X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Nenaaa, prawie zsynchronizowałyśmy sie ;) dasz znać później jakie "wrazenia" po wiesiołku. ja nie chciałam teraz próbować go brac bo muszę się przyjrzeć jak organizm się zachowuje w najbliższym cyklu ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, cieszy mnie bardzo Twój optymizm i dobre samopoczucie :)
    Justta Ciebie też za to podziwiam :) Uczę się tego od Was bo jakoś dzisiaj jestem podejrzanie szczęśliwa, mimo, że @ przylazła :P

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana grunt to pozytywne nastawienie ;) a może najbliższy cykl jest właśnie tym szczęśliwym ;) kto wie ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, standardowym badaniem palpacyjnym, bądź USG do rozpoznania tyłozgięcia.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, teraz mi rozjaśniłaś horyzonty :) moja mama ma tyłozgiecie i zastanawiałam sie czy ja tez mogę mieć je. A swoja drogą szkoda, że nie da sie nałożyć naszych wykresów na jeden, wiadomo by było kto na jakim etapie cyklu jest :)

    Tamka lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wrote:
    Zadam pytanie, które mnie nurtuje, kiedy lekarz jest w stanie stwierdzić czy posiada kobieta tyłozgiecie czy nie, widzi to na pierwszy rzut oka czy po usg?

    ALfetka ja mam tyłozgięcie i z tego co pamiętam to lekarz mi powiedział to przy badaniu na fotelu, ale miałam też robione usg to dokładnie nie wiem, ale z tego co pamiętam bo dawno to było to przy "badaniu ręcznym", że tak to określę ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, to by było genialne! mieć wszystkie kobitki na jednym wykresie, w różnych kolorach i widzieć, która co i jak ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mnie żaden gin. jeszcze nic nie mówił to chyba nie mam tyłozgięcia, ale w sumie chyba to nie robi większej różnicy.
    No ja też sobie tak Tamka pomyślałam, bo tak to zapominam, która z nas na jakim etapie cyklu jest :( teraz wiem, ze z Neną jesteśmy na tym samym, a reszta - musiałabym się cofnąć parę wiadomości wstecz.
    Ale pogoda - znowu leje... Nena podaruj nam troszke słońca ;)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, a prowadzisz wykres? bo ja lubię sobie zerknąć codziennie co tam się u każdej dzieje ;) ale u Cienie nie ma udostępnionego?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka zawsze możesz w nasze wykresy zaglądnąć i podpatrzeć ;-) a z tym tyłozgięciem to różnie bywa niektóre tak mają od urodzenia niektóre po jakichś infekcjach czy zapaleniach, ale większych problemów to nie robi, jeszcze zależy jak duże jest odchylenie, z tym że pozycje od tyłu są rekomendowane i leżenie potem na brzuchu, a nie świeca ;-), ale jak lekarz ci nic takiego nie mówił to pewnie nie masz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 18:37

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/slonce/slonce17_(www.e-gify.pl).gif
    Słońce dla Was :)
    0slonce.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 18:40

    Alfetka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka niestety nie mierzę temperatury od 3-4 miesięcy przynajmniej wiec nawet chyba się nie da udostępnić wykresów gdzie są zaznaczone tylko miesiączka, serduszka i śluz ewentualnie tabletki.

    7356a8a7482dfa348f513adf5b3d5893.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 18:41

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo, nie wiedziałam, to szkoda, przynajmniej wiedziałybyśmy który masz dzień cyklu ;) żeby mieć tu wszystko pod kontrolą ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    oo, nie wiedziałam, to szkoda, przynajmniej wiedziałybyśmy który masz dzień cyklu ;) żeby mieć tu wszystko pod kontrolą ;)
    Nooo, ja tak lubię mieć wszystko pod kontrolą 0dirol.gif :D

    Alfetka, Tamka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy ;) ale chyba siła Twojej sugestii podziałała, słońce świeci u mnie ;) jakoś jak słońce świeci, to mam lepszy nastrój, bardziej optymistyczny, więcej się chce ;)

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane będę po 20 ;)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    no to zazieleni nam się maj!!! Trzymam kciuki za kolejny cykl

    No jednak po prostu czekacie solidarnie na mnie :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Krokodylica co u ciebie? jak samopoczucie i twoja wysypka zeszła już?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta samopoczucie super, trochę się zaziębiłam ale jakoś się nie przejmuję zbytnio :)
    Wysypka porządnie zbladła, przede wszystkim tam gdzie będę mieć odkryte - ramiona, plecy.
    Najgorsze plamki mam jeszcze na nogach i w okolicach intymnych ale tam nie będzie widać. I co najważniejsze - NIE SWĘDZI! :D

    Wczoraj nam przywieziono na nowe mieszkanie łóżko :D Narzeczony ma skręcać w sobotę :D Łazienka i kuchnia już urządzone, od przyszłej teściowej dostaliśmy kołdrę, poduszki, pościel i koc.
    Acha i kupiłam tapczan do salonu i zamówiliśmy meblościankę do salonu, także jak dobrze pójdzie to na wesele mieszkanie będzie gotowe, lub będzie gotowe tuż po weselu. :D Tak się cieszę że hej! :D

    No i w noc po ślubie mam zamiar już testować czy narzeczony dobrze łóżko poskręcał :PPP

    Tamka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, qrcze takie emocje - pamiętam ;) Bardzo, bardzo się cieszymy z Waszego szczęścia a i meblowanie mieszkanka to taaaka frajda ;)

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ