordeczko w piątek po południu: (


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kiedy zaczęłaś kompletować ?
    Ja niestety musiałam leżeć 5 dni bo mały miał żółtaczkę i to byłą masakra taż strasznie się chciało do domu żeby w domu się małym poopiekowac tak na luzie :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój na szczęście nie ma żółtaczki ale nie wiem co będzie za parę dni chociaż modle się by nic bo juz wracać tu nie chcemy .

    Ja zaczelam kompletować pod koniec 8 miesiąca jakoś . Wózek chyba w 8 poczatku kupiła tylko


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej jak teraz nie ma to już będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie :) U mnie z tym długim pobytem to tylko na plus było to, że mu kikut odpadł z czego sie ucieszyłam bo szczerze powiem może nie że się boje ale raczej to będzie jedna z nielubianych pielęgnacji
    Mi się wydaje że ja pewnie szybciej zacznę bo nie wytrzymam :P Chociaż najpierw poczekam na Baby Shower bo teraz w rodzinie mojego męża to modne się zrobiło i zawsze dla dziewczyn robi się imprezkę z prezentami i zobaczę co dostanę, a czego będzie jeszcze brakować :)

    Jeju zjadłam znowu pól granatu ale kwaśny był aż mi język ścierpł i zęby zaczęły trochę boleć bo wrażliwsze w ciąży mam :/ ale znając mnie to jutro znowu pół wpiernicze tak mi ostatnio posmakował :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona tak to jest jak sie jest w gorącej wodzie kąpanym ,nie No chuba takich kuzwa jaj nie bedzie bo chyba zwariuje :( 19stego mam wizytę mam nadzieje ze sie pokaże ładnie :) jak się czujesz i jak Oskarek??

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko ja mam 20 :)
    Zakręcona przynajmniej się D nacieszy Oskarkiem później będziecie codziennie razem. :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    aaa to już rozumiem :) pierwsze co pomyślałam że do szkoły na jakąś wejściówkę :P
    To szybko zobaczyłaś, ja już nie mogę się doczekać u siebie tego :P
    aż sie sama dziwilam ze tak szybko przyszly takie i w ogole jakiekolwiek ruchy, bo sie nastawialam bardziej na okolice 18-20 tygodnia.

    Do szkoly szybko sie cyhba juz nie wybiore :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 22:08

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was tak 'na szybko'.

    Ja będę malowała pokój jakoś po nowym roku. Maluch będzie mieszkał ze mną w pokoju więc niezależnie od płci będzie trochę różu - nie mam zamiaru zmieniać swoich mebli i kanapa jest różowa. :) Na podłodze mam stary parkiet, brązowy.. nie podoba mi się, ale drewno porządne, więc już zostanie. Za to ściany chcę zrobić szare - pokój jest duży, okna na 2 ścianach, cały dzień słońce - szary będzie wyglądał dobrze. No i w zależności czy będzie syn czy córcia, dobiorę do tego dodatkowy akcent kolorystyczny. :)


    My dziś po wizycie.. jestem taka szczęśliwa patrząc na zdjęcie maluszka. Machał mi rączkami i nóżkami <3


    No i teraz HIT - dostałam MMS od BYŁEGO (znacie sytuację). Wyobraźcie sobie, że wysłał mi zdjęcie syna znajomych.. tego którym się tak zachwycał. No kurwa, nie gada ze mną wcale i jeszcze taie coś... A on nie widzi nic w tym złego. ;/ Na złość mu wysłałam zdjęcie z usg naszego malca to się niby ucieszył, ale NIBY.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 listopada 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za typ. Zamiast cieszyć się że zostanie ojcem to chwali się zdjęciem obcego dziecka..
    Asmee śliczny widok co nie. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 4 listopada 2015, 02:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry piekne mamy i te przyszle:)) wy wszystkie pewnie słodko ślicie, A Ja znów nie mogę. Te mdłości Ale jednak ciesze sie, ze są. :) No i oczywiście co? Kolejna noc, spac mi sie chce jak diabli, A oczy jak pięć złoty... agrr.

    Ciężki Dzien za mną, takich zawrotów dostałam w lracy, ze aż mnie wcześniej wypuscili i mój po mnie przyjechal. Czy Wy tez tak mialyscie Juz w 6 tyvodniu?

    A więc, ze Jestem pierwsza w nowym dniu, życzę udanego i miłego dnia kobitki, bo jak wy wstaniecie, to Ja pewnie bede spac

    Buziaki kochane:*

    kamika23 lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 4 listopada 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 4 listopada 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee co za typ z niego :/
    Patutka mnie od początku męczą zawroty głowy a do tego zasłabienia dochodzą..

    Dzień dobry..

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 4 listopada 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czss zacząć 23 tydzien :)

    Heathera lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)

    Ona oj tam z dzieckiem tez można do szkoły iść :P Ja robiłam licencjat gdy urodziłam synka a teraz się wybieram za 2 lata na magisterkę jak już urodzę i wykarmię :)

    Asmee masakra co za dziad...wiem, że trudno ale olej go i ciesz się że np wizyta dobrze poszła i że wszystko jest ok :)

    Patutka mi się słabo robiło jak rano wstawałam i szybko czegoś nie zjadłam, teraz też czasem się zdarza. A bezsenności współczuję

    My zaraz jedziemy do banku...trzymajcie kciuki :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Hejo :)

    Ona oj tam z dzieckiem tez można do szkoły iść :P Ja robiłam licencjat gdy urodziłam synka a teraz się wybieram za 2 lata na magisterkę jak już urodzę i wykarmię :)
    W Polsce bym poszła, tutaj nie mam opcji takiej..

    A kciuki będą :)

    Heathera lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    Biedroneczko Oskarek mała maruda ale zastanawiam się czy nie po badaniach , szczepieniu w szpitalu ...
    Sutki mam poranione niesamowicie ...
    Mały śpi wiec lece się umyć szybko i poogarniac trochę po tym szpitalu

    Asmee co za koleś , no brak mi slow na niego: o ...
    Hera Ja teraz tez koncze szkole mając malucha: D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu witaj :) budowa domu... wiem co to znaczy i ile jest ciagle do roboty :) my juz na szczescie od dwoch miesiecy mieszkamy ! zycze wiec jak najszybszej przeprowadzki :)

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka:) wrote:
    Owu witaj :) budowa domu... wiem co to znaczy i ile jest ciagle do roboty :) my juz na szczescie od dwoch miesiecy mieszkamy ! zycze wiec jak najszybszej przeprowadzki :)

    zazdroszczę ! ja jeszcze z 1,5 roku kątem u teściów :(

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm. Mamuski mam do was pytanie mialyscie tak ze czasem zylki byly bardziej A czasem mniej widoczne?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka a gdzie dokładniej o tych żyłkach mówisz ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ