Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemandero:):)
    wróciłam z hurt...urwanie dupy mam musze ogarnąć to troche i wrzucic na strone:):)

takze zdjecia wam wysle włosów ale jutro dziś za wiele na łbie:) ale jutro wysle powiecie jak mi tam w ciemnym bobie haha:):)

ciuchy takie ładne wszystko dla małej dziewczynki naodkładam dla mojej poli pewnie wiekszość i na sklep nie bede miała:):) własciwie to ja chora jestem bo tak się ciesz ze mam cos nowego dla poli a ciązy mej ni widu nie słychu:):)

miłego wieczoru bede zaglądała do was plotkary:):)

• monia91 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa widok super :)

przyszła mama ostatnio jakoś cicho się tu zrobiło :P

20140607580117.png
  • ewa81 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się dzieje w wątku "Dzieci urodzone w grudniu"..czytałyście to?

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia no cicho bo się mało udzielamy:):)

• monia91 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa nie czytaliśmy, a o czym to ?

Przyszła mama no dodawaj te foteczki no chce obejrzeć co upolowalas :) ;)

20140607580117.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie dodałam kilka ale coś weny nie mam mońka...naodkładałam dla poli zaliczyłam doła tzw glebę:) i sie wkurzyłam i zdjęć więcej nie robiłam buu ale strasznie mi!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam ten wątek z dzieci urodzonych w grudniu i jestem zszkowana normalnie.

przyszła mama:) lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło proszę kogo tu widzę?? i o jakiej porze?? zaginiona w akcji!!:*

buziulka ja tez czytałam nawet lekko olewająco się udzieliłam:):) olac to kazdy zyje jak chce ale fakt ta cała bella jakas pusta takie teorie prawiła, że włos się jerzył:):)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj spokoj :D
    masakra :D

nawet nie wiem jak mam to "skomentować "
    ale moze lepiej nie, bo znowu bedzie ze ""plotkary obgaduja za plecami" haha ;d

edit

z tym głębiem to byl strzal w dziesiatke :D
    az monitor oplułam :D

wyrwałam od mojego kompa to i jestem :))

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:33

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fajnie ze jestes ja jednak obaliłam lampke wina i nie wytrzymałam nawyzywałam ja jak prostak tą belle całą własnie teraz ale jak zobaczyłam co pisze to wiesz zagotowało mi się...ja tematu nie znałam i nikogo nie obgaduje buziulka jak kurwa mówi że nie sznuje dzieci z fundacji tvn to jest zimną wyrachowaną kurwa, daunem, którego tzreba było usunąc za wczasu i mówie to wszem i wobec!!:):)

buziulka a ty wiesz ze mam którtkie ciemne włosy??:):) ło matko nie moge sie przyzwyczaić:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wieeem :D
    wszystko czytam na bieżąco :D
    czekam na fotki ;)

tez kiedys bylam czarnula :D
    przypadkowo ale bylam :P

czytam tą dziewczyne z innych wątkow i normalnie pisze.. nie wiem co jej obilo w tym watku... schizofrenia? hmmm

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie odjebało buziulka tempa strzała a tamto uało się przypadkiem napisac:):)...czarnula nie jestem taki ciemny blond ale do tego jasnego co ostatnio był to dość duza różnica no i ta długość masakra włosy mogłam oddać na cele harytatywne tyle ich było:):) jutro sie wypindrzę i zdrobie zdjecie :):) może bella powie, ze jestem gruba brzydka i trzeba było mnie za wczas odizolowac:):)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    buziulka a jak w ogóle sie trzymasz? kiedy pogrzeb prababci? lepiej Ci juz troche?

• Isia93 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czytam ten watek. Psychopatki sa wsrod Nas! Masakra....

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w porządku ;)
    wracam na "dobre tory"
    miałam troche czasu "załamania" bo problemów znow od groma.. babcia, dom... ale co tam. Smutą i tak nic nie załatwie wiec lepiej żyć z usmiechem niż z puszczoną kwintą. ;)
    zycie ma sie jedno

pogrzeb babci jest w czwartek przed 14
    wypisałam sobie już wolne na ten dzień

cały czas o niej myślę i zastanawiam się gdzie teraz jest i jak jej tam jest, gdziekolwiek się znajduje..
    Mój twierdzi że siada mi psycha juz :P

ale mnie to strasznie ciekawi..
    kiedys interesowałam się tym, duzo czytałam o śmierci klinicznej ipodróżach astralnych :D można sie wkrecic :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 22:28

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka lepiej sie nie zastanawiać zbyt szczególnie ja jak sie zastanawiam nad tym bo 2 lata temu przerobiłam smierc babci, bardzo strasznie to przeszłam byłam jej ukochana wnuczką i takie tam....no własnie i jak sie zastanawiałam zagłębiałam to było gorzej, przestawiałam sie na myslenie pustaka twierdac ze skoro nasz taki fajny papiez tam chciał isc to i mojej babci jest zacnie:):) na spokojnie:*

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny , powiedzcie mi czy pecherzyk 28mm jest już za duży do pęknięcia?? jaki jest odpowiedni rozmiar?

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja własnie poczytałam i jest mi lepiej ;)
    wierze, że jest prócz naszego życia jeszcze coś większego :D
    i że wszyscy tam sie spotkamy :)

Kukułka, nie pomoge :P
    nie znam sie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kukułka mój by dawno pękł jakiś mega duży wychodowałas:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ginka mówiła że jest na pęknięciu, dość lakoniczne stwierdzenie.. dziś jest mój 15 dc test owu meeeega pozytywny.

‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego