My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
-
WIADOMOŚĆ
-
hejka, witam wszystkie nowe i "stare" 30stki.
fatalnie się czuje, głowa napierdziela, krzyże bolą, a dzisiaj przychodzi rodzinka na "kawę" z okazji naszej rocznicy.
kawę...ta...musialam zrobic ciasto, salatki, zapieanki itp. nacharowałam się jak wół. plus sprzatanie . padam
dzisiaj ide na wizyte do przychodni, mam nadzieje,ze lekarz nie bedzie mial focha,ze chce chodzic i do przychodni i prywatnie, wogole nie wiem czy mu o tym mowic.
Czarnula, mam nadzieje,ze się juz dobrze czujesz. ja takie objawy mialam przy zapaleniu jajników. z przychodni zostalaam odeslana do szpitala z podejrzeniem wyrostka (bo mialam niby te bole otrzewnowe - bardziej mnie bolalo, gdy puszczala mój brzuch lekarka niz jak naciskala). koniecznie jedz na ostry. lekarz w przychodni moze zle zdiagnozowac
buziaki, wpadne pozniej;)Katjaa, Yasmin lubią tę wiadomość
-
Dzien dobry,
a cóż tu się wyrabia?! jakieś różowe fallusy z rana widzę, Anuśka znów oblała test, Czarnula obolała, Cymcia cichociemna, Blondik przy garach, no zostawić Was na jeden dzień!Nieukowa, Katjaa, Krokodylica, Yasmin lubią tę wiadomość
-
dzien dobry
U mnie wyrabalo temperature jak nigdy. Myslalam, ze dzisiaj zobacze moze 36,9 a tu 37,17 ! No to juz chyba nie mam watpliwosci
. chociaz uwierze dopeiro jak lekarz mi to potwierdzi. Zapisze sie na srode bo mam kupe roboty wlasnie do srody (musze seminarium przygotowac o swoim projekcie, ale mozecie sobei wyobrazic ze w weekend nic nei zrobilam bo nei to mialam w glowie!)
Biedronka - co z tego ze ci owul przesunal? Aha, i moj S w tym cyklu tez sie dziwil ze mam takei duze piersi
Cymcia - wyglada to u ciebei obiecujacoWiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 09:18
Tamka, Nieukowa, Katjaa, Yasmin lubią tę wiadomość
-
chyba mam termometr trefny, ale obiecalam sobie ze to juz koniec mierzenia bo niepotrzebnie sie "montuje" a stres mi nie jest potrzebny.
Poczekam do 15 i zobacze co i jak...Krokodylica lubi tę wiadomość
-
Najgorszy po urlopie jest powrót do rzeczywistości. Tak mi się nic nie chce... Co do fasoli złudzeń już nie mam, za to najchętniej pierdzielnęlabym to wszystko w kąt. Luteiny znowu nie wzięłam. Starość nie radość i pamięć nie ta... Widziałam że KotkaPsotka ma plusa, ktoś jeszcze? Co się działo?
Yasmin lubi tę wiadomość
******************************GANG18+***************************** -
cześć Smarcia, może walnij badanko progesteronu 7 dpo?
Lara, ja nie mierzę tempki bo moja też bywa durna, po co się stresować, trzymam kciuki za betę
ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy po L4 ale nie wiem, czy to dobry pomysł był... brzuch mnie naparza, mdli mnie, słabo, jeszcze jakaś babska infekcja mnie łapie, nie wiem skąd! bo seksu niet, na basen nie chodzęw jelitach coś mnie szaleje okrutnie, no po prostu nic tylko pracować
LaRa lubi tę wiadomość
-
smarta wrote:Najgorszy po urlopie jest powrót do rzeczywistości. Tak mi się nic nie chce... Co do fasoli złudzeń już nie mam, za to najchętniej pierdzielnęlabym to wszystko w kąt. Luteiny znowu nie wzięłam. Starość nie radość i pamięć nie ta... Widziałam że KotkaPsotka ma plusa, ktoś jeszcze? Co się działo?
I mam dwa minusy - to tak jakby plus
Dzisiaj wyjechałam do pracy i wylądowałam w labie. Dałam się pokłuć i jutro po 16tej będą wyniki. Wreszcie będę wiedziała co się dzieje bo wkur@#$ mnie ta niepewność już
Tamka współczuję. Weź sobie L4 na całą ciążę i leż i odpoczywaj...Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 11:02
Czarnula87, Yasmin lubią tę wiadomość
-
LaRa wrote:chyba mam termometr trefny, ale obiecalam sobie ze to juz koniec mierzenia bo niepotrzebnie sie "montuje" a stres mi nie jest potrzebny.
Poczekam do 15 i zobacze co i jak...Gratuluję jeszcze raz i trzymam kciuki za betę
LaRa lubi tę wiadomość