X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:

    Justta, Ty też tak miałaś?

    Alfetka ja miałam puste jajo płodowe, w 6 tygodniu dostałam lekkiego plamienia i poszłam do gina, zrobił usg i zobaczył że nie ma zarodka, samo jajo, obumarła ciąża i do szpitala na potwierdzenie i tabletki na wywołanie, a potem łyżeczkowanie, bo samo się nie oczyściło wszystko

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tak Ci współczuje ;( Przepraszam, nie powinnam pytać ;( tak dużo przeszłaś ;( ja mam mieć usg po okresie, który dostałam 2h temu i zobaczymy co zobacza ;| szlag...

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka trzymaj się dobrze że się skontaktowałaś z ginekologiem teraz wiesz co robić chociaż

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 19:49

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Lila, jak ładnie tam u Ciebie na wykresie :)
    Planujesz testowanko jakieś?
    Planowałam na wtorek ale wczoraj nie wytrzymałam i testowałam , niestety negatywny ale łudzę się że może było za wcześnie.. teraz czekam do terminu @ z testowaniem.

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nic mi się nie chcę, masakra, mam lenia na maxa
    Lila może za wcześnie jeszcze na test

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila, dobrze robisz czekając do terminu @ :)
    Justta, to witaj w klubie, też mam lenia okrutnego :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta mam taką nadzieję...

    Alfetka trzymaj się

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten leń to chyba dzisiaj jakaś choroba narodowa ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam ten sam problem, nie umiałam dodać postu...:(

    Alfetko Kochana, jak przeczytałam co napisałaś, to aż mi się słabo zrobiło i tak jakoś strasznie smutno. Mam nadzieję, że jesteś twarda i jakoś się trzymasz. Nenaaa dobrze Ci napisała, że takie rzeczy się zdarzają, niestety :( Sprawdź sobie te hormonki, ale pamiętaj, że nawet zdrowym kobietą zdarzają się ciąże biochemiczne. Wszystko będzie dobrze, jakkolwiek to brzmi. Wiesz chociaż, że możesz zajść w ciążę i pewnie szybko Ci się uda :D Przytulam mocno i trzymam kciuki by wszystko się ułożyło po Twojej myśli :)

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kładę się spać, noc w niedzielę jest dla mnie zawsze masakryczna i się nie wysypiam, muszę się wcześniej położyć, życzę dobrej nocki i trzymajcie się do jutra, jutro będzie lepszy dzień :-) narazie paaa

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Justta :)

    Dziewczyny a która wie jakie badania powinno się robić w II fazie cyklu? Wybieram się w piątek :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi Ci o hormony? Prolaktyne i progesteron na przykład chyba można :) Ale ja się nie znam :D
    Śpij dobrze Justta :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, musiałam pójść na shopping żeby poprawił mi się humor bo informacja od Alfetki + moja infekcja trochę mnie przybiły, już mam projekcje w głowie, że znowu będę miała złą cytologię i wytną mi całą macicę zanim zdążę zostać mamą, buuuu :( oczywiście przesadzam, ten cały proces chorobowy zanim doprowadzi do zmian rakowych trwa długo, ale mimo wszystko jestem narażona na to ryzyko i mam 100 myśli na minutę..

    do dupy to wszystko ehh

    Alfetka, silna z Ciebie kobietka, jak wszystkie zresztą, naprawdę, to co muszą dzielnie znosić babeczki to jest czasem nie do pomyślenia

    jeśli chodzi o starania to gin powiedział, że generalnie dramatu nie ma więc można aczkolwiek on nie zaleca, nie wiem, dzisiaj miałam zamiar wykorzystać męża na poprawę humoru, bo na noc aplikuję lekarstwo, mam je na 5 dni więc w czasie leczenia damy sobie spokój, ale sama nie wiem...

    Alfetka lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka, skoro gin nie zabronił kategorycznie to może próbuj :) A może zdążysz się podleczyć do owulki. Nawet nie myśl o złych wynikach, nie ma takiej opcji!!! Oczywiście, że będziesz mamą, to jasne jak słońce :)
    Ja też po dzisiejszym dniu zaczynam wątpić we wszystko...ale tak nie można...podobno...trzeba wierzyć, tak mówią :)
    Śpijcie dobrze dziewczęta!
    Alfetka, jeszcze raz mooooooocno przytulam...

    Tamka, Alfetka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Poronilam

    Tak mi przykro :(

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta

    mam nadzieję, że dzisiejszy dzień choć trochę lepszy będzie, tego i Wam i sobie życzę

    Nenaaa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane na szybko bo piszę z pracy. Byłam dzisiaj u znajomego ordynatora oddz. gin., jest wszystko ok., mówił, że hcg było troszkę za niskie, wiec widocznie organizm stwierdził, że i tak coś będzie nie tak z ta ciążą i postanowił ewakuować „problem”. W sumie dopiero to były pierwsze dni ciąży wiec nawet jakoś nie zdążyłam się z tą myślą oswoić, jest mi przykro, ale lekarz powiedział, że już mogę się zacząć starać w najbliższym cyklu ;) Mówił, żeby nie robić badań hormonalnych, bo skoro mam okres regularny tzn. że jest wszystko ok. Budujące i dało troszkę kopa, że następnym razem się uda! Wracam Kochane z Wami do starań, a wieczorem na pełną wizytę wpadnę ;)

    Tamka, chmurreczkaa, Lila84, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, podziwiam za nastawienie i siłę ducha i popieram na całej linii! będziesz majóweczką !

    Alfetka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę nam tego wszystkim ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Alfetka, super kochana, że lekarz dał Ci dużo nadziei i stwierdził, że jest wszystko ok :) Dzielna dziewczyna! Większość z nas ma już pozaczynane nowe cykle więc będziemy je gonić :) U mnie już temperatura spadła i walnęła o podłogę z wielkim hukiem. Czekam na @, chciałabym żeby przylazła dziś, miałabym już pierwszy dzień z głowy, ale ta jędza pewnie się jeszcze trochę podrażni ze mną :)
    Zobaczymy co maj przyniesie, mam nadzieję, że same dobre zdarzenia :)


    Alfetka, Tamka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ