X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    justta samopoczucie super, trochę się zaziębiłam ale jakoś się nie przejmuję zbytnio :)
    Wysypka porządnie zbladła, przede wszystkim tam gdzie będę mieć odkryte - ramiona, plecy.
    Najgorsze plamki mam jeszcze na nogach i w okolicach intymnych ale tam nie będzie widać. I co najważniejsze - NIE SWĘDZI! :D

    Wczoraj nam przywieziono na nowe mieszkanie łóżko :D Narzeczony ma skręcać w sobotę :D Łazienka i kuchnia już urządzone, od przyszłej teściowej dostaliśmy kołdrę, poduszki, pościel i koc.
    Acha i kupiłam tapczan do salonu i zamówiliśmy meblościankę do salonu, także jak dobrze pójdzie to na wesele mieszkanie będzie gotowe, lub będzie gotowe tuż po weselu. :D Tak się cieszę że hej! :D

    No i w noc po ślubie mam zamiar już testować czy narzeczony dobrze łóżko poskręcał :PPP

    Super wiadomości tak trzymać divers2342.gif to już coraz bliżej do tego testowania ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 20:04

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiadaj jak przygotowania, wszystko pewnie dopięte na ostatni guzik;) o której godzinie bierzecie ślub? jak suknia - wtajemnicz nas troszkę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 20:05

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki :)
    U mnie w domu teraz panika przedweselna hehehhe :)
    Ja jestem wyluzowana ale mamusia szaleje :D

    Alfetka lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wszystko dopięte. :)
    Suknia przerabiana według moje widzi-mi-się, biała princeska z czerwoną kokardą, do tego mam czerwone szpile. :D
    Wesele średniej wielkości - około 100 osób, mam nadzieję że będzie super.
    Acha i jako że jestem motocyklistką będziemy mieli obstawę motocyklową, na razie mam zapowiedziane około 60 motocykli ale to zależy od pogody. :)

    Alfetka, Tamka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ;)
    pospałam troszkę ale dalej jakoś mnie łamie...

    Krokodylku dołączę się do pytania Alfetki o suknię? jakie teraz trendy?:)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Alfetka wszystko dopięte. :)
    Suknia przerabiana według moje widzi-mi-się, biała princeska z czerwoną kokardą, do tego mam czerwone szpile. :D
    Wesele średniej wielkości - około 100 osób, mam nadzieję że będzie super.
    Acha i jako że jestem motocyklistką będziemy mieli obstawę motocyklową, na razie mam zapowiedziane około 60 motocykli ale to zależy od pogody. :)

    Będzie mega zwłaszcza ta obstawa motocyklowa mi się podoba ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już opisałaś ;) no świetnie a jakie motory preferujesz?

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Alfetka wszystko dopięte. :)
    Suknia przerabiana według moje widzi-mi-się, biała princeska z czerwoną kokardą, do tego mam czerwone szpile. :D
    Wesele średniej wielkości - około 100 osób, mam nadzieję że będzie super.
    Acha i jako że jestem motocyklistką będziemy mieli obstawę motocyklową, na razie mam zapowiedziane około 60 motocykli ale to zależy od pogody. :)
    Ale bajecznie, Kochana i te motocykle - suuuper ;) jakbym zobaczyła coś takiego na mieście - to na pewno będzie robić ogromne wrażenie ;) Princeska mój ulubiony krój ;) a wesele duże, w porównaniu do naszego ;) Ale Ci zazdroszczę - super będziesz miała wspomnienia ;) a fryzura - powiedz coś jeszcze ;)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszystkie lubię :) Sama jestem chopperowa ale narzeczony woli ścigi więc mieszanka :D

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana drobna rada - miej awaryjnie drugą parę bucików, jakby te gdzieś obcierały czy cos - ja miałam i sie przydały - noc będzie dłuuuuga, a goście do białego rana ;) A i z parkietu Cię szybko nie puszczą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 20:13

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetko planuję irokeza i makijaż typu smoky, mocny i ciemny. :P
    Ja taki trochę oszołomek jestem, moja mama nie może przeboleć tych moich czerwonych butów, ale ja mam takie wizje i co poradzić. :)
    Fryzura pewnie też jej się nie spodoba ale ja wiem że mi pasuje i dobrze w niej wyglądam więc tak sobie obmyśliłam.
    Poza tym czerwone pazury i czerwony bukiet. :)
    Placuchy zamówione, menu wybrane. W sumie chyba wszystko gotowe. :)

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja polecam wkładki żelowe do butów można tańczyć cały dzień i całą noc i jeszcze dzień ;) u nas często wspominamy nasze wesele ;) cudowne chwile ;)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetko ja mam 4 zapasowe pary butów hehehhe.
    Bo te szpilki co mam do kościoła to są mega niewygodne ale są takie piękne że przeboleję. :) A potem zaraz wskakuję w sandałki. :)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhhh, zazdroszczęęęęę, tak bym chciała jeszcze raz! tfutfu, obym nie wykrakała, jeden maż mi wystarczy ;) ale ślub i wesele wspominam z rozrzewnieniem , było przecudownie!!

    pięknie będziesz wyglądała ale wiesz - teraz już nie dopuścimy - KONIECZNIE musisz nam później pokazać chociaż jedną fotkę!!

    ja miałam brązowe buty, brązową wstążkę przy bukiecie i suknię w takie grochy mieniące się, tzn sam dół , na czerwień się nie doważyłam bo to do silnych osobowości pasuje - do motocyklistki na przyklad ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 20:24

    Alfetka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, ze jesteś doskonale przygotowana ;) to bardzo dobrze, a poza tym z tego co opisujesz to będziesz na prawdę hardcorowo wyglądać, wiem ze nie będziemy miały okazji zobaczyć Cię ale na pewno będziesz czadowo wyglądać ;) z takim pazurem ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wspomnienia wracają, i tak jak mówi Tamka fajnie było by to powtórzyć - może kiedys na odnowienie przysięgi ;) chociaż nie wiem czy u nas się takie coś praktykuje ;)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moi dziadkowie mieli - 25 i 50 lecie pożycia, odnowienie ślubu w kościele i weselicho ;)

    Alfetka lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta ja chyba jedyna tak "grzecznie" / nudno wyglądałam ;)

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj, zazdroszczę, bardzo miła uroczystość, czasem zdarza mi sie zobaczyć jakąś pare, która mimo wieku - raz taka widziałam - na oko 80 lat szli za rękę - urocze ;) i to nie dlatego, że jedno z nich nie umiało utrzymać równowagi ;) ;D

    Tamka lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Aj, zazdroszczę, bardzo miła uroczystość, czasem zdarza mi sie zobaczyć jakąś pare, która mimo wieku - raz taka widziałam - na oko 80 lat szli za rękę - urocze ;) i to nie dlatego, że jedno z nich nie umiało utrzymać równowagi ;) ;D

    Alfetka uśmiałam się z tej równowagi ;-)

    Alfetka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ