X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Katja gratuluję zdrowej córy. Czyli zostaje Tamarka :)
    Rośnijcie dalej zdrowo. :)
    Zizia zazdroszczę nowej fryzury. Ja mam już odrost do ucha i straszę ale brakuje i czasu i kasy :/ a samorobki na włosach w moim wydaniu to tragedia więc wolę więcej nie próbować. :)
    Ara trzymam kciuki za czytanie. Ja przeczytałam pierwszą książkę od urodzenia Tomka (brawo ja). Najnowsza część Harrego Pottera- zajęła mi 2 dni a czytałam tylko wtedy kiedy Tomek spal :)

  • Katjaaa Przyjaciółka
    Postów: 65 74

    Wysłany: 10 listopada 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście zostaje Tamara Teresa K. hehe :D my od początku starań wiedzieliśmy że jak dziewczynka to Tamara :)

    zizia_a, Izoleccc lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg6pyc7txh.png
    f2wlmg7yzuaizjpz.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane my dzis zalatany dzień najpierw pojechalismy do moich rodzicow tata miał 60 te urodzinki wiec posiedzielismy z rodzicami , pózneij rehabilitacja i szkoła rodzenia -po zajeciach z chutowania jestesmy zakocgani jako jedyna zglosilam sie na ochotnika ze sprobuje i zawiazalam kangura <3 meżu mowi ze wygladalam bosko hahaha i ze zakochal sie we mnie na nowo jak tak sie motalam nieporadnie :D


    Katja super ze siepotwierdziło :)

    Myszka dobrze że w domku juz cały i zdrowy :)

    Izolec noo tot eraz nastepne ksiazki :D

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 listopada 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki, przepraszam że się tak mało odzywam ale jak piszę z telefonu to mi zjada posty, a kompa odpalam raz na 100 lat.
    Piękne brzuszki macie Ania i Katja

    **********************Gang 18+***********************
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco ja tez nie lubie z tel pisać :/
    co u Ciebie ??

    choco lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja gratulacje Tamarki:)

    Izo fryzjer kosztował mnie 20zl wiec bez szału a efekt jest niezły ;)

    Choco co tam u Ciebie:)

    ja nie ogarniam wszystkiego dlatego nie pisze..zaległości w pracy w domu itp..masakra..ale podczytuje Was na bieżąco..pozdrawiam Laseczki!

    choco, Izoleccc lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 12 listopada 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znowu posta mi zjadło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 00:02

    **********************Gang 18+***********************
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, wróciłam dziś do domu, @ poczekała, przyszła dzień po laparo ;)

    Ania_84, Izoleccc, choco, Krokodylica, Myszk@ lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    hej, wróciłam dziś do domu, @ poczekała, przyszła dzień po laparo ;)
    Nooo to akurat nastepny cykl mozna dzialac co nie ?
    I jak wszystko ok wyszlo ??

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w miarę ok, macicę musieli rozciąć, bo okazało się jest dwurożna
    jeden z jajowodów nie przepuścił kontrastu ale gin kazał się tym nie martwić, mówił, że podczas histero jak wlewali wodę to przepływ był... no i usunęli wszystkie ogniska endomendy
    nie wiem czy to była przyczyna niepowodzeń, we wtorek o to zapytam
    czekam jeszcze na wynik histopat wycinków endo
    najgorzej z całego pobytu w szpitalu wspominam kichnięcie... o rety masakra! myślałam, że mi się coś urwało w środku, na samo wspomnienie robi mi się słabo :/
    nie sory, zdecydowanie najgorzej wspominam słodko-słony płyn w ilości 1,5 litra na przeczyszczenie... ile ja bym wtedy dała za normalną lewatywę!

    Kuba12, Izoleccc lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj biedna ale dobrze ze juz po poysuwali przeszkody a teraz trzymamy kciuki :)

    ara lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ara, szybko dojdziesz do siebie. zobaczysz. Dobrze ze jajowody drożne. Mam przeczucie,ze szybciutko zostaniesz mamusia. Ja na szczęście tez nie miałam lewatywy. A śmiesznie to wyglądało jak dostałam w przeddzień laparo dwa zestawy tabletek: jedne dopochwowe żeby szyjka sie rozluznila A drugie doodbytniczo, żeby zatrzymać jelita i żeby nie było problemu z kupką. I pielęgniarka trzy razy mi tłumaczyła żebym się tylko nie pomyliła. okazuje się ze zdarzały się przypadki, ze dziewczyny zamiast do pupki wsadzić polykaly haha.
    Ania, Katja, super brzuszki.

    Zizia, mam taką samą fryzurę. To mój nr 1 :).

    A ja obecnie @ wyglądam. Ach, te końcówki cyklu. Zmora jakaś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 17:55

    zizia_a lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia efekt się liczy a nie kasa :) a jak tanio to tym fajniej.

    Ara to próbujecie od tego cyklu już czy macie coś odczekać? Btw szybkiego powrotu do formy. :)

    Brrr jak zimno jest. :( nie lubię. Niechby chociaż śnieg spadł a nie taka lipa. Kiedy będzie lato :(:(

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nareszcie z kompa :) Ja czekam na wizytę w czwartek, wtedy okaże się czy zaczynamy wyciszanie. Oczywiście, żeby nie było za kolorowo, od środy jestem na antybiotyku :-/
    Mam podobno utajone zapalenie oskrzeli, nie widać go na prześwietleniu i nie słychać przy osłuchiwaniu. No i kaszel rzeczywiście odrobinę mniejszy mam po antybiotyku, ale mam nadzieję, że nie odroczy nam to znowu podejścia.
    Dodatkowo w pracy sajgon, koleżanka na L4, szefowa też, mimo że ona akurat nie chora. A ja sama w biurze musiałam wszystko ogarnąć i jeszcze pretensje, że coś nie zrobione. Ale sama sobie winna jestem, nauczyłam szefową, że zawsze jestem w pracy bez względu na wszystko.
    Ara szybkiego powrotu do zdrowia i oby teraz już było dobrze i szybko zafasolkuj.

    **********************Gang 18+***********************
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja gratulacje coreczki, ale jakoś liczyłam na to że ptaszek przyfrunie ;)

    Ara, milo że @ współpracowała

    A ja miałam paskudny weekend, a miało być tak miło... rogale marcińskie i te sprawy, a jak przyjechałam do rodziców to okazało się że w sobotę jest pogrzeb mojej koleżanki z klasy :( a dziś rano zmarła moja ciocia

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, nie wiem jeszcze jak będzie w tym cyklu, jutro pogadam z lekarzem...
    Myszk@ przykro mi z powodu koleżanki i cioci, ja dzień przed szpitalem dowiedziałam się, że babcia zmarła, pogrzeb był w sobotę kiedy z niego wychodziłam :/

  • Katjaaa Przyjaciółka
    Postów: 65 74

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się przelotem! Bo jak zawsze coś mnie dopada w tej ciąży... jak nie urok to sraczk*** :/ problemy z oddychaniem ustały natomiast prawdopodobnie mloda uciska na jakiś narząd (nerke) co powoduje kurw* taki ból prawej strony brzucha i pleców że idzie zejść z bolu... a u nas szpital zamknęli, poradnie ginekologiczna też i szukaj wiatru w polu... lekarz rodzinny nie chciał mnie przyjąć bo ciąża to do ginekologa a na IP ginekolog nie przyjmuje a inny zasłania się ciąża i tyle... prywatnie w środę poszliśmy i 250 zł poszło do tego zlecił badania które gin na nfz nie zlecił a mówi ze sa konieczne i 300 zł poszło kolejne... a przy jednej wypłacie ciężko znów wydać 250 zł :/ bo już w tydzień 550 zł poszło a jest też moja córka i córki mojego M no i kredyt 1000 zł... ehhh ale moj przeszukal cały Internet i wyczytal że kapusta pomaga na bóle różnego rodzaju... potlukl ja lekko tłuczkiem ogrzal na grzejniku oblozyl mi plecy i brzuch i powiem wam po 2 h trzymania bardzo silny ból ustąpił!!! Jeszcze boli ale od soboty nie spałam tylko zwijalam się z bólu. Jeszcze na noc takie cudo chce mi zrobić!

    Ara, Myszk@ tak mi przykro :(

    Ara to teraz trzymam kciuki by ten JEDEN BOHATER przedostał się tam gdzie powinien!!!!

    Choco za Was też trzymam Kciukaski by już cała elita gangu zaciazyla!!!

    Kuba życzę by już następnej @ nie było!

    Iza w końcu znalazłaś czas dla siebie!

    Zizia ogarnięcia wszystkiego życzę!!!

    Myszk@ a co do tego ze córka to my zadowoleni! Nasze oczko w głowie już jest :D

    choco lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6pyc7txh.png
    f2wlmg7yzuaizjpz.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 14 listopada 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja, polubiłam za nazwanie mnie elitą, bólu współczuję, ale dobrze że jakieś naturalne sposoby chociaż trochę pomagają.
    Ara, Myszka wyrazy współczucia

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ara, Myszka przykro mi :(

    Choco trzymam kciuki za wiyzte czwartkowa

    Katja Ty to masz przeboje..mam nadziejew ze juz nie boli i z Tamarką dobrze sie czujecie:)

    a mnie głowa napitala od rana :( masakra...ale pewnie to na zmiane pogody..dzisiaj tez ide na pogrzeb eh..a w piatek ide do lekarza..na zakonczenie mojego programu w klinice..powoli sie ogarniam :)


    Ania jak tam Antos ;)

    Asiula a u Ciebie jak tam?


    a reszta dziwczyn..gdzie Was wywaiało..??Mona?

    Kroko hop hop jak Zuzia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 10:40

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Katjaaa Przyjaciółka
    Postów: 65 74

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia w ciąży z Julia nie miałam nic... gdyby nie to ze w 7-8 miesiącu wyszedł mi brzuch to nie powiedziałabym ze jestem w ciąży... lekarz mówił że taki urok Julii ze spokojna w brzusiu jest a teraz to chyba karateka z tej Tamary będzie! Wiecznie ożywiony ten darmozjad! (Darmozjadem została nazwana przez Julie bo mama cierpi :P ) ale oczywiście Julia tuli i rozmawia z siostrą, jak bardzo już kocha tego Darmozjada! ;) cała noc byłam owinieta kapucha i pomogło teraz boli krzyż... nosz kurw*** :( ale nie tak jak ten bok! Mówię Wam... ból ból ten wczorajszy porównywalny do bólów porodowych tych początkowych :) mój się śmieje ze jednak chyba na następne dziecko się nie zdecydujemy jak ma patrzeć jak ja cierpie...

    Zizia obloz głowę kapustą... polecam! Śmieszne ale pomaga!
    A co teraz postanowiliscie? Jest jeszcze jakaś nadzieja? Adopcja wchodzi w grę?

    Idę żreć bo ten Darmozjad bulgocze i kopie niemiłosiernie póki nie zapcha się...

    Ania Ty 18-tego masz wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 19:16

    f2w3rjjg6pyc7txh.png
    f2wlmg7yzuaizjpz.png
‹‹ 4856 4857 4858 4859 4860 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ