X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 września 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Tak - kobieta nigdy nie jest w pełni szczęśliwa ...
    Mas pracę - chce lepszą, ma faceta - chce ślubu, ma męża - chce dziecko :P
    i w kółko :P

    Tak jak z garderobą ... mam bluzkę, ale nie mam do niej butów ... mam już buty - nie mam do nich torebki :P :D :)

    Dokładnie tak juest u mnie :D a do torebki trzeba kupić płaszczyk - cienie do powiek :D itp itd - a na koniec przydałby się samochód :D najlepiej Van dla dzieciaczków :D

    biedronka1982, Mili, MalutkaEve, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 16 września 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ciuszków to widziałam dzisiaj takie piękne, cudeńka...dla maleńkiej córci... i miałam tak wielką ochotę je kupić. Chyba już mnie dosięga "fasolkowe szaleństwo".

    Ania_84, MalutkaEve, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Fasolka
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 września 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witajcie
    Maximka mojemu m na leukocyty moja ginka przepisała antybiotyk i nie musiał nigdzie latac

    U nas też gin dał antybiotyki :)
    Jutro idziemy powtórzyć póki co posiew i antybiogram jak dobrze wyjdą o wtedy jeszcze raz zobaczymy jak kijanki śmigają :)
    Już widze jak mój się stresuje.. mówie mu zaraz porobimy sobei sexi zdj i będziesz w pokoiku zwierzeń oglądał :D a jak nie to przyjdę i pomogę <hahaha>
    Powiedział tylko wariat jesteś jak dzieci odziedziczą po Tobie temperament to biada mi ... :D

    biedronka1982, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Kochane powiem Wam jedno - NIE PATRZCIE NA PRACĘ !!!!!

    Patrzyłam na pracę, a teraz kiedy mogłabym swobodnie sobie posiedzieć na macierzyńskim, nie mogę zajść w ciążę...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Co do ciuszków to widziałam dzisiaj takie piękne, cudeńka...dla maleńkiej córci... i miałam tak wielką ochotę je kupić. Chyba już mnie dosięga "fasolkowe szaleństwo".


    oo ja często tak mam, że podchodzę w sklepie do maleńkich ciuszków i zastanawiam się czy już nie kupić :P eghhh te kobiece pragnienia ;)

    Mili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki
    ja to uwielbiam malutkie ubranka
    jakbym mogła to bym kupowała i kupowała

    ostatnio oglądam wózki gondolki w różnych kolorach strasznie mi się podobają :)

    a co do pracy kochane nigdy nie mamy tego czego chcemy w danej chwili
    ciężko wybierać między marzeniami a życiem realnym jeść trzeba powietrzem i miłością się nie wyżyje
    ale łatwiej by nam było jakbyśmy miały normalną pracę, szefów co nie marudzą, długie płatne urlopu
    ale uszy do góry damy radę tak jak jest

    jak się ma dziecko to potem nie ma już rzeczy niemożliwych

    Makak, MalutkaEve, celia, Andzia33, Anulkaa, Mili lubią tę wiadomość

  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 16 września 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was. Może zacznę od tego ze ja już jestem po 30 tce a dokładnie to mam 33 lata. O dziecko staram sie ok 10 lat z przerwami. Zawsze coś mi wypadało i bywało tak że odkładałam swoje starania na później. Aktualnie teraz też jest nie czas bo " praca" , ale mam już dosyć zadowalania mojego szefa i bycia na każde zawołanie. Czas pomyśleć o sobie i swoim szczęściu. Najbardziej irytują mnie sytuacje kiedy muszę kombinować z wolnym aby jechać na inseminacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2013, 23:03

    Modelka, Iwka, MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 17 września 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    hehe biedronka cos w tym jest...ja tyle zamieszania narobilam w pracy, zeby mnie przeniesli na inne stanowisko, bo to robilam strasznie mnie nudzilo. No i mam! To co robie teraz doslownie mnie usypia! Musze sie pilnowac, bo glowa czasem sama leci na biurko!!

    A tak z optymistycznych akcentow - bylam dzis na badaniu krwi, podpytalam pielegniarke, co badamy i okazalo sie, ze moj lekarz bardzo ladnie sie spisal: FSH, LH, tarczyca prolaktyna, testosteron,nawet watrobe choc nie do konca wiem czemu watrobe tez, a za dwa tygodnie progesteron. W nastepnym cyklu powtorka, zeby sie upewnic, ze to ne jednorazowe wybryki hormonkow. Zaczynam ufac temu lekarzowi!

    Anulkaa, dawaj na niego namiary - może któraś zdoła skorzystać! Bo dobrego gina to ze świecą można szukać.

    Mój niby dobry, ale tak serio to nawet o toksoplazmozę musiałam poprosić. Teraz byłam u innego i dopiero on mnie wysłał na usg ginekologiczne i piersi, bo powiedział, że po 30tce to już koniecznie... Internistka wysłała mnie na badanie krwi, ale też przez przypadek... A to wszystko mój gin powinien, nie?

    zem3upjygjyf6uag.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 17 września 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginka chyba nei jest dobra. Ide do niej jeszcze raz, dam jej szanse. Bylam juz u niej dwa razy i za kazdym razem kazala mi pic ziolka:/. Zrobila mi co prawda badania hormonalne ale na moje oko one nie sa najlepsze a ona na to ze to nic takeigo oO....(nie jestem lekarzem ale normy sa apo to zeby wyniki sie w nich miescily, jak sie nie mieszcza to jest cos nei tak)

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianivf wrote:
    Witam was. Może zacznę od tego ze ja już jestem po 30 tce a dokładnie to mam 33 lata. O dziecko staram sie ok 10 lat z przerwami. Zawsze coś mi wypadało i bywało tak że odkładałam swoje starania na później. Aktualnie teraz też jest nie czas bo " praca" , ale mam już dosyć zadowalania mojego szefa i bycia na każde zawołanie. Czas pomyśleć o sobie i swoim szczęściu. Najbardziej irytują mnie sytuacje kiedy muszę kombinować z wolnym aby jechać na inseminacje.


    witamy :)

    Alllle pada ;\ jesień idzie ... lubię jesień ale nikoniecznie deszczową ... chociaż jesiennie, deszczowe wieczory z mężem na kanapie i ciepłą herbatką w rękach uwielbiam :D

    MalutkaEve, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    witamy :)

    Alllle pada ;\ jesień idzie ... lubię jesień ale nikoniecznie deszczową ... chociaż jesiennie, deszczowe wieczory z mężem na kanapie i ciepłą herbatką w rękach uwielbiam :D


    nawet mi nie mów! gdyby nie to, że podobnie spędzamy wieczory z Ukochanym (+seriale), to nie wiem jak przetrwałabym zimę :/
    no i mam nadzieję, ze zima będzie sprzyjać milosc.gif

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 września 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja serdecznie zapraszam na Cypr - u nas teraz jeszcze 30'C w cieniu :) aż się chce żyć. Deszcze przyjdą na początku grudnia... I wtedy to bedzie lało az milo. Bo nie padało u nas od kwietnia... :(

    MalutkaEve, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    to ja serdecznie zapraszam na Cypr - u nas teraz jeszcze 30'C w cieniu :) aż się chce żyć. Deszcze przyjdą na początku grudnia... I wtedy to bedzie lało az milo. Bo nie padało u nas od kwietnia... :(


    zazdroszczę tej pogody :) uwielbiam takie klimaty.... mmmmm :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    to ja serdecznie zapraszam na Cypr - u nas teraz jeszcze 30'C w cieniu :) aż się chce żyć. Deszcze przyjdą na początku grudnia... I wtedy to bedzie lało az milo. Bo nie padało u nas od kwietnia... :(


    O jej ... możemy przyjechac do Ciebie ?:)
    Ps. mieszkasz tam ...? :D

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    O jej ... możemy przyjechac do Ciebie ?:)
    Ps. mieszkasz tam ...? :D

    pakujemy się? :D

    Iwka, maximka84 lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 września 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    O jej ... możemy przyjechac do Ciebie ?:)
    Ps. mieszkasz tam ...? :D

    mieszkam :) już na amen. w przyszłym roku ślub z cypryjskim ryjkiem, ha ha zapraszam na grila!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2013, 10:10

    MalutkaEve, Andzia33, Iwka, maximka84, celia, ulek lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    egzotycznie :) mmmm...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 17 września 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Kalitria tylko się nie zdziw jak wszystkie zaraz się spakują i pojedziemy,bo tego deszczu u nas to ja już też mam dosyc.Od trzech tyg próbujemy kupic opał na zimę i ciągle pada a chcemy ,żeby był suchy ,a jeszcze w tym roku chcieliśmy zrobic garaż ,nie wiem czy starczy nam czasu.

    MalutkaEve, Iwka, kalitria lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria ja już szukam na allegro stroju kąpielowego na cypryjskiego grilla :D
    Mi dzisiaj udało się znowu wyskoczyć z pracy na monitoring więc , edno 10 mm a pęcherzyk 21 mm więc owulko!!!! 027.gif Przybywaj!!!!

    MalutkaEve, maximka84, kalitria, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już mam 0girl_witch.gif kto się chce załapać?

    lecimy na Cypr :D

    Anulkaa, maximka84, kalitria, biedronka1982, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ