X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie z lekka z obiadem pospieszylam: my juz po! Teraz drzemka, a potem... <3
    :-D

    MalutkaEve, Katha81, maximka84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Ja sie z lekka z obiadem pospieszylam: my juz po! Teraz drzemka, a potem... <3
    :-D

    Hehe to podobnie jak u nas... Muszę pożegnać się czule z Mężem wyjeżdża na cały tydzień... Ech

    Matylda gratulacje!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Ja sie z lekka z obiadem pospieszylam: my juz po! Teraz drzemka, a potem... <3
    :-D


    a my już i po obiadku i po <3
    ;) ;) ;)

    biedronka1982, Iwka lubią tę wiadomość

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 15 września 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wam dobrze .... ja ostatnio na serduszkoawanie nie mam weny .... chyba @ zbliża się dużymi krokami ;P

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jest niestety, że przed @ się nie chce za bardzo ;)
    ale potem ovulka, więc będziecie pracować milosc.gif

    :P

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 15 września 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no na pewno :) odbiję sobie wszystko ;P

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 15 września 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zazdroszczę wam chęci. Mi cykl po cyklu coraz mniej seks smakuje :/ Ja się wyluzować, jak nie myśleć o dniach płodnych i nie kochać się z zegarkiem??? ;)

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Oj zazdroszczę wam chęci. Mi cykl po cyklu coraz mniej seks smakuje :/ Ja się wyluzować, jak nie myśleć o dniach płodnych i nie kochać się z zegarkiem??? ;)


    chyba się nie da. tzn. ja nawet nie wiem kiedy miałam teraz ovulkę, ale i tak podswiadomie myslałam, żeby sie udałooo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2013, 19:48

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 15 września 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 34 lata i 15 lat córkę. Też teraz staram się o drugie dziecko ale nie jest to takie łatwe,jak paręnaście lat temu. Chętnie dołączę do waszego grona:)

    MalutkaEve, Modelka, Iwka lubią tę wiadomość

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Izaczek :)

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 15 września 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Izaczek będziemy trzymać za Ciebie kciuki ;)

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 15 września 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Oj zazdroszczę wam chęci. Mi cykl po cyklu coraz mniej seks smakuje :/ Ja się wyluzować, jak nie myśleć o dniach płodnych i nie kochać się z zegarkiem??? ;)


    Wiesz mi też ciężko się wyluzować .... ostatnio bardzo bo mam problemy w pracy i ciąża byłaby najlepszym rozwiązaniem ....jak nie to będę musiała plany przekładać na inny termin..... więc tym bardziej presja ...

    Ale chyba tylko spokój nas uratuje bo ludzie mają jeszcze większe problemy ...
    heh dobrze, że jesteście ;) Zawsze możemy się wspierać ...w kupie ;P siła.

    MalutkaEve, Modelka, celia lubią tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 16 września 2013, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja - jakkolwiek to pewnie kiepski powód, żeby w ciążę zachodzić, to ja jednak też ostatnio po jakimś debilnym dniu w pracy wzięłam kalendarz i policzyłam, że jeśli zajdę w ciążę, to jeszcze tylko maks do marca/kwietnia będę się męczyć, potem zwolnienie na ostatnie miesiące i macierzyński...

    No i to mnie powstrzymuje przed zmianą pracy... bo jednak w ciążę muszę zajść już w obecnym miejscu, w nowym to jednak zbyt duże ryzyko.

    Ale staram się o tym nie myśleć :) Oczywiście się nie da, mój myśli tak samo jak ja i w czasie owulki tym bardziej. Tak już jest i tyle... Ja się po prostu staram serduszkować jak najczęściej, żeby z wprawy nie wyjść :)

    P.S. A już dziś seks będzie na pewno - zostało mi mnóstwo domowej roboty sushi z wczorajszej kolacji ze znajomymi, no i @ się wczoraj skończyła, a ja już chodzę po ścianach, bo dla mnie parę dni bez seksu to wieczność...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2013, 06:20

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 września 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    No i to mnie powstrzymuje przed zmianą pracy... bo jednak w ciążę muszę zajść już w obecnym miejscu, w nowym to jednak zbyt duże ryzyko.

    No proszę, skąd ja znam te myśli ;) U mnie sytuacja podobna. Co więcej, ja nawet zrezygnowałam z ciekawej oferty zmiany pracy, bo przecież nie przerwę starań, a zajście w ciążę na umowie próbnej nie ma sensu. No i tym samym stres i presja się potęgują :(

    Modelka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana <3 W Toruniu szaro, buro i ponuro :(
    Ja dziewuszki tak jak Wy też mam ochotę robotę już zmienić bo 4 rok tu siedzę i powoli zaczynam mam jej dosyć ale plan jest taki by najpierw coś spłodzić no i urodzić :)
    Kochane życzę udanego poniedziałku no i słoneczka radosne-sloneczko.gif

    Modelka, celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)
    Mnie z rano przywitała @@@@@, co z resztą mnie nie zdziwiło :)
    Humor doooobry, słonko za oknem , po pracy spotkanie z ludźmi z pracy, ogólnie, ... jest dooooooobrze :)
    Miłego dzionka :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 16 września 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie postanowiłam nie zmieniać dopóki nie wrócę z macierzyńskiego - tutaj, co by nie mówić, jestem w miarę bezpieczna, a przynajmniej tak mi się wydaje... I tak jestem pewna, że mój szef tylko czeka, aż się pojawię z brzuchem (bo w zeszłym roku za mąż wyszłam), nawet na takie komentarze sobie pozwala (chociaż oczywiście nie do mnie) i "dzięki" temu o podwyżce mogłam zapomnieć...

    Ale jednak to nie to samo co stres związany z nową pracą, no i niepewność starań na umowie próbnej.

    Zresztą - naprawdę, jak zajdę w ciążę, to chodzę do pracy do 6 miesiąca i ani dnia więcej, a potem idę na macierzyński. Czyli - czeka mnie dłuuugi odpoczynek od tego miejsca!

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie podobnie z praca, tzn wolalabym zostac do ciazy tutaj gdzie jestem, bo przysluguje mi macierzynski i mam calkiem niezla sytuacje, bo pracuje tylko 4 dni w tygodniu, w moim miasteczku, jest to wygodne i z zarobkow tez jestem zadowolona. Problem lezy gdzie indziej - to co robie mi nie odpowiada, duzo rzeczy mnie bardzo stresuje i ja sie znowu boje, ze nie zajde jak nie zmienie pracy - wszystko przez te nerwy i stres. Dzisiaj na przyklad odpuscilam sobie prace, bo mam takie biegunki, ze boje sie wyjsc z domu...a wczoraj zjadlam zdrowo marchewke i brokuly na obiad...

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 września 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to u mnie jest na odwrot. Mam super prace ktora niedawno zaczelam i szkoda by mi bylo to zostawiac:/. Czasem mysle nawet ze jednak powinnam odlozyc starania ale potem myle ze jednak czas leci i wole miec dziecko bo potem moze byc jeszcze trudniej. Ale szczerze to nie placze jak @ przychodzi i mysle sobei ze to kolejny miesiac w pracy:)

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka zazdroszcze...chcialabym kiedys znalezc prace, o ktorej bede mogla powiedziec to samo. Poki co mialam trzy i trzy nie trafione, ale z kazda nastepna jest coraz lepiej. A moge zapytac co robisz zawodowo?

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ