X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe, dobrze, że odkryłaś ten fakt ;) ale dla mnie to tajemnica - jak Ty potrafisz rozpoznać śluz w czasie @ ??? ja tam nigdy nic nie widzę poza czerwienią

    mnie za to wczoraj autentycznie zalał śluz płodny, czegoś takiego jeszcze nie miałam, aż mój mąż zauważył

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę na papierze, oprócz krwi, jest też dużo mega rozciągliwego śluzu zabarwionego na czerwono oczywiście, ale to tam wszystko się złuszcza, błona i inne, więc tak to sobie tłumaczę :)
    Zalał Cię płodny śluz, mówisz. To bardzo dobrze! Ja od wczoraj biorę wiesiołek, zobaczymy czy będzie poprawa :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że to lekarstwo mi tam zablokowało odpływ i dopiero wczoraj wieczorem puściło, więc potop był ;)

    niesamowite dla mnie z tym śluzem podczas okresu, ja tam naprawdę niczego nie dostrzegam, choć wpatruję się jak głupia , swoją drogą ciekawe dlaczego rozciągliwy teraz masz... to by znaczyło, że przewaga estrogenów teraz jest, może tak powinno właśnie być?

    czytałam , że przy krótkich cyklach nie ma tej pierwszej fazy niepłodności względnej, czy jak to tam się nazywa, tylko od razu są dni płodne, bo owulacja następuje szybko , może to z tego wynika?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "w krwi miesiączkowej znajduje się śluz, złuszczony nabłonek błony śluzowej macicy- jest to typowy obraz krwawienia miesiączkowego" - takie coś znalazłam, nie martwi mnie to w sumie, mam tak od dawna, myślę, że żadnej anomalii w tym nie ma.
    A z tą fazą niepłodności względnej to masz rację. Przy krótkich cyklach, dopiero bardzo długa obserwacja, przynajmniej roczna, pozwala podobno danej kobiecie zaobserwować, które dni tuż po @ są już płodne czy też nie, trzeba się dobrze poznać a ja jestem jeszcze raczkująca, więc u mnie każdy dzień do początku fazy lutealnej jest potencjalnie płodnym :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też trochę zgłupiałam w tym cyklu, bo gdyby nie moje wczorajsze bóle i pytanie na kwietniówkach o zapalenie jajników, to w życiu bym testu owulacyjnego nie zrobiła! owulację miałam mieć za tydzień i w sumie nie wiem, czy już była czy będzie ale raczej na pewno pojawi się szybciej, niż zakładałam

    jeśli była wczoraj, to ten cykl będzie miał 25 dni! takiego jeszcze nie miałam... to chyba ten duphaston takie cyrki wyprawia

    wróć, policzyłam jeszcze raz - 24 dni!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 11:16

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być tej długości Tamka, w każdym razie na pewno będzie krótszy :) Może faktycznie dupek tak miesza. Ja nigdy nie stosowałam, nie mam doświadczeń ale czytałam trochę i różnie dziewczyny na niego reagowały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 11:23

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ogólnie to mam wrażenie, że im więcej wiem, czytam, dociekam, tym gorzej dla mnie :) A mówią, że wiedza to władza i potęga :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Tak ogólnie to mam wrażenie, że im więcej wiem, czytam, dociekam, tym gorzej dla mnie :) A mówią, że wiedza to władza i potęga :D

    nie - wiedza i świadomość to przekleństwo! naprawdę, w każdej dziedzinie życia, już to dawno z małżowinem stwierdziliśmy

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    nie - wiedza i świadomość to przekleństwo! naprawdę, w każdej dziedzinie życia, już to dawno z małżowinem stwierdziliśmy
    To chyba od dzisiaj zacznę być całkowitą ignorantką :) Przynajmniej dłużej pożyję w zdrowiu fizycznym i psychicznym :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to miałabyś jak w banku, ale niestety - człowiek z natury jest ciekawski, a jak się w coś wkręci, to już dramat ;)

    a ja sobie właśnie uświadomiłam, że nie wiem, co robić z duphastonem! już brać? nie brać? czekać? ... chyba poczekam, jak jutro tempka będzie jeszcze wyżej, to uznam, że owulacja na pewno było i biorę

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może poczekaj jeszcze. Nie wiem jak jest z tymi testami, ale chyba jak wyjdzie pozytywny to owulka w ciągu 48 h nadchodzi?

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisane jest chyba na teście, jeśli dobrze pamiętam, że może być do 36 godzin

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja też mam tak jak Nenaa w czasie okresu śluz i to niezły bardzo się ciągnie ;-) a teraz obserwuję już początek śluzu myślę że płodny się zaczyna strasznie szybko, ale obstawiam też krótszy cykl w porównaniu do tego poprzedniego, normalnie czuje, że mam mokro jak nigdy a dopiero 8dc, myślicie że to możliwe? zaznaczyłam że to śluz kremowy, ale bardziej mi się wydaje wodnisty i może zmienię

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, mnie już nic nie zdziwi, moja owulka przyspieszyła o tydzień więc i Twoja może... dziwne rzeczy się dzieją w tym kwietniu ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że możliwe Justta, ta pierwsza faza zwykle nie jest stała, może być krótsza w tym cyklu i tym samym owulka może przyjść wcześniej. Działaj Kochana, bo nie znasz dnia ani godziny :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja tu głupia piszę!, że u Tamki i Justty ten cykl będzie krótszy. To będzie najdłuższy cykl z jakim miałyście kiedykolwiek do czynienia, będzie trwał kilkaset dni, z wiadomego powodu tak długi będzie :)

    Tamka, justta, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no raczej ;)

    chociaż szczerze mówiąc, to się mocno zastanawiam nad tym czy przy tych lekach , które stosowałam dowcipnie w ogóle jest szansa na cokolwiek, bo one chyba zakwaszają środowisko.. oczywiście gina podczas wizyty nie zapytałam, bo jak powiedział, że nie trzeba zawieszać starań to byłam cała szczęśliwa, pytania zawsze przychodzą mi do głowy, jak wyjdę z gabinetu ... :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Jak tam dzisiaj humorki? Mnie chyba ta pogoda dobija.. zimno, mokro.. normalnie usypiam na siedząco :/ a jeszcze 3 godz pracy przede mną :/

    Tamka z tego co pamiętam to owulka po pozytywnym teście powinna zagościć w 24-36h

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Pewnie, że możliwe Justta, ta pierwsza faza zwykle nie jest stała, może być krótsza w tym cyklu i tym samym owulka może przyjść wcześniej. Działaj Kochana, bo nie znasz dnia ani godziny :D
    Fajnie by było bo dzisiaj M przyjeżdza będzie około 2 godz w nocy to będziemy działać ;-) może ten wiesiołek tak działa na ten mój śluz, już mnie nic nie zdziwi, Tamta ty działaj bierz coś odkwaszającego na ten śluz

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Hej dziewczynki :)

    Jak tam dzisiaj humorki? Mnie chyba ta pogoda dobija.. zimno, mokro.. normalnie usypiam na siedząco :/ a jeszcze 3 godz pracy przede mną :/

    Tamka z tego co pamiętam to owulka po pozytywnym teście powinna zagościć w 24-36h

    Mój humorek nawet nawet, bo wczoraj miałam jakiegoś doła wieczorem, ale dzisiaj już ok, czwartek to się cieszę bo M będzie ;-), byłam na mieście przed chwilą a tam mnie zlało, deszcz masakryczny, ja pod parasolką ale i tak byłam cała mokra hihi, ale humor mi dopisuje, ja zrobię test owulacyjny pod wieczór mam jeszcze tych testów. Lila po pracy jakiś relaksik i będziesz jak nowa ;-)

    Tylko ja mam takie niskie temperatury? Byłam u was na wykresach i wszystkie macie powyżej 36, ale ze mnie zimna kobieta ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 13:43

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ