X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o chmurka ja też mieszkam na południu Polski ale góry to lubię podziwiać na polanie :D

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    No proszę jakie aktywne trzydziechy, tak trzymać :)

    jak już nam się w końcu uda, to będziemy też aktywne czterdziechy :) dzieci w wieku wczesnoszkolnym dadzą nam przecież nie raz w kość :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie i siłą rzeczy człowiek odmłodnieje trochę ;) Ciocię mojego M. ciąża w wieku 43 lat super odmłodziła, Dziś młoda ma 9 lat a ciocia młoda mama nadal :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic polepszył mi się humor dzięki dziewczyny :*

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc papa

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc lemurek! Super snów życzę!
    Dobranoc Kobietki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 22:14

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) mam 37,2 - jest jakaś nadzieja, ale zobaczymy po testach, bo może mam jakiś stan zapalny czy coś ;) odezwę się wieczorkiem, a tym czasem miłego dnia ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ulala Alfetka, no tempka bynajmniej nie na @. Już nie kombinuj z żadnym stanem zapalnym :) Teścik rób! Może jest tam już mały Alfik :D Trzymam kciuki!!!

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam się i cofam o jakieś 6 stron, tyle naprodukowałyście!

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff, przebrnęłam.

    Alfetka, no i coooo??? gdzie ten teścik? miałaś robić? my tu przecież czekamy na PIERWSZĄ trzydziechę , która zapoczątkuje lawinę fasoliiii! ;)

    odnośnie lekarzy powiedziałyście chyba wszystko, nic dodać nic ująć. szlag mnie tylko trafia co miesiąc jak widzę ile mi z pensji ściągają na te cholerne składki, za tę kasę badałabym się prywatnie codziennie i jeszcze by mi zostało :/ a emerytury i tak nam nie wypłacą, bo niby z czego ...

    no ale mam fatalny środowy poranek więc nie będę się bardziej nakręcać , grr

    żądam tutaj pięknych serduch, dorodnych pęcherzyków, biszkoptu z KAJAKIEM (żeby zrzucić kalorie po kajmaku ;) i samych pozytywnych wieści!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 09:42

    Nenaaa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Nenaaa, ja może troszke przesadzam, ale uwierze jak zobacze dwie kreseczki ;) Tamka jesteś a wczoraj myślałam o Tobie, gdzie jesteś ;)

    Nenaaa, Tamka lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem , jestem, po południami słabo z czasem bo mamy masę roboty z tą zmianą mieszkań, sprzedażą, kupnem, kosztorysem, remontem, do tego jeszcze psina, która nie rozumie dlaczego spacer nagle miałby być krótszy skoro zawsze był dłuższy , a później padam na twarz i zasypiam w sekundę, uff

    ale kurcze czytałam o tych Waszych doświadczeniach hormonalnych, szczególnie Lemurka i zastanawiam się, czy bardziej się nie przebadać. Niby pęcherzyki są, niby owulka jest ale monitoringu jako takiego nigdy nie miałam..

    Tylko zastanawiam się, to jak to w końcu jest - mamy wyluzować, nie sprawdzać, nie myśleć, nie mierzyć czy sprawdzać dogłębnie co wiąże się z tym, że automatycznie będziemy non stop myśleć na temat zdrowotno-dzieciowy...

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo tak Tamka, co racja to racja. Poza tym coś w tym musi być, że nagle, z chwilą zaczęcia starań coś się zaczyna u niektórych mieszać, zmieniać itp. Ja wiem, że psycha ma ogromny wpływ na nas ale, że aż taki to w bani mi się nie mieści. Jak wyluzowac skoro coraz to nowe rzeczy nas zaskakują. Wypadałoby siedzieć cały czas na krzesełku w poczekalni u lekarza.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, a może jakbyśmy niczego nie zbadały, nie mierzyły tempki, nie poświęcały temu uwagi to by zaskoczyło?

    chociaż z drugiej strony, jak tak "beztrosko" starałam się kilka miesięcy i nic..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Tamka a jaki czas już się staracie

    ogólnie 10 cykl teraz, natomiast dokładnie to ciężko powiedzieć, bo mieliśmy przerwy, tzn. zaczęliśmy, później coś wyskoczyło i przestaliśmy, później znowu, później skoczyło mi tsh do, uwaga, 9 ! i znowu przerwa ale jak próbowałam podsumować te miesiące to wyszło mi właśnie 8, gdy logowałam się na owu, a teraz drugi cykl z owu mi się zaczął

    mnie również gin mówiła, żeby po roku bez ciąży się badać ale ja mam trochę problemów - niedoczynność, hashimoto, skrócona szyjka macicy więc od początku był we mnie lęk i być może to ten lęk jest przyczyną niepowodzeń :( ale jak się go pozbyć..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, lekarze jeśli kobieta stara się do pół roku czy tam roku często "wyganiają" z gabinetu i każą przyjść po tym czasie. Ale skąd wiadomo czy ten czas nie jest kompletnie zmarnowany i bezcelowy bo jakiś problem uniemożliwia ciążę. I tym sposobem wszystko na własną rękę trzeba załatwiać. Wszędzie krzyczą, że profilaktyka taka ważna... Taaa, a pójdzie taki jeden z drugim po skierowanie na jakiekolwiek badania i lekarz mu powie, że nie ma potrzeby... Co za szajs.

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meliska na mnie nie działa, perseny i inne tego typu też nie. Nic mocniejszego nie wypada brać bo się przecież staram :) To ja już nie wiem Kochane co robić, może zacznę walić rano setę % to mnie wyluzuje na resztę dnia :D :D :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...ale w sumie nie wiem bo może się potem okazać, że zamiast na porodówce, skończę na odwyku :P

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się właśnie zastanawiam, co wybrać - albo, jeśli ten cykl tfutfu, zejdzie na psy, olać pomiary tempki, liczenie etc. na jakieś 2-3 miechy i później się kompleksowo zbadać

    albo od razu się kompleksowo zbadać

    ale zaczyna mi brakować sił więc bardziej skłaniam się ku opcji nr 1

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie opcje są ok, Tamka :) Rób co Ci rozum i serducho podpowiadaja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 11:26

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ