X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia, dokładnie.
    Ja jak tylko pójde na swoje to bede robić u siebie i bede miała w nosie wszystko inne... a tak to wypada byc tu i tu i tam pomóc bo rodzice i tu też pomóc bo teściowa i w sumie tez tu mieszkam. Dylematy roku :/

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w sklepie mam troche do ogarnięcia:):)..
    wiecie dziś wychodze rano do pracy a w ucie pełno czerwonych balonów i wielkie serce na szybie z czerwonego brystolu przyczepione i napisane na nim Kocham Cię moja żonko:):)

    alez ten mój mąż jest kochany jadąc wczoraj wieczorem stał na tym mrozie i montował mi niespodziankę, normalnie jak w filmach...oczywiście rozpłakałam się z tego wszystkiego a ze mieszkam w centrum stałam się obiektem zainteresowań:):) balony rozdałam, babki idace do sklepu pogratulowały a ja jakoś tak straszniej tęsknie:):)

    wracam do zadań, trzymajcie się ciepło!!:*

    Buziulka lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama super niespodzianka :) Pozazdrościc :)

    Ja wysprzątałam całą kuchnie :D

    U nas też była opcja wigilii u nas, ale mama z siostrą nie przyjada bo auta siostra nie ma. Miała kupować ale stwierdziła, ze kupi na wiosne bo zimą i tak by stało. A teściowa, to same wiecie :P :D

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alez wy macie pecha z tymi świętami, ja spędzam od lat z mamą, tatą bratem i bratową. każde święta, każde wolne... i zawsze jest mega, własnie tak rodzinnie , ciepło, kazdy gotuje, robimy sobie prezenty, pijemy a w nocy idziemy na pasterkę....widocznie muszę to bardziej doceniać!

    a w tym roku jeszcze zabieramy rodziców na sylwka na sale:):) ...wsumie to zawsze najlepiej i najbardziej upijam sie z ojcem - mega człowiek!!!

    och alez ja mam rewelacyjną rodzinę!!- kurcze na refleksje mnie bierze:):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas do zeszłego roku też tak było. Babcia, ciotka z meżem, kuzyn, mama, siostry itd. W tym roku babcia pojechała do ciotki. Ja z siostrą się nie odzywam i tak to własnie w tym roku jest.

    Chyba zrobie tak jak mówicie. Powiem, ze robie świeta u nas i kto przyjdzie ten przyjdzie.

    Nigdy nie spędzaliśmy świąt z teściową. Raz byłam u niej w drugi dzień świąt i podziękowałam :P

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas teściowa jest sama. Jak zabiore swojego na świeta do moich rodziców to ona zostanie sama i cóż... mój uważa, że tak być nie może...
    ja znów z teściową nie mamy rewelacyjnych stosunków, raczej oficjalne.

    A u moich rodziców też nie jest fajnie. Mama wigilii nie zrobi bo ona ma prace i pierdzieli wszystko. Tata też nie bo nie ogarnie wszystkiego, zrobi conajwyzej dla siebie i tyle. Poza tym wiecie co jest miedzy moimi rodzicami, sodoma i gomora i to wszystko tak wygląda do niczego. Z rodzinnych, fantastycznych świąt zostanie zwykła prowizorka.

    A mnie się marzą takie święta jak kiedyś. Pełne miłosci i radości, na wsi u chrzestnych. Ale te czasy mineły. Muszę teraz sama na takie zapracować u siebie ale ciągle wiatr w oczy

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myśle, ze to jak zaprosze moją rodzine to mojego też by wypadało a tego to ja nie zniose. Czyli najlpeszym rozwiązaniem jest jechać do mojej famili, a siostrunia niech sobie idzie do rodziny Dareczka. O! To jest mój plan :D

    Moja chrześnica ( córka tej mojej jakże inteligentnej siostry) miała komunie w tym roku, więc kupiłam jej telefon. I wiecie co ? Ona już nie ma tego telefonu !!

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale że popsuła czy jej zabrali? :>

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opcja dla wszystkich, ze niby ukradli :/

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :/

    to długo się nie nacieszyła telefonem

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama ja podejrzewam jescze inną opcję, ze sprzedali ... :/

    Żal mi jej bo matka wiecznie na nią morde drze i w ogole... Kiedś to ona była taka kochanitka taka fajna, a teraz to się taka pyskata zrobiła :/

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 lat ma. Hehe nie przejmuj się :D

    Jej matka jej ciągle mówi "Ciocia już Cie nie kocha, ciocia woli Kacperka :/ Kacper to też mój chrzesniak syn drugiej siostry. Zawsze traktowałam ich równo. Prezenty na azdą okazje mieli zawsze kupione za tą samą kwotę.
    W zeszłym roku na gwiazdkę kupiłam jej na allegro wielką pake ciuchów (bo wiecznie marudziła, ze Julka nie ma ciuchow) to mama tylko kilka razy ją widziała w tym co kupiłam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 13:23

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama z tego wszystkiego to żal tylko dzieci.
    Najlepsze jest to, ze opieka społeczna wie co tam u nich się dzieje i nic z tym nie robią :/ Dzielnicowy tak samo :/

    Macie Kochane jakiś sprawdzony przepis na bigos ? :>

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie też nie robiłam, a w internecie jakieś takie dziwne te przepisy :P

    No to kochane chwalić się która tu bigos sama robiła :P

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też własnie myślałam, ze pewnie D robiła i ma przepis :D

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A % to chyba wyparowywują podczas gotowania ? :>

    Upiekłam babeczki :) :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć laseczki, dotarłam do domu objadłam się jak głupia stwierdziłam, że ma dieta nie ma sensu bo jak planuje wkońcu zajęść w tą ciąże to i tak przytyje więc sensu brak:)

    i tak się połapałam,że mam 13 dc więc czas zaczać chlipać czerwone wino na endo:)

    no to znów zdrowie za endo...alez ten czas leci!!:):)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama zdrowie za Twoje endo :)
    Czas nie leci, a zapierdziela kochana :P

    No i po cóż Ci dieta, dietą to Ty się po porodzie zajmiesz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 17:45

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczęta moje , własnie podpatrzyłam watek o żelu conceive plus o tym co lubia w nim plemniki zyć...i wiecie te dziewczyny co pisały, że kupiły i zobacza czy działa dzieci juz porodziły...myslicie , że to zbieg okoliczności? cholera chyba czas kupic ten zel, macie go?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 17:46

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kupowałam jeszcze :) Ale czytałam o nim. Jest ogólnie chyba dość drogi, ale podobno działa.

    20140607580117.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ