X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka na Twoim miejscu poszłabym na Betę od razu, bez sensu wydawanie kasy na testy, a niepewność zawsze zostanie. Jak Ci wyszła blada druga kreska, nawet po czasie to może być coś na rzeczy. Dużo tu takich przypadków, poczytaj na forum :) Czasem po prostu tą drugą kreskę widać jak teścik wyschnie. Tak miała moja przyjaciółka jak zaciążyła.

Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    dziewczyny mi dziś głowa pęka na maksa i jak wróciłam z pracy to łyżkę kajmaku musiałam no musiałam zjeść :D

Pamiętaj: to nie kajmak a KAJAK wyjdzie Ci na zdrowie :)

lemurek, Tamka lubią tę wiadomość

Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
  • Nenaaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no zapomniałam, że istnieje jeszcze beta, więc Alfetka, na betę marsz!

bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemurek wsiadaj w kajak i pal ten kajmak!

lemurek, chmurreczkaa, Tamka lubią tę wiadomość

bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się zastanawiam, że chyba się teraz skupię nad utrzymaniem mego ciała w ryzach, żeby jakoś się prezentować na plaży ;) a muszę jakoś wyłączyć myślenie bo dłużej tak nie można, wszystko się kręci wokół starań:/

Nenaaa lubi tę wiadomość

• Alfetka Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta tzn. badanie z krwi? ;)

• chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    tak się zastanawiam, że chyba się teraz skupię nad utrzymaniem mego ciała w ryzach, żeby jakoś się prezentować na plaży ;) a muszę jakoś wyłączyć myślenie bo dłużej tak nie można, wszystko się kręci wokół starań:/

Szczerze, to nie działa :) Ja trzymam dietę, ale częściej myślę o starankach niż o jedzeniu :)

• lemurek Ekspertka

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem pójdę na kajak a w kieszeni schowam kajmak :D nigdy nie wiadomo co się stanie :D

chmurreczkaa lubi tę wiadomość

• chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Beta tzn. badanie z krwi? ;)

Tak Alfetka, powiesz że chcesz zrobić badanie betaHCG to od razu będą wiedzieć o co chodzi.

• Nenaaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, beta HCG, idziesz rano do laboratorium i prosisz o to badanie. Odpłatnie ofkors. Ceny różne, kilkadziesiąt zł.

bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka nie dołuj mnie :) zapiszę się na zumbe, step i siłownie - w końcu zakupione buty muszą się na coś przydać :D

• lemurek Ekspertka

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka biegnij do labo bo trzeba w końcu wypić pierwszy toast ;)

Nenaaa, Tamka lubią tę wiadomość

• Alfetka Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Kochane chyba sobie daruje, zrobiłam drugi test i 1 kreska ;| Chyba jednak będziemy musiały poczekać na kogoś innego do świetowania, z czego każdej z Was szybko życzę! ;)

• Nenaaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który to już dzień cyklu Alfetka? Bo tą tempkę rano miałaś fajną. Ale może Ty taki wysokotemperaturowiec :)

bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni po terminie ja mam 26 dniowe cykle teraz 29 dzień mam, nie właśnie zawsze mam normalną temperaturkę 36,6, chyba z hormonami na prawde coś się pogrzmociło :( no nic, do jutra mi przejdzie ;)

• Nenaaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie zagadka. A miałaś kiedyś, tzn w niedalekiej przeszłości, tak przedłużający się cykl?

bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy ;( ok, raz w sierpniu zeszłego roku jak jechałam na urlop ale stwierdziłam, ze to przez zmianę klimatu przesunął sie o 8 dni. ok 2 test druga kreska, może jednak zrobie tą betę, zaznaczam, ze po 15-20 min. druga kreska sie pojawiła, więc pewnie nieważny test ;|

• Nenaaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O cholercia, zrób Alfetka bete bo to bardzo podejrzane jest ;)

Alfetka lubi tę wiadomość

bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Nigdy ;( ok, raz w sierpniu zeszłego roku jak jechałam na urlop ale stwierdziłam, ze to przez zmianę klimatu przesunął sie o 8 dni. ok 2 test druga kreska, może jednak zrobie tą betę, zaznaczam, ze po 15-20 min. druga kreska sie pojawiła, więc pewnie nieważny test ;|

no tylko drugi raz to samo... jutro pędź na betę :) czekamy na pozytywne wiadomości.

Alfetka lubi tę wiadomość

• Alfetka Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię ale trzeba na czczo?

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ