X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdecydowałam - skoro i tak co miesiąc płacę za prywatne ubezp. medyczne to będę z niego korzystać aż mi się znudzi! zarejestrowałam się na poniedziałek do innego gina niż moja, pójdę, niech spojrzy na mnie "świeżym" okiem

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki ja dzisiaj od rana zabiegana, ale już siedzę i odpoczywam, @ nadal brak ;-) ale się nie nakręcam bo naprawdę małe szanse mieliśmy, to byłby cud chyba

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za godzinkę mykam na monitoring :) wczoraj się spiłam czerwonym winkiem :) i <3 nie było :) jakoś tak ostatnio nie umiem lampki wina wypić, zawsze miałam mocną głowę, a po tych lekach coś się mi pokręciło :) zasnęłam w sekundę :) za to wstałam bladym świtem i <3 było zaraz po śniadanku :) Laski kciuki zaciśnijcie, żeby jakiś ładny pęcherzyk się pojawił:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 14:07

    Tamka, Nenaaa, Cynamonek30 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka trzymam kciuki

    Anastazja tak wiem wiem, narazie cierpliwie czekam divers2325.gif

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, masz stalowe nerwy! ja już bym testowała ;)

    Chmureczka, kciuki zaciśnięte!

    a co do alkoholu, mam tak samo, albo to starość ;) albo euthyrox na tarczycę tak na mnie wpływa, pytałam nawet endokrynologa ale powiedziała, że pierwsze słyszy, żeby wyostrzał skutki spożywania alkoholu ;) natomiast tak mi się to pokrywa - kac gigant od czasu diagnozy niedoczynności

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieee, ja bywam zestresowana, ale nie jestem cały czas ;) a już szczególnie na imprezie ;)

    euthyrox zaczęłam brać jakoś w październiku 2012 i od tego czasu kiepsko się czuję nawet po lampce wina

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    euthyrox zaczęłam brać jakoś w październiku 2012 i od tego czasu kiepsko się czuję nawet po lampce wina

    Ja biorę tylko metforminę i inofolic, a w tym miesiącu było jeszcze CLO. Ja po lampce wina czuję się świetnie, zajebiście wręcz, bo pijana się robię jak szlag :) a jeszcze niedawno po całej butelce nic mi nie było!

    Właśnie wróciłam z monitoringu i pęcherzyk może i rośnie jakiś ale endo cholernie słabiutkie. Siedzę i wpieprzam migdały, zalewając je sokiem buraczanym. Wstrętne połączenie, ale czego się nie robi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 16:14

    Tamka lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...chmureczka wcinaj orzechy, pij soczek i winko, z pewnością endo "przytyje" :)
    Ale mam dzisiaj dzień... z serii "wszystko jest do d.upy"

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaa trzymaj się mnie dzisiaj głowa boli

    Chmureczka jest dobrze, w winko i orzeszki mniam

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety już po testowaniu - wynik negatywny ;( miałam takie przeczucie, ze to nie to :(

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Hmmm...chmureczka wcinaj orzechy, pij soczek i winko, z pewnością endo "przytyje" :)
    Ale mam dzisiaj dzień... z serii "wszystko jest do d.upy"

    Chciałabym by przytyło, może i nawet trochę wzrośnie, ale do soboty rana właściwie zostały tylko dwa dni, więc nie sądzę by się podwoiło! Nie mam złudzeń i tyle. Więc jak widzisz dzień też mam do dupy.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, przytulam :( W nowym cyklu musi się udać! Mocnooo ściskam piąstki za powodzenie :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Kochana ;)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Dziewczyny niestety już po testowaniu - wynik negatywny ;( miałam takie przeczucie, ze to nie to :(

    Ja też przytulam, wygląda na to, że w następnym cyklu obie będziemy walczyć dalej :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z Wami. W tym na nic nie liczę, temp. spada, cycuchy już od 14 dnia cyklu bolą jak na @, plamienia, śluzu nie było, dla mnie to on jest jednofazowy. Może następny będzie lepszy, czego Wam i sobie życzę!!!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, głupie to troszkę, a co jeżeli po troszkę dłuższym czasie pojawiła się 2 kreska? pewnie się nie liczy ;|

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka to może jednak jest szczęśliwe zakończenie ;) zrób jeszcze jeden test ;) trzymam kciuki !!!!!!!

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mi dziś głowa pęka na maksa i jak wróciłam z pracy to łyżkę kajmaku musiałam no musiałam zjeść :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 18:30

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka będzie dobrze ;) tylko nie wykup wszystkich orzechów, migdałów i buraczków ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, powtórz test jutro rano najlepiej! Niby mówią żeby nie brać pod uwagę tego co pojawia się po upływie wyznaczonego czasu ale...różnie u dziewczyn bywało. Kurcze, ciekawe jak to z Tobą w końcu będzie :) Oby po Twojej myśli ;)
    Lemurek współczuje bolącej głowy. Ale z tym kajmakiem to już po prostu u Ciebie zboczenie, haha :P :D :P

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ