X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    a muszę iść spać, bo znowu się popłakałam na filmie, nie wiem po co ja oglądam smutne filmy.... nic tylko potem mam opuchnięte powieki:/
    Jaki film Cię tak poruszył?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 22:17

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    ja miałam małe przyjęcie, a raczej obiad z poczęstunkiem, ale sala w restauracji wynajęta około 3 miesiące przed ślubem, myślę że to zależy gdzie kto mieszka, i jakie ma znajomości ;-)

    no może faktycznie w różnych regionach Polski inaczej się do tego podchodzi, bo u mnie wszyscy znajomi długo przed ślubem mieli już salę zamówioną.... a na komunie to samo 3 lata przed !!!!

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    no może faktycznie w różnych regionach Polski inaczej się do tego podchodzi, bo u mnie wszyscy znajomi długo przed ślubem mieli już salę zamówioną.... a na komunie to samo 3 lata przed !!!!

    to masakra

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Jaki film Cię tak poruszył?

    "Bez mojej zgody" o białaczce.... ja nie wiem co się taka płaczliwa zrobiłam ostatnio...

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    "Bez mojej zgody" o białaczce.... ja nie wiem co się taka płaczliwa zrobiłam ostatnio...
    Oglądałam, faktycznie wzruszający, nie dziwię się, ze uroniłaś łezkę...

    lemurek lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra mykam kolorowych i szalonych snów życzę ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Kobietki!

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    "Bez mojej zgody" o białaczce.... ja nie wiem co się taka płaczliwa zrobiłam ostatnio...

    A ja nie oglądałam, ale jak taki wzruszający to nie będę go oglądać ;-) bo sie zaryczę, ja czekam na film Niebo istnieje naprawdę i tam będę wyć ;-)

    Dobranoc Nenaa i lemurek też idę spać nie będę tak sama siedziała ;-) do jutra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 22:27

    lemurek lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta, zapodaj sobie jakąś komedię na dobry sen :) Ja tak chyba zaraz zrobię :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    kurcze byłam w wc i na papierze wśród śluzu nitki krwi...... kurde mol co jest znowu grane, mam 9dc a tempka dziwna..... łojoj i jak tu człowieku nie wypij sobie !!!!

    Hahaha to właśnie znak że trzeba się napić. :PPP

    lemurek lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Koniecznie wklej fotkę poweselna, uwielbiam oglądać zdjęcia z sukniami slubnymi ;)

    Hmmm no mooożeee mooożeeee ;)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Justta, zapodaj sobie jakąś komedię na dobry sen :) Ja tak chyba zaraz zrobię :)

    Właśnie szukam coś obejrzę, narazie paa do jutra kobietki

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    a jak dziewczyny z tą salą zamawiałyście 2 lata przed?

    My rezerwowaliśmy 1,5 roku wcześniej ale nie ze względu na salę tylko z innych względów (siostra narzeczonego brała ślub w tamtym roku i jego rodzina zawyrokowała że 2 śluby w jednym roku absolutnie nie mogą być).
    Ale jak rezerwowaliśmy salę to już terminy były pozajmowane na ten dzień co chcieliśmy.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja uciekam pod prysznic i spać. Jutro powinna przyjść @ a potem wesele i pierwszy cykl starań będę uważała za rozpoczęty :PPP Dobranoc dziewczynki.

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    witam Was pięknie w ten obrzydliwy dzień, tzn obrzydliwy pogodowo u mnie, mam nadzieję, że u Was lepiej

    Nena, odnośnie Twojego wypełniania trzech wykresów to przypomniała mi się wczoraj scena z filmu Her/Ona, u Was to może było jako Ella, jak facet dowiaduje się, że jego wirtualna dziewczyna zdradza go z jakimś tysiącem osób, to Ty nas tak zdradzasz z fertily i czymś tam jeszcze! ;)

    Justa, jak Twój mężczyzna pije browarek, to Ty winko czerwone łyknij, wyluzujesz, poprawisz endometrium , a jemu od jednego piwka nic się nie stanie ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Tamka, musicie mi wybaczyć ten mały skok w bok, obiecuję, że to nic dla mnie nie znaczy :) ;) Liczycie się tylko Wy, hehe :D Ale one tak kuszą...Do niczego poważnego między nimi a mną nie doszło :D Słowo harcerza :)
    U mnie pogodowo bez zmian, czyli ok :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, wybaczam ;)

    zazdroszczę Ci tego słońca! eh, spacer z psem w ulewnym deszczu to istna gimnastyka - w jednej ręce smycz, w drugiej parasol, trzecią trzeba po psie sprzątać, a czwartą dawać przysmaki jak jest grzeczny, akrobacja!

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że piąta i szósta ręką wolne :D Ale faktycznie fitness z rana masz zapewniony :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to można fitnessem nazwać - wlekę się smętnie, ziewając i próbując otworzyć oczy, a ona mnie ciągnie we wszystkie możliwe strony

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak nie fitness, to siłownia w takim razie :) Musisz stawiać opór gdy ciągnie, więc, tak czy tak, ćwiczenia masz zaliczone :)
    Dziś stwierdziłam, że owulkę to ja mam w czasie trwania @ :P Mam tak pięknie rozciągliwy śluz, jak nigdy później :D To dlatego nie udawało się wcześniej! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 10:18

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ