X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka to ja też grzecznie ale na zdjęciach wyglądamy jak z "żurnala" i to cieszy ;)

    Alfetka lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to mieliście przynajmniej profesjonalną sesje, a ja stwierdziłam, ze nie bedzie czasu bo ślub o 16 i mieliśmy zrobić później i tak miną w czerwcu 4 lata, a sesji jak nie było tak ni ma ;) a to pamiątka, dla dzieci np ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 20:36

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze byłam w wc i na papierze wśród śluzu nitki krwi...... kurde mol co jest znowu grane, mam 9dc a tempka dziwna..... łojoj i jak tu człowieku nie wypij sobie !!!!

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie zastanawiające, może któraś z dziewczyn coś podpowie bo ja tu raczej jak się okazuje mam bardzo słabą wiedzę jak tak czytam niektóre wasze posty, a później szybko do wujka google co to jest

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie to wszystko brzmi, wesellicho pełną gębą :)
    Przyznam się Wam, że ja też planuję ślub z moim mężczyzną na wrzesień, z tym że tylko cywilny, bo oboje jesteśmy już po rozwodach. Mieszkamy razem, a ślub będzie po prostu kolejnym etapem naszego związku. Od dawna mówimy na siebie mąż-żona :) tak więc w naszym przypadku ślub chyba niewiele zmieni :)

    Alfetka, Anastazjaaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    kurcze byłam w wc i na papierze wśród śluzu nitki krwi...... kurde mol co jest znowu grane, mam 9dc a tempka dziwna..... łojoj i jak tu człowieku nie wypij sobie !!!!

    Lemurku mówią, że strzępki krwi mogą się pojawić podczas owulacji, tylko w 9dc, to trochę wcześnie...

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka to pewnie z dumnym brzuszkiem będziesz brała ślub ;) bo teraz będzie zielony kropek ;)

    Alfetka, Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ślubem myślałam że pozabijam teściów ;) wszędzie sie wcinali ;) były gorące momenty, przede wszystkim to Wasz ślub i nie dajcie sobie wejść na głowę ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Pięknie to wszystko brzmi, wesellicho pełną gębą :)
    Przyznam się Wam, że ja też planuję ślub z moim mężczyzną na wrzesień, z tym że tylko cywilny, bo oboje jesteśmy już po rozwodach. Mieszkamy razem, a ślub będzie po prostu kolejnym etapem naszego związku. Od dawna mówimy na siebie mąż-żona :) tak więc w naszym przypadku ślub chyba niewiele zmieni :)
    Cywilny nie znaczy gorszy, atmosferę tworzą ludzie - na pewno będzie cudowny ;)
    Tym bardziej, ze teraz nie koniecznie trzeba brać w USC ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 20:50

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Lemurku mówią, że strzępki krwi mogą się pojawić podczas owulacji, tylko w 9dc, to trochę wcześnie...

    no właśnie co prawda jakoś tak mnie muliło w jajnikach ale to za wcześnie !!! i mego mężusia nie m,a będzie dopiero w piątek :/

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Gratuluję, ja też slubowalam we wrześniu :)

    i ja wrześniowaaa! ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Hmmm na owulacje trochę za wcześnie, sama nie wiem od czego coś takiego, a nie dzwigalas czegoś ciezkiego
    Anastazja no właśnie nie dźwigałam niczego ..... choć może mnie przewiało i taki objaw, no bo czuje się grypowo :/

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Pięknie to wszystko brzmi, wesellicho pełną gębą :)
    Przyznam się Wam, że ja też planuję ślub z moim mężczyzną na wrzesień, z tym że tylko cywilny, bo oboje jesteśmy już po rozwodach. Mieszkamy razem, a ślub będzie po prostu kolejnym etapem naszego związku. Od dawna mówimy na siebie mąż-żona :) tak więc w naszym przypadku ślub chyba niewiele zmieni :)
    Ooo Chmurka, u mnie też w tym roku cywilny, ale daty jeszcze nie mamy :)
    Ja tutaj z Wami nie pdyskutuje o ślubach, podobno prawie każda kobieta od czasu bycia małą dziewczynką marzy o weselichu, białych sukniach, i tym podobnych :) Ja nie, ja się nawet lalkami nie chciałam bawić :D Dla mnie lalka to był najgorszy prezent jaki mogłam dostać. Nie wiedziałam co z nimi robić :) Ale rozumiem, że można tego chcieć i sama na śluby i wesela lubię chodzić :)

    Alfetka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nic straconego, ale jak tylko się Twój mąż pojawi w drzwiach musisz go dorwać ;) a tak swoja drogą nie wiem czy oglądałyście film Och Karol 2, był tam taki tekst (pewnie troszkę przekręcę) - tajemnica szczęśliwego małżeństwa - sex - nie ważne - choćby się waliło paliło codziennie sex ;) i dlatego pochowali "meża" w ubraniu chyba koloru purpurowego (musiałabym znaleźć ten kawałek na płycie) - niby jako męczennika :D

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja szwagierka miała ślub i wesele w zamku, właśnie cywilny bo oboje niewierzący są, było bosko! suknie balowe, fraki etc. jak w bajce, to było w lutym, sypał śnieg, uroczo

    Lemurku, faktycznie coś dziwnego, nasze cykle ewidentnie chcą się zsynchronizować!

    czy tylko ja mam wspaniałą teściową??????

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my w październiku i słoneczko świeciło na maksa ;)
    a długo przed terminem ślubu zapisywaliście się na salę? bo u nas to trzeba było się zapisywać 2 lata przed ;) ale ja tak nie chciałam czekać i wybraliśmy pierwszy wolny termin ;)

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    To gdzie jak nie w usc?
    A co jeśli chcemy wziąć ślub cywilny ale nie w USC tylko np: bezpośrednio na sali weselnej?

    "Art.58§3 ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego mów,i że Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, może przyjąć oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński poza lokalem USC (…) Osobą, która wydaje zgodę na zawarcie małżeństwa poza USC jest Kierownik USC, który może wyrazić zgodę na zwarcie małżeństwa, jeżeli przyszli małżonkowie zapewnią miejsce, gwarantujące zachowanie uroczystej formy ceremonii oraz jeżeli fakt ten nie zakłóci pracy USC."

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można poza USC, tak jak pisałam moja szwagierka miała w zamku

    nosz cholera, nie mam jak pisać bo pies mi się na kolana ładuje ze szczątkiem marchewki pluszowej, bawić się jej zachciało, waży 16 kg więc jej ciężar da się odczuć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 21:01

    justta, Krokodylica lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:

    czy tylko ja mam wspaniałą teściową??????

    Łączę się z Tobą, też mam taką teściową ;-)

    Tamka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie powinnam narzekać, pojechała ze mna na ginekologie w poniedziałek i siedziała ze mna 1,5h, czasem tylko ma odchyły od normy - z reszta chyba jak każdy.

    Tamka, justta lubią tę wiadomość

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ