Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę zostać nadwornym dilerem :) co do powiadomieni to przychodzą raz dziennie na maila -bez sensu - marzy mi sie apka na telefon :)

    Naadame, Nenaaa lubią tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo...!!Idealnie by było!!Choc ja z racji wannowego relaksu korzystam z telefonu - to jednak nie to samo...
    :)

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, uważam, iż jest to mocno nierozsądne...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seks bez zabezpieczenia...??
    Z tego co wiem...ale może się nie znam..to chyba jedyne rozwiązanie by zajść w ciążę...?

    :)

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż...chciałam pomóc, nie udało się, wracam na moje forum - moherowe berety...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 23:23

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to przepraszam :) i powodzenia :)

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki my dopiero po powrie z chrzcin :)
    jeszcze rozwozilismy babcie :)
    a teraz siedzie i naparaja mnie jajniki.. a raczej ciagna.

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ale się uśmiałam Kobietki z tych postów! i stwierdzam im bliżej nocy tym Was coś opętało... Wariateczki jesteście!

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wieczornie, a mi się sikanie włączyło i latam jak kot z pęcherzem ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to pierwszy dzień na forum i lekko zwątpilam przyznam szczerze :)

    justta, Tamka lubią tę wiadomość

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadame przyzwyczaisz się ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta - dzięki :)
    Już serio zaczynalam watpic w to co czytam :)

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadame to jest Wariatkowo ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa! Ja tez jestem tu od niedawna i powiem Ci że Kobietki które tu są to po prostu pomogą w każdym "dole" i z każda radością będą się z Tobą cieszyły! Czyli krótko mówiąc jest zajefajnie a śmiechu tu co nie miara!

    justta, Nenaaa, Naadame lubią tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja dobrze mówi <3, ja uciekam spać, bo już ledwo widzę na oczy, do jutra

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszło mi przez myśl, że to może jakiś taki...no swego rodzaju ... żarcik :) ?

    Dobre - zwłaszcza dla takich jak ja ...co tu są parę godzin :D

    Jesteście NIESAMOWITE !!

    <3

    justta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uciekam Kobietki bo mój "kochanek" Pan Gorączka znów do mnie przyszedł mnie pomęczyć :( ... Dobranoc :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 08:37

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja - dużo zdrowia ! Ja tez się niebawem zawijam...Rano trzeba wstać...

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:42

    Nenaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nena, bo nam nowa kolezanke wystraszysz! Dziewczyna juz zwatpila, ledwo weszla, a chciala uciekac!

    Witaj Naadme, nie przejmuj sie ciocia Nena, ona ma teraz trudne dni ;-)

    Bylismy w kinie na Grand hotel budapest, małż zasnal, mnie sie podobalo ;-) a czarownica to ta z Angelina Jolie?

    Katja, przytulam mocno, trzymam kciuki w kolejnym...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 22:50

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznaję, że trochę zajęło mi dojście do siebie po rozmowie z Nadame :) Najpierw nie mogłam długo opanować śmiechu ale potem poszłam, walnęłam 3 razy głową w ścianę, myśląc se - Nena, jesteś skończona dziewczyno..., już po tobie, twój poziom poczucia humoru jest jeszcze niższy niż poziom twojej inteligencji i urody. A ty głupia myślałaś, że, chociaż tego troszkę masz :)
    Czy jest na sali choć jedna osoba, która usmiechnęła się po przeczytaniu mojego posta do Nadame? Kurcze, czy ten post dało się w ogóle wziąć na serio? Wg mnie to niemożliwe ;)
    Nadame, przyszłaś na forum, piszesz, że jesteś nieśmiała i trochę odwagi kosztowało Cię dołączenie do Nas ...to sobie myślę, walnę ten cały elaborat, się dziewczyna wyluzuje i swojsko poczuje...a tu lipa.
    Nie takie rzeczy się tu pisało przeca ;)
    Ech...pójdę już :) :D

    Tamka, Naadame, nick nieaktualny, helenkq, Krokodylica, nick nieaktualny, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ