X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa widziałam już ciążowe wykresy, w których tempka na moment wracała do parteru, tak więc póki nie ma @ nic straconego :) Ja też niby po owulce a tempka stoi w miejscu.

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Nenaaa widziałam już ciążowe wykresy, w których tempka na moment wracała do parteru, tak więc póki nie ma @ nic straconego :) Ja też niby po owulce a tempka stoi w miejscu.

    no właśnie, uważam tak samo, poczekamy zobaczymy - jutrzejszy dzień pokaże, może będzie kwietniowy psikus i skoczy ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee Chmurka i Tamka, przyjdzie, wszystko zapowiada @ :) No trudno no ;)
    Nie wiem jak Wy, ale ja jestem świr, więc wprowadzam te moje dane na 3 wykresy, jeden tu, drugi na Fertility i trzeci do aplikacji na android OvuView :D :D :P Tutaj owulkę wyznaczyło mi 10 dc, na OvuView 11 dc, a na Fertility na 12 dc, ocipieć można :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 12:44

    Tamka, chmurreczkaa, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i bądź tu mądra kobieto! od czego to zależy? od jakiegoś algorytmu mądrego informatyka, który zapewne nie jest kobietą i ma różne wizje kobiecej owulacji ;)

    swoją drogą Nena niezła jesteś ;) że Ci się chce!

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, wiesz Tamka, jak wklepuję tu to przy okazji też tam, dużo roboty z tym nie ma :) Za to co do poprzedniego cyklu wszystkie 3 były jednogłośne i zgodziły się ze sobą :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wyznaczyłabym Ci owu na 9dc ;) czyli jeszcze inaczej, natomiast te wszystkie programy potrzebują jak największej liczby danych czyli tempka, śluz, szyjka, test owulacyjny i najlepiej monitoring ;) wtedy jest to pewne, chociaż u mnie w zeszłym cyklu wystarczył śluz, tempka i test owu i ovu był pewny w wyznaczaniu mi owulacji

    chociaż tak sobie myślę, że u Ciebie prawdopodobny jest 13 dc ze względu na fazę lutealną - mówiłaś, że z reguły ma 12 dni, czyli żeby w tym cyklu też tak było, owu musiałaby być właśnie 13 dc - wtedy kiedy największy skok tempki i plamienie - ewidentnie owulacyjne

    ale ze mnie ekspert, ufff ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktorze, ekspercie Tamko :D, był moment, że też podejrzewałam 9 dc :) Ech...możemy sobie tak gdybać...:) W każdym razie bankowo od 9 do 12 była, jeśli w ogóle była, bo tego też nie można być pewnym :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieee, być to była na pewno, no nic, to czekamy albo na @ albo na zieleń, z naciskiem na to drugie ;) chociaż wiem, że ja też pod koniec zeszłego cyklu już wiedziałam, że się nie udało, po prostu byłam pewna no i miałam rację , nietety

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem pewna porażki.
    Widzę, że jednak poserduchowałaś wczoraj, super, u Ciebie już czekamy na zbliżającą się wielkimi krokami owulkę :) Musi ktoś ten kwiecień oznaczyć serduchem, no musi...:)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas ma chyba małego świra :) Nenaaa np. porównuje wykresy w różnych programach, a ja głupieję bo mi tempka po potwierdzonej owulce nie rośnie. Jakkolwiek śmiesznie to wszystko brzmi, to każda z nas przechodzi po prostu chwile zwątpienia i wtedy to naprawdę zwariować można. Obyśmy naprawdę już niedługo mogły się z tego wszystkiego tylko śmiać :)

    Nenaaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ja też biegam po różnych wykresach, porównuję, juz mi się niedługo te wykresy skończą, tyle już oblukałam :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, poczekamy zobaczymy- skoro ja nie wiedzialam ze jestem / bylam w ciazy a Wy tak to kto wie ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zobacz chmureczka - dzisiaj tempka wzrosła i jutro pewnie będzie jeszcze wyższa a przed owulką i w trakcie była cały czas na tym samym poziomie, to ciekawe

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    ale zobacz chmureczka - dzisiaj tempka wzrosła i jutro pewnie będzie jeszcze wyższa a przed owulką i w trakcie była cały czas na tym samym poziomie, to ciekawe

    nooo, bardzo ciekawe... myślę, że jakby nie te moje dziwne pory mierzenia to i pomiary byłyby bardziej wiarygodne. Może gdybym mierzyła zawsze miedzy 3 a 4 rano to tempka byłaby prawie cały czas na poziomie 36,1-36,2. Czym dłużej śpię tym wyższa tempka, nie licząc jednego dnia, gdzie chyba cały dzień miałam stan podgorączkowy. Także te skoki z I fazy cyklu są mało wiarygodne, chyba pozaznaczam na wykresie "ignoruj tą temperaturę... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 13:50

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka u mnie te temperatury też zawsze jakieś dziwne są, skaczą jak szalone, ale ja chodzę spać o różnych porach i czasami nie śpię pół nocy i to na pewno też ma wpływ, ale co ma być to będzie, czekam już na tego wymarzonego bobaska to w końcu się zjawi, jak u każdej z nas divers2346.gif

    Tamka, chmurreczkaa, Nenaaa, Alfetka lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te które brały wiesiołka miałyście przy nim wcześniejsze bóle jajników podobne do owulacyjnych? Ja tak mam teraz a dopiero 6dc już mnie zaczyna podolewać, czy to jest normalne? U mnie się zachmurzyło i burze zapowiadają może nas ominie, bo się boję ;-) a co u was co porabiacie ciekawego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 16:27

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta, ja nie pomogę, bo wiesiołek zacznę brać od nowego cyklu, już sobie czeka w szafce z lekami :) Ale żeby jajniki od niego bolały? Cholera wie...Na opakowaniu mojego wiesiołka pisze, że bierze udział w podtrzymaniu zdrowia hormonalnego :)
    U mnie lekkie zachmurzenie, ale burzy to raczej z tego nie będzie :) Poza tym mam zamiar wziąść się za jakąś konkretną i pożyteczną robotę ale nie wiem czy na dobrych chęciach się czasem nie skończy :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Dziewczyny te które brały wiesiołka miałyście przy nim wcześniejsze bóle jajników podobne do owulacyjnych? Ja tak mam teraz a dopiero 6dc już mnie zaczyna podolewać, czy to jest normalne? U mnie się zachmurzyło i burze zapowiadają może nas ominie, bo się boję ;-) a co u was co porabiacie ciekawego?

    Justta u mnie bóle jajników pojawiły się właśnie tak w 6dc, ale nie wiem czy to tylko zasługa wiesiołka, myślałam raczej, że przez CLO, choć jedno i drugie stosowałam pierwszy raz więc zwyczajnie nie wiem. W każdym razie też tak wcześnie czułam kłucie w jajniku.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dzięki za odpowiedź ;-) u nas już po burzy :-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ;) wreszcie mogę sobie poczytać i popisać z Wami ;) w pracy to mnie wykończą i tyle :/
    u nas teraz ostatnie krople spadają i niebo granatowo-fioletowo-różowe.

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ