X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to masz cierpliwosc ja wczora robiłam na gebe i cycki co by do góry szły a nie na dół ale po 5 min wszystko mnie obsesyjnie swedziało jak zawsze i zaczełam tak drapać ze wszystko prawie miałam za paznokciami...takze lipa...

    a widziałas moje włosy nowe?

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:00

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:00

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie one w kartonie zapakowane..nie przegladam ich

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:00

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no też myśle ze takie ładniejsza maluje sie jak tam wyjdzie...a smutna czy ja wiem taka ma gęba:) bella powróciła w leasing wzieła auto..wiesz ona naprawde jest chora w październiku pisała ze jeszcze 6/8mies i awansuje a tu leasigi na porsche masakra ...martwi mnie to cholera wie kiedy odjebie jakiemus członkowi rodziny...nigdy nic nie wiadomo przeciez ta chyba całe zycie nie była stuknieta....ech ide po wino chyba:)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:00

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :*
    podczytuje was ale ost coś mało się udzielam co tam słychać ?? jak przygotowania do świąt ?

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:01

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was :)

    na dworze zimno, ja się smarkam strasznie..
    oklular mnnie wkurza, bo gdzie wchodzę do pomieszczenia to zaraz ślepota totalna (zaparowane szkła).. ale juz zamowiłam swoje oczy wiec mam nadzieje, że przyjdą niebawem.

    wczoraj pochowaliśmy prababcie... było smutno...
    moja babinka.
    poszłam nawet do spowiedzi i wiecie co?
    nie dostałam rozgrzeszenia :P
    szał ciał :P myślałam, że to się nie zdarza :P

    u mnie świeta zaczeły się na zrobieniu bigosu i na razie na tym sie konczą. :P u H temat świat jest baaaardzo unikany wiec nie drąże no a u rodziców bede musiała pomóc w zrobieniu Wigilii. A potem to nie wiem. Nawet nie wiem gdzie spędze Wigilie.
    ale za to sylwestra spędze z POLSATEM ha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc buziulka, u mnie wieje jak vholera orkan nadchodzi:):)
    ogólnie taki mam dzisiaj nieład, ze chyba do pacy nie pójde -zobacze
    a w nocy mało nie zeszlam na ból brzucha...i sniło mi się ze zaszłam w ciaze z Polą alez to miłe było:):) choć sny sa na odwrót wiec pewnie do tego nie dojdzie:):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez wieje...
    niż Aleksandra nadchodzi czy coś w tym stylu... a niech mnie nawet porwie :D

    a ciąża w śnie oznacza szczęscie :)


    chyba wyprzedaże ruszyły z kopyta :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 08:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie lekko juz do mnie docierają newsy o obnizkach:):) a to pada na strasznie zły grunt:)..isc do tej pracy nie isc...losie, chyba jednak pojde mój biedny rypie od 5 w monahium na budowie a ja co...chyba poleze

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    czesc buziulka, u mnie wieje jak vholera orkan nadchodzi:):)
    ogólnie taki mam dzisiaj nieład, ze chyba do pacy nie pójde -zobacze
    a w nocy mało nie zeszlam na ból brzucha...i sniło mi się ze zaszłam w ciaze z Polą alez to miłe było:):) choć sny sa na odwrót wiec pewnie do tego nie dojdzie:):)

    przyszła mama, mi się dziś śniło że urodziłam i nie nie miałam pokarmu, ale jakoś wyjątkowo duże to moje dziecko było :)

    a tak w ogóle CZEŚĆ!


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe D. ależ nam się we łbach juz miesza:):) zamiast śnić o jakiś przystojniakach, zabawach, podróżach to my o ciążach i dzieciach jakbyśmy mało tego za dnia przerabiały:):)

    jednak poszłam do pracy siedzę sącze kawe ciekawe ile wytrzymam:):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*

    A ja nawet nie wiem czy wieje, ale chyba nie bo nie słychać ani nie widać na drzewach. Słońce świeci :)

    Mnie to się poród wczoraj śnił, że nie mogłam urodzić, a jak już niby zaczęłam to kazali przestać. Ogólnie wszyscy pacjenci byli jakby w jednym pomieszczeniu :D

    Miłego piątku :)

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem strasznie rozbita po takich snach, przez cały dzień później nie wiem co mam ze sobą zrobić.

    Przyszła mama, jakie słodkie zdjęcie <3

    Cześć Moni! :)

    monia91 lubi tę wiadomość


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wynalazłam takie:):) tez mnie urzekło:):)..tak własnie będę cholera w końcu pić kawe z moją Polusią:) ...a że mój ciemny brunet nawet pod czarnego zajezadza to kolor włosów się zgadza:):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to jak się obudziłam to mi się śmiać chciało. Ja to jakoś odpyscilam nawet tempki nie mierze.

    Przyszła mama zdjęcie super :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widziałam własnie mońka że nic nie działasz....też to przerobiłam bo szczerze ta tempka to ...w dupe sobie mozna ja wsadzić....jak masz faceta pod reka to najlepiej się bzykac czesto mniej wiecej w owu i juz a później...czekac do terminu @...przed temp nawet wysoka nic nie wróży...niestety:)

    ale ja mierzę choć to tez takie mierzenie o różnych godzinach :):) jak mi sie wstanie:)

‹‹ 363 364 365 366 367 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ