X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widzisz, a u nas tylko ja ciągle zatroskana i ciągle się zastanawiam, czy to normalne...
    mój Ukochany to jest bardzo spokojny i mówi, że na pewno wszystko będzie dobrze i że będzie niedługo Tatą blizniaki.gif

    hehehe ;D optymista ;)

    Andzia33, Katha81, Modelka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was dziewczyny :)

    My starmy się od 3 cykli - a już na CLO - ten lekarz kazał odpuścić bo endo było cieniutki a przy pierwszym cyklu z CLO w 12 dc było 13 mm a teraz w 8 dc tylko 5mm.
    Po ostatnim cyklu wczoraj sporo rozmawialiśmy i chyba ten cykl po prostu sobie odpuścimy , ja tylko będę mierzyc tempke zeby zobaczyć jak bez żadnych leków zachowuje się moje ciało, i zrobie sobie testy owu zeby zobaczyć czy będzie skok.
    J apo ostatnim cyklu chyba chce odpocząć za bardzo się nastawiłam i po wczorajszym ujemnym wyniku całej nocy nie przespałam...
    Od Poniedziałku Michał ma urlop i chyba się przejedziemy w góry trochę odpocząć :)

    Pozdrawiam

    MalutkaEve, maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspaniały pomysł z tym wyjazdem! jeźdźcie, zrelaksujcie się, spędźcie razem trochę czasu..

    wiem, że ciężko o tym wszystkim nie myśleć, ale może akurat taki relaks wpłynie na Was pozytywnie!
    61wakacje.gif


  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 13 września 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ania, jak ja bym chciała sobie gdzieś wyjechać :( A tu doooopa. Chłop nie może nigdzie jechać, urlopu i tak ni ma, pieniądze na inne rzeczy musimy zbierać... A tak mi się marzy choć kilka dni kompletnego relaksu..ah... :)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Michał dostaje urlop wtedy kiedy jest przestój także też nigdy nic nie można zaplanować :) teraz tez dostał tylko 5 dni a pewnie następy dostanie gdzieś w styczniu lub lutym :) bo w wakacje o urlopie może zapomnieć... ja to inna sprawa- prowadzę działalność i sama normuję sobie czas pracy ...jednak sama nigdzie nie pojadę.. a musimy odpocząć bo ostatnio było ciężko.. trzeba sobie zaliczyć restarta :)

    Makak, Iwka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 13 września 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Restarty często kończą się II kreseczkami ;)

    Ania_84, Andzia33, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Ojjj tak relax & sex :D

    Kochane ja Wam tylko tyle poradzę ... jeśli staracie się o dzidźkę i uważacie że z Wami jest - tak jak u mnie - książkowo ... wysyłajcie chłopa na badanie nasienia ... ja mojego wysłałam za późno ... ;\ i teraz zanim się podleczy...o ile da się TO podleczyć ... ;\

    Ania_84, Andzia33, Makak lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    :D Ojjj tak relax & sex :D

    Kochane ja Wam tylko tyle poradzę ... jeśli staracie się o dzidźkę i uważacie że z Wami jest - tak jak u mnie - książkowo ... wysyłajcie chłopa na badanie nasienia ... ja mojego wysłałam za późno ... ;\ i teraz zanim się podleczy...o ile da się TO podleczyć ... ;\

    My już jesteśmy po badaniach - od tego zaczęliśmy - wyniki bardzo złe-jednak podczas posiewu wyszło że miśko ma stan zapalny- dostał antybiotyk przez miesiąc brał..i teraz ma powtórzyć po 3 miesiącach czyli teraz :) lekarz powiedział ze najprawdopodobniej to mogło osłabić plemniki - a na regeneracje plemników potrzeba co najmniej 3 miechy - dodatkow łyka salfazin, nie pije alkoholu teraz już prawie w ogóle- choć i tak do tej pory wypijał 3 iwa np w ciągu 2 miesięcy .. teraz pijemy sobie co jakiś czas czerwone winko :) nigdy nie palił więc tu nie ma problemu .. i stara się nie nosić obcisłych gatek :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Restarty często kończą się II kreseczkami ;)

    Oby :)
    Choć tak jak mówie nie nastawiam się na nic.. ten cykl był wyjątkowy wszystko szło super... i kiszka... zarówno ja jak i Miśko bardzo sie napaliliśmy ze się udało... wę potrzebny jest nam restarcik :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    My już jesteśmy po badaniach - od tego zaczęliśmy - wyniki bardzo złe-jednak podczas posiewu wyszło że miśko ma stan zapalny- dostał antybiotyk przez miesiąc brał..i teraz ma powtórzyć po 3 miesiącach czyli teraz :) lekarz powiedział ze najprawdopodobniej to mogło osłabić plemniki - a na regeneracje plemników potrzeba co najmniej 3 miechy - dodatkow łyka salfazin, nie pije alkoholu teraz już prawie w ogóle- choć i tak do tej pory wypijał 3 iwa np w ciągu 2 miesięcy .. teraz pijemy sobie co jakiś czas czerwone winko :) nigdy nie palił więc tu nie ma problemu .. i stara się nie nosić obcisłych gatek :)

    Kochana własnie u mojego w nasieniu tez są jakieś leukocyty, bakterie - i chyba przez to pojedyncze plemniki :( ... liczę że antybiotyki to jakoś naprawią i to wystarczy ... czekamy na wizytę ... mąż pójdzie do urologa już z wynikami z badania i posiewu nasienia ...

    Ojjj... kiedyś się musi udać ...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co jest najlepsze - ja wiedziałam że wyniki wyjdą źle ..mamy kociczke i ona wcześniej kładła mi się na szyi - jak się okazało tarczyca sie znowu odezwała...a później właśnie michałowi uwielbiała spać na klejnocikach :) i przed badaniem tak sobie pomyślałam że może coś w tym jest że kot kładzie sie przy chorych miejscach ....i się potwierdziło..

    Mój ma znowu zrobić posiew, antybiogram i jeszcze raz spermogram

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2013, 16:09

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    A wiecie co jest najlepsze - ja wiedziałam że wyniki wyjdą źle ..mamy kociczke i ona wcześniej kładła mi się na szyi - jak się okazało tarczyca sie znowu odezwała...a później właśnie michałowi uwielbiała spać na klejnocikach :) i przed badaniem tak sobie pomyślałam że może coś w tym jest że kot kładzie sie przy chorych miejscach ....i się potwierdziło..

    Mój ma znowu zrobić posiew, antybiogram i jeszcze raz spermogram

    Tak sobie strasznie glupio pomyslalam...
    Jest taki maly, bardzo agresywny chory chlopaczek. I on ostatnio sie do mojego brzuszka przytula, a wczesniej bil i kopal, gdzie i kogo popadlo, w tym mnie. Dalej ma wybuchy, ale do brzuszka sie tuli...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Tak sobie strasznie glupio pomyslalam...
    Jest taki maly, bardzo agresywny chory chlopaczek. I on ostatnio sie do mojego brzuszka przytula, a wczesniej bil i kopal, gdzie i kogo popadlo, w tym mnie. Dalej ma wybuchy, ale do brzuszka sie tuli...

    Może daje sygnały że coś dobrego się święci :) I to go uspokaja :)

    biedronka1982, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 13 września 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kolezanki i życze szybkiego zafasolkowania.

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 13 września 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - pozytyw jest taki, że jak jest zdiagnozowany problem, to można go leczyć, a gdy jest tak książkowo i nic długo się nie udaje, to chyba jeszcze smutniej...
    Maximka 84, Ania 84 będzie dobrze:)
    Miłego wieczoru dla wszystkich.

    Modelka, maximka84, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    Fasolka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D
    Dzień doberek :)
    Deszczowo , no ale to sobota :) Ja w pracy do 13tej ... brzuch już 3ci dzień boli ... @ idzie ... dziś już 28dc, więc lada chwila :P brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....

    Udanego Weekendu :D

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 14 września 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    pochmurno, deszczowo, ale ważne, że wolne :) Chłop mi wrócił z delegacji, więc dzień zaczął się stosunkowo dobrze ;)
    Tylko, że @ wyczuwam już na odległość.

    Miłego weekendu, oby słoneczko wyszło!

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    pochmurno, deszczowo, ale ważne, że wolne :) Chłop mi wrócił z delegacji, więc dzień zaczął się stosunkowo dobrze ;)
    Tylko, że @ wyczuwam już na odległość.

    Miłego weekendu, oby słoneczko wyszło!


    To tak jak ja - wyczuwam JĄ ... ;\

    Miłego dzioneczka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie słońce na całego, dopiero przed chwilą wstałam , pomyślałam że poleze sobie raz w zyciu tak dłużej, a poi śniadaniu zacznie sie sprzątanie.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 września 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też wyczuwam już @...choć mnie brzuch jak na @ boli już 10 dzień nie non stop ale co jakiś czas , ale dziś pojawiła się u mnie zachcianka na czekoladę- a to u mnie zwiastuje @ :)
    Niech już przyjdzie bo tylko ja się niecierpliwie.. ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ