X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja już okres mam za sobą więc zostało tylko działanie, ale czuje sie jeszcze bardziej zmęczona i zestresowana jak przy ostatnim staraniu, więc może sie nie udać, nie stresuje sie tym żeby zaszła tylko tym co mam na co dzień.

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 9 września 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z natury jestem bardzo niecierpliwa, a te kolejne cykle ciągną się niemiłosiernie. Jak sobie pomyślę, że muszę odczekać kolejny miesiąc ... ehhh :/ Nie wiem jak się tu nie stresować i wrzucić na luz ;)
    Ja najchętniej codziennie robiłabym jakieś badania, by tylko nie siedzieć bezczynnie. Czy to już początki paranoi? ;)


    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 9 września 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    skad taki pesymizm od razu - skąd wiesz, że nie trafiliście w TEN Dzień ? :) Wiesz, tak całkiem nie ufaj temu co wyznacza OVU ... trzeba mieć na to poprawkę, to tylko program ... a organizm nasz to jednak organizm ... ;)
    więc luuuuzik :D

    Echhh no to trzymajmy się i oby do piątku :P

    No dobra, to zakładam, że może jednak nam się poszczęści tym razem ;)

    Eh, do weekendu jeszcze tyyyyyyle czasu, a do urlopu całe 3 tygodnie :( Jak żyć? ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudy z Was sa, wiecie? ;-P
    Trzeba szukac w zyciu poztywow. Ja np. kupilam sobie dzis nowe majtki. Mala rzecz, a cieszy! A jak wieczorem jeszcze swoje zadanie spelni, to juz w ogole pelnia szczescia! :-D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 9 września 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Marudy z Was sa, wiecie? ;-P
    Trzeba szukac w zyciu poztywow. Ja np. kupilam sobie dzis nowe majtki. Mala rzecz, a cieszy! A jak wieczorem jeszcze swoje zadanie spelni, to juz w ogole pelnia szczescia! :-D
    znajdź mi pozytyw, luby będzie jutro , @ już puka do drzwi i jeszcze pokusiło mnie iść na solarium i teraz mam wysypkę na tyłku mimo że to była tuba stojąca -szlag ;p

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    znajdź mi pozytyw, luby będzie jutro , @ już puka do drzwi i jeszcze pokusiło mnie iść na solarium i teraz mam wysypkę na tyłku mimo że to była tuba stojąca -szlag ;p

    Zazdroszcze solarium, tez sie wybieram! @ pogon w cholere, to moze sie jeszcze z lubym na numerek zalapiecie! Oby!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny pozytyw: Blysk_kotka, wykres moze plaski, ale za to jakie cycki! :-P A w gore to co ma isc, to tez idzie hehe! :-D

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 9 września 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znając życie i mojego to nawet jak @ będzie to mi nie przepuści, już on coś wymyśli :D poza tym będzie tu przynajmniej 2 tyg, więc nadrobimy co trzeba. Nie ma opcji dodania tylu serduszek na wykres :D i to mnie cieszy

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i masz kolejny pozytyw kobieto! A wiedzialas, ze dobry plywak, to i Morze Czerwone przeplynie? :-P
    Ale mam dzis humorek! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2013, 17:30

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 9 września 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam kolejny pozytyw - wróciłam zmęczona, zła i głodna do domu, a tu czekały na mnie gołąbki made by moja Teściowa :)

    maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 9 września 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też pozytywnie - gdy tak przeglądam tematy widzę mnóstwo starszych wpisów z aktualnymi, ciążowymi suwaczkami :) I naprawdę bardzo to budujące, gdy czyta się "staramy się 8 cykl..." - wypowiedź sprzed kilku miesięcy a na dole "jestem w 6 tygodniu" :D :D
    Otucha leje się do serducha ;)

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Makak, Blysk_kotka, MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 9 września 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    To ja mam kolejny pozytyw - wróciłam zmęczona, zła i głodna do domu, a tu czekały na mnie gołąbki made by moja Teściowa :)
    pozazdrościć tylko ,sama bym zjadła coś takiego ehhh

    Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 9 września 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co wam powiem moj organizm zaskakuje mnie co miesiac wkoncu chyba wiem kiedy zbliza mi sie owulacja otoz nigdy tego nie czulam ale od jakis 2 cykli czuje bol w jajniku i bol sutkow nie calych piersi tylko guziczkow hehe chec na igraszki tez jest wieksza i sluz bardziej plodny przynajmniej tak mi sie wydaje mam nadzieje ze w tym cyklu tez tak bedzie i trafie wkoncu na ten dzien ktory sie okaze dla mnie szczesliwym

    Iwka lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 9 września 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka - czemu piszesz, że @ puka do drzwi?

    U mnie na razie spokojne wyczekiwanie i tylko nie wiem, czy kolejny test zrobić jutro (bo już nie wytrzymuję), czy w środę... Jakieś pomysły?

    A gołąbków, Makak, zazdroszczę - chociaż ja ostatnio na mięso mam małą ochotę. Ja mam za to pyszny dżem malinowy, który zrobiłam wczoraj ;)

    Makak, Iwka lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywy mówicie ? U mnie załamanie jak narazie ...
    M... odebrał wyniki nasienia ... niby poczatek - ph, upłynnnienie jako takie - W NORMACH, ale niżej , cytuję : W PREPARACIE OBECNE POJEDYNCZE PLEMNIKI ... poza tym leukocyty 4-6wpw i nieliczne bakterie ... :(

    dzidzi nie bedzie, .. nie wiem , wysyłam męza do urologa, ale czy to cos da ... :(

    Andzia33, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Hej :) Ja mam już na karku 32 wiosny i kilka miesięcy starań. Gdybym faktycznie fasolkowała za każdym razem, gdy czuję objawy ciąży, miałabym już pokaźną gromadkę ;) Co by zupełnie nie sfiksować z niecierpliwości liczę na wsparcie od Was kobitki :) Nadziei nie tracę.


    Słusznie napisane ;D

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 9 września 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Blysk_kotka - czemu piszesz, że @ puka do drzwi?

    U mnie na razie spokojne wyczekiwanie i tylko nie wiem, czy kolejny test zrobić jutro (bo już nie wytrzymuję), czy w środę... Jakieś pomysły?

    A gołąbków, Makak, zazdroszczę - chociaż ja ostatnio na mięso mam małą ochotę. Ja mam za to pyszny dżem malinowy, który zrobiłam wczoraj ;)
    Bo ja mam krótkie cykle i drugi dzień mnie już brzuch boli na @ która zreszą już zawitała .. tyle miesięcu obserwacji a jedyne czego się nauczyłam to wyczuć @ na kilometr hehhe

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    a jedyne czego się nauczyłam to wyczuć @ na kilometr hehhe


    ooo ja mam tak samo ;) swietnie wyczuwam @ i mój mąż ma już tak samo ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ooo ja mam tak samo ;) swietnie wyczuwam @ i mój mąż ma już tak samo ;D

    To wam ciekawostke powiem, ze moj lepiej @ wyczuwa niz ja! W ubieglym cyklu czul ja dzien przed, ale ze testowac chcialam, to mi nic nie mowil. Dopiero po fakcie, jak juz sie splakalam, to mi sie zwierzyl z przeczucia i ze nie chcial mowic, zeby mi przykro nie bylo.

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kooochany... ;)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ