X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja mam podobnie chmurka, muszę zluzować trochę bo osiwieję :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie podobno o to chodzi - koleżanka się starała usilnie, i tłucze mi teraz do głowy że najlepiej się nie starać bo tak po pół roku zaszła w ciąże i ma teraz 3 letniego szkraba;)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jedna z dziewczyn na forum mnie właśnie zagięła...
    Endo w 12dc 3mm, dwa dni później 5mm, kolejne 2 dni później i było 8mm. Może jednak nie wszystko stracone? Wierzyć w cuda?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    no i jedna z dziewczyn na forum mnie właśnie zagięła...
    Endo w 12dc 3mm, dwa dni później 5mm, kolejne 2 dni później i było 8mm. Może jednak nie wszystko stracone? Wierzyć w cuda?
    chmurka endo 12dzien cyklu 5mm 15dzien cyklu 9,9mm endo przyrasta!!!!!!I zdarza sie ze ladnie przyrasta,.,,,,

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uśmiałam się, tematy niby poważno-smutne ale tak piszecie, że chichoczę do siebie, dobrze, żem sama w domu ;)

    produkujecie tych stron tyle, że nie nadążam!!!

    i wiecie co , tak sobie myślę, ze naprawdę trzeba będzie zrobić jakiś zjazd , tak na 18te urodziny naszych fasoli ;)

    Nenaaa, Alfetka, justta, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka;) No zjazd koniecznie musi być jak już szkraby zechcą się pojawić :) Ja też cieszę japke jak czytam czasem nasze wypociny. Mamy tu chyba wszystkie chwilowe zaburzenia maniakalno-depresyjne wywołane staraniami ;) Od euforii po dołki.
    Chmurka pewnie, że wierzyć! Nic nie jest przesądzone.

    Alfetka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmueczka wierzyć wierzyć, wiara czyni cuda pray.gif

    Tamka taaaak zjazd musi być czymam_za_slowo.gif

    Nenaaa prawda można się nieźle uśmiać czasami z tych naszych wypocin jak to powiedziałaś

    Dzisiaj mam mega ból głowy, pęka mi normalnie http://smileys.sur-la-toile.com/repository/divers/zarbi-9782.gif

    Idę spać bo ledwo żyję, do jutra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 21:19

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Justaa nie jesteś sama, bo mi dalej wali w głowie..... jednak łykne jakiś specyfik bo nie zasnę, ale u mnie to potop więc zwalam na to :D

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, a nie masz takich bóli głowy przed @? tfutfu, oby to był inny ból głowy i @ nie nadszedł

    ale ja ostatnio zauważyłam, że dzień przed i w pierwszy dzień @ mam straszne bóle głowy, to chyba na skutek wahnięć hormonalnych i tutaj, jak Nena, powiem - starość, za dawnych czasów tak nie miałam...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, to chciałam Wam napisać, że moja gin dzisiaj mi powiedziała, że mam się wylogować z tego forum :) A ja jej nawet nie napomknęłam, o ovufriend :) Powiedziała, że za dużo internetowych informacji mam i to podnosi mój poziom stresu niepotrzebnie :) A ja jej na to, że z kim mam niby o tym wszystkim pogadać :) Powiedziała, żebym jej maile pisała :) Zawaliłabym jej skrzynkę i wyszła na idiotkę, więc jednak wolę być tu z Wami :D

    Qrczak, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    chmurka endo 12dzien cyklu 5mm 15dzien cyklu 9,9mm endo przyrasta!!!!!!I zdarza sie ze ladnie przyrasta,.,,,,

    matko, jak ja bym chciała by tak było też w moim przypadku :) Powiedz mi Kap bo jak dobrze pamiętam to znasz się na dietetyce... Myślisz, że takie wino wytrawne ale swojskiej roboty też może wspomóc endo? czy nie zaszkodzi? po podobno zakwasza organizm i nie wiem czy pić :) a innego już nie mam, wypite :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buźka idę spać a Chmurka może biegnij do sklepu po zapas ;) bo do soboty daleko ;)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, chmurka, dobra ta Twoja gin, nieźle Cie wyczuła, bo my to takie ekspertki domowej roboty jesteśmy :)
    Lemurek, dobranoc, obyś się obudziła jutro bez tego bólu głowy, tak samo jak Justta zresztą :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki, ostatnie siusiu z psem, a po drodze zakup wina w żabce, tak na wszelki wypadek, bo boję się tego domowego :) Potem spać bo na 3 do roboty. Długo się nie wyśpię :) Buźka i słodkich snów

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziewczynki rozpisałyście. Nie mam siły czytać. Przyleciałam się tylko przywitać. :)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Krokodylica i dobranoc wszystkim!

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc dziewczęta, wina swoją drogą bym się napiła

    i tym optymistycznym akcentem zegnam Was do jutra ;)

    ps. jak my byśmy się miały z tego forum wylogować?! przecież wątek trzydziestek trzeba przy życiu utrzymywać ;)

    Nenaaa, Malenq, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ból głowy przeszedł tak jak Tamka pisałaś chyba był zapowiedzią @ bo właśnie przyszła, i właśnie zaczynam nowy cykl - TEN CYKL ;-) jeszcze zdąże zatestować pod koniec kwietnia, chyba 30 ;-) bo moje cykle są 27 dniowe, tylko ten jakiś dziwny był dawno takiego nie miałam, ale cóż to już ten wiek hihi, pogoda świetna to i humor mi dopisuję i cieszę się wiecie, bo w końcu możemy zacząć te starania na dobre, miłego dnia laseczki divers2278.gif

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Justta, to powodzenia w nowym! Oby to był właśnie, jak to nazwałaś, TEN CYKL :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaa ja za ciebie też trzymam divers2342.gif a wykresik masz ładny i wiosna jest, i jakby można było się z tego forum wylogować, no jak bulbar-smiley.gif

    Nenaaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ