Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Pamiętacie mnie jeszcze?
    marissith gratuluję pięknej Walentynki :)
    tak oto na wątku jest już dwoje walentynkowych dzieciaczków. konwalianka, dla Patrysia troszkę spóźnione życzenia ślemy :)
    choco gratuluję 3 zarodków i trzymam kciuki za transfer.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 06:44

    choco, Krokodylica, WróżkaZielona, konwalianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu trzymam za was kciuki. Musi być dobrze.

    Choco za zarodeczki też trzymam kciuki niech się ładnie rozwijają :)

    choco lubi tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu trzymam kciuki żeby było dużo stacji i przestało boleć.

    **********************Gang 18+***********************
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu kurcze ze akurat tam musialo cie dorwac to zapalenie. Dasz rade.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich serdecznie.
    Ja mam skończone 29 lat, niedługo czeka mnie 30 :) W domu dwie córeczki 6 i 4 lata. A teraz myślimy nad kolejnym potomkiem... może syn ;) chociaż bezpieczniej czuję się w dziewczyńskich tematach.

    nick nieaktualny, Krokodylica, choco, nowatorka, WróżkaZielona, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mari gratuluję Kochana :-) Piękny prezent na Walentynki zrobiła Wam Kluska :-)
    Choco trzymam &&&
    Manabu współczuję, szerokości niezakorkowanych dróg Wam życzę.

    My wczoraj nie świętowaliśmy, byliśmy na pogrzebie wujka mojego męża :-( Wyjechaliśmy o 5 rano, a wróciliśmy po 21.
    Dzisiaj pojawiła się @ i masakrycznie boli mnie brzuch ... na całe szczęście wzięłam na dzisiaj urlop w pracy.
    śliwka w czekoladzie witaj :-)
    Kurcze mari tak bardzo się cieszę, że Kluska jest już z Wami :-) Aż mi łezka pociekła ze wzruszenia.

    Miłego dnia Kochane :-)

    choco lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco świetne wieści!!!
    Trzymamy nadal kciuki!

    Manabu ojej, zdrówka dla Ciebie.


    śliwka witamy i powodzenia w kolejnych starankach.

    bąbel współczuję @

    choco lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane właśnie jestem po wizycie jesli jutro planowo przyjdzie @ to 24 lutego mam hsg ;-)

    bąbel, nowatorka, nick nieaktualny, marzusiax, choco, WróżkaZielona, WróżkaZielona, Krokodylica, LaRa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1535 1230

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari, gratuluję walentyneczki :D

    Choco, nadal mocno trzymam kciuki!

    Manabu, przetrwałaś?

    Śliwka, witamy

    Bąbel, dobrze że w domu jesteś, zawsze to lepiej ból znosić w domowym zaciszu.

    My też świętowaliśmy, nie mogę uwierzyć że to już 11 lat razem. Małżon wczoraj wspomniał, że chciałby już dzidziusia, zaczynam się martwić, bo ja jak dostanę @ to się wypłaczę, Wam wyżalę i na drugi dzień jest lepiej, a on to będzie w sobie tłumił :/

    bąbel, choco lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu 3mam kciuki!

    Choco, zarodeczki niech się ładnie rozwijają :)

    marissith, GRATULACJE :)

    śliwka w czekoladzie, Witaj :)

    Wybaczcie słaba aktywność ale miałam intensywny weekend, parapetówka znajomej, urodziny teściowej i wczoraj walentynkowy dzien z mężem :) A dzis od rana gorączka, oby nie rozwinęło sie na dobre bo w srode jedziemy w góry.

    choco, Krokodylica lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za miłe powitanie :)
    Gratuluje marissith i trzymam kciuki za resztę :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 06:45

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    manabu kurka, dużo zdrówka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu kurcze to się porobiło. Zdrowiej szybko. Dobrze, że dotarliscie do szpitala.

    justi:: lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Przynajmniej będę miała czas nadrobić forum ;)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 16 lutego 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sliwka :)

    Manabu kurcze wspolczuje. Dobrze ze juz jestes pod opieka.

    Witam wszystkich z herbatka i humorem do d... Dzisiaj wszystko bedzie na nie. Nie wiem czy to hormony czy co... :/

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowionka ze szpitala :)

    bąbel, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manbu kurcze wspolczuje :?

    Mari i jak po pierwszym dniu :D

    Nowatprka ja dzis mam dzien chetnie nie ryszalabym sie spod koldry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 08:58

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Tahlia Przyjaciółka
    Postów: 66 63

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka miłego dnia wszystkim

    justi::, konwalianka lubią tę wiadomość

    ***18*** qq87df9hkacxv3xr.png


  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wstawic zdiecie,chcialabym wam pokazac test czy tylko ja widze 2 kreski,

    nowatorka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
‹‹ 4647 4648 4649 4650 4651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ