X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 10 września 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Pozytywy mówicie ? U mnie załamanie jak narazie ...
    M... odebrał wyniki nasienia ... niby poczatek - ph, upłynnnienie jako takie - W NORMACH, ale niżej , cytuję : W PREPARACIE OBECNE POJEDYNCZE PLEMNIKI ... poza tym leukocyty 4-6wpw i nieliczne bakterie ... :(

    dzidzi nie bedzie, .. nie wiem , wysyłam męza do urologa, ale czy to cos da ... :(
    Maximka, a czemu do urologa, a nie do androloga? U mojego też było bardzo kiepsko - tylko kilka i do tego większość martwych. Androlog przepisał kurację na 3 miesiące i po kuracji wyniki miał ponad normę! Dodatkowo, często wynik badania zależy od próbki, od dnia. Może się okazać, że powtórzone badanie da zupełnie inne wyniki. Nie ma się co załamywać, trzeba działać.

    Iwka, Andzia33, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 10 września 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka - jest dokładnie tak, jak mówi Makak. Mój jednego dnia zrobił badanie i wyniki kiepskie. A powtórzył po tygodniu i były rewelacyjne!

    No i koniecznie niech idzie do androloga - to jest lekarz od męskich problemów, taki męski odpowiednich ginekologa :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak , Modelka ... dziękuje Wam ... faktycznie wyślę męża do androloga ...

    Iwka, Makak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wizyta u urologa jest stratą czasu mówicie ????? Androlog od razu ? :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno - bo w nasieniu wykryto te leukocyty i bakterie ... tu tez zaradzi androlog ... ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 10 września 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka84 - tak, na wszystko androlog. Urolog to według mnie strata czasu, bo Twój nie ma chyba problemów z cewką moczową, tylko jakością nasienia. A od tego jest androlog.

    Z doświadczenia - androlog, u którego był mój mąż od razu powtórzył badanie, żeby mieć własne wyniki, więc dobrze by było, gdybyście się 3-4 dni przed wizytą wstrzymali z serduszkowaniem. Ale - o to wszystko można wypytać zapisując się na wizytę.

    Iwka lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Maximka84 - tak, na wszystko androlog. Urolog to według mnie strata czasu, bo Twój nie ma chyba problemów z cewką moczową, tylko jakością nasienia. A od tego jest androlog.

    Z doświadczenia - androlog, u którego był mój mąż od razu powtórzył badanie, żeby mieć własne wyniki, więc dobrze by było, gdybyście się 3-4 dni przed wizytą wstrzymali z serduszkowaniem. Ale - o to wszystko można wypytać zapisując się na wizytę.


    Dziękuję ... więc szukam po necie, gdzie w mojej okolicy takiego lekarza może złapać ...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 września 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działaj KOCHANA 0kiss3.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 10 września 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka, nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli masz gdzieś obok siebie klinikę leczenia niepłodności, to powinien tam być też androlog, ew. powinni z jakimś zewnętrznym współpracować.

    A powiedz o co chodzi z tymi leukocytami? Tzn. ile ich jest? Bo jeśli niewiele, to nie ma się czym przejmować. A jeśli więcej, to pewnie jakieś zapalenie. Może trzeba będzie posiew zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2013, 10:43

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś ma lekką załamkę...
    Znów kolejna koleżanka w ciąży, a ja tyle miesięcy i nic :/
    Buuuuuuuuuuu.
    Póki nie słysze jak wspaniale maja inne przyszłe mamy jakoś się trzymam, ale po takich informacjach zupełnie się rozsypuje :/

    Andzia33, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 10 września 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia, witaj w klubie ;) Myślę, że 99% z Nas czuje to samo. Kiedyś też się komuś pochwalisz, że Ci się udało :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 września 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka przytulam,ale tak jak dziewczyny piszą do androloga i będzie dobrze ,a na leukocyty mój m dostał antybiotyk na 3 miesiące.Powodzenia

    Nadia głowa do góry niedługo my będziemy chwaliły się ogromnymi brzuszkami!
    A gołąbki bardzo lubię jeśc ,ale robic już mniej.

    maximka84, Makak lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 10 września 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    To wam ciekawostke powiem, ze moj lepiej @ wyczuwa niz ja! W ubieglym cyklu czul ja dzien przed, ale ze testowac chcialam, to mi nic nie mowil. Dopiero po fakcie, jak juz sie splakalam, to mi sie zwierzyl z przeczucia i ze nie chcial mowic, zeby mi przykro nie bylo.
    pewnie masz niezłe humorki wtedy ze taki ekspert z niego , albo sprzątasz jak szalona :P

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Maximka, nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli masz gdzieś obok siebie klinikę leczenia niepłodności, to powinien tam być też androlog, ew. powinni z jakimś zewnętrznym współpracować.

    A powiedz o co chodzi z tymi leukocytami? Tzn. ile ich jest? Bo jeśli niewiele, to nie ma się czym przejmować. A jeśli więcej, to pewnie jakieś zapalenie. Może trzeba będzie posiew zrobić.

    Wykryto 4-6 leukocyty wpw, a na poprzednim wyniku miał ich 8-10 :||| i nieliczne bakterie jeszcze pisze. Ja jestem ze śląska, i nadal szukam tego androloga ...
    Tylko zastanawiam się czy nie iść do naszego lekarza 1-szego kontaktu - baaardzo dobry lekarz - i może zna jakiegoś androloga dobrego, gdzieś bliżej, bo na necie tez wszystkich nie ma ...

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 września 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój m też czuje @ bo zawsze się wtedy pokłócimy,hyba on ma pms razem ze mną

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 10 września 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Wykryto 4-6 leukocyty wpw, a na poprzednim wyniku miał ich 8-10 :||| i nieliczne bakterie jeszcze pisze. Ja jestem ze śląska, i nadal szukam tego androloga ...
    Tylko zastanawiam się czy nie iść do naszego lekarza 1-szego kontaktu - baaardzo dobry lekarz - i może zna jakiegoś androloga dobrego, gdzieś bliżej, bo na necie tez wszystkich nie ma ...

    Czyli leukocytów jakoś strasznie dużo nie ma (norma to chyba do 5 wpw). Ja z przeciwnego końca Polski jestem, więc w wyborze androloga nie mogę pomóc :(

    maximka84 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    kooochany... ;)
    Blysk_kotka wrote:
    pewnie masz niezłe humorki wtedy ze taki ekspert z niego , albo sprzątasz jak szalona :P
    Po prostu James Bond, ten ze Skyfall! :-P Tak go ostatnio u mnie w robocie ochrzcili i dla mnie zostaje, choc z prawda sie mija. ;-)

    Andzia33, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia wrote:
    A ja dziś ma lekką załamkę...
    Znów kolejna koleżanka w ciąży, a ja tyle miesięcy i nic :/
    Buuuuuuuuuuu.
    Póki nie słysze jak wspaniale maja inne przyszłe mamy jakoś się trzymam, ale po takich informacjach zupełnie się rozsypuje :/


    przyjdzie taki dzień, że i my Tobie będziemy zazdrościć fasoleczki, zobaczysz ;D

    Iwka lubi tę wiadomość

  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 10 września 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie traćcie nadziei :)
    Mi się udało- mam fasolkę:) dzisiaj odebrałam wyniki beta HCG - 7,78 :)
    Przesyłam Wam ziieloonee wisruski ;* Oby i u Was pojawiły się zileone kropeczki w tym cyklu ;*

    biedronka1982, celia, Blysk_kotka, Makak, Mili, Modelka, Andzia33, MalutkaEve, Iwka lubią tę wiadomość

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona kropeczko gratulacje !!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ