X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory, ze tak czasem myle literki ale pisze na tablecie i czasem tak mi wyjdzie niechcaco;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mozna rozpoczac leczenie tylko zawyczaj uzalezniony nie widzi problemu niestety;/

    My razem okolo 5 miesiecy ale dopiero 2 cykl z taka dokladniejsza obserwacja, niestety nie moglismy w pelni wykorzystac tego cyklu bo musze brac tabletki dopochwowe;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie,bezpieczentwo jest najwazniejsze, a moze akurat wtedy sie wezmie za siebie? Dzieci zmieniaja nie tylko rodzicow;)

    Wiem, ze mogasie takie zdarzyc ale musialabym miec pecha zeby w pierwszym cyklu mierzenia temperatur na taki trafic;/ no ale moglo tak byc;)

    A jak objawia sie niedoczynnosc tarczycy?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka tez dkugie cykle 35-38dniowe a ucb owulacja w takich dlugich cyklach wystepuje ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za błędy. , ale pisze z fona

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie na wszystkich to dziala;/ na moja ciocie podzialalo, tez miala takie ultimatum.

    Dzieki za artykul, zaraz sobie poczytam:-) ja nie mialam badanej tarczycy.
    A to lekatz wysyla na takie badania czy sama chcialas?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Evell tak występuje . Kiedyś na początku jak założyłam tutaj forum miałam wa cykle bezowulacyjne . Nawet objawów na owulację nie miałam szyjka śluz też na nią nie wskazywał a potem już wszystko normalnie . Ale też dziwaczne cykle miałam ale na szczęście już lepiej .
    Isia sama poszłam bo gin nic nie mówił a prosić się nie będę bo skierowania nie chciał nawet dać.

    U mnie wlasnie chyba nie wystepuje, wiesz ciezko mi to stwierdzic bo ja sluzu wg nie mam albo tyle co kot naplakal :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Pijesz siemię lniane albo dziurawca ? Mnie bardzo na śluz pomógł .
    A szyjka jak? Badasz sobie ?

    Siemie lniane pije moze od dwoch tyg dopiero a kiedy widac efekty ? Pije tez olej wiesiolek i inofolic do tego biore htz . Narazie nie widze pozytwow :-/ szyjke mam nisko zawsze chociaz dopiero sie ucze. Jak przywrocic sobie owulacje ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Siemię i olej z wiesiołka-efekty zauważyłam po miesiącu.
    Siemie raz dziennie, olej z wiesiołka 3 x 2 kapsułki więc dużo brałam :-)
    polecam też ocet jabłkowy z rossmana, i duuuużo wody. Śluz bierze się też z wody.

    Dzieki a ocet jak pic i na co pomaga ?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja boje sie, ze moge miec cos w stylu endometriozy bo mam akie objawy;/ moze tarczyce tez pojde zbadac ile landryneczka placvilas za badania?

    Co do sluzu to w tym cyklu bylo go bardzo malo, nic nie biore na poprawe ale mam zamiar;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno sobie kupie, oby podzialalo;)

    O myslalam, ze drozsze jest take badanie, chyba rowniez sobie zrobie bo na tych lekarzy to nie ma co liczyc, ze sami Cie gdzies wysla;/ najchetniej to by tylko recepty wypisywali;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Evell ja osobiście nie dałam rady z octem . A do szklanki wdoy łyżeczkę octu dawałam albo do litra wody łyżkę

    Zastanawialam sie nad tym octem ost ja oleju lnanego nie moge przelknac ochyda brr. Isia warto kochana zrobic tsh ja biore euthyrox25 bo mam mala tarczyce. W tym tyg mam zamiar zbadac prg i prolaktyne.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell Ja chyba miałam to co Ty. Niby to plamienie, ale krew była ciemna, jakby ze skrzepem. Po jakimś czasie okazało się, że rozpoczął mi się okres, a następny cykl był bezowulacyjny...Mam nadzieję, że u Ciebie to coś innego.

    To był akurat pierwszy cykl, w którym zaczęłam się dokladniej obserwować i dupa, kolejny był własnie bezowulacyjny więc jeszcze większa załamka.

    Dostalam luteinę na wywołanie @, a jak @ nie przyszla i poszlam go gin to okazało się, że ona (lutka) coś tam zrobiła ze wyroslo jajeczko :D

    Od kolejnego cyklu jak się nie uda mam już przepisaną clostilbegyt - to jest lek, który pomaga jajnikom z owulacją :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 22:56

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell chyba zrtobie, duzo nie kosztuje a warto weiedziec;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zycze Wam dobrych wynikow;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    150 to tez jeszcze nie jest jakas straszna kwota, pogadam o tym z moim ale mysle, ze tez powie zeby zrobic:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Evell Ja chyba miałam to co Ty. Niby to plamienie, ale krew była ciemna, jakby ze skrzepem. Po jakimś czasie okazało się, że rozpoczął mi się okres, a następny cykl był bezowulacyjny...Mam nadzieję, że u Ciebie to coś innego.

    To był akurat pierwszy cykl, w którym zaczęłam się dokladniej obserwować i dupa, kolejny był własnie bezowulacyjny więc jeszcze większa załamka.

    Dostalam luteinę na wywołanie @, a jak @ nie przyszla i poszlam go gin to okazało się, że ona (lutka) coś tam zrobiła ze wyroslo jajeczko :D

    Od kolejnego cyklu jak się nie uda mam już przepisaną clostilbegyt - to jest lek, który pomaga jajnikom z owulacją :)

    Tylko ze ja okres mialam 17 dni temu :-/naprawde nie mam pojecia czemu skad te brazowe plamienia ja clo bede miala prawdopodobnie od listopada choc mam nadzieje, ze nie bede juz musiala ehh to wszystko jest strasznie skomplikowane.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle starań by zobaczyć tą 2 kreskę na teście, potem kropę na USG i bicie serduszka...- tak wstępnie ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie staram rok juz na poczatku sie cieszylam, ze szybko zajde a tu dupa wiesz to strasznie boli czasami u mnie kolezanki odcrazu zaszly a ja mysle ile jeszcze przedemna ? :(

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ